Ατμοκαθαριστής τζαμιών

Μηνύματα
1.404
Reaction score
1.170
Μετά τη μεγάλη απήχηση που είχε το θέμα με το σκουπακι του @JOHN MARKOU είπα να ανοίξω και εγώ ένα θέμα για τον ατμοκαθαριστη τζαμιών που μου έχει γίνει εμμονή να τον αγοράσω :p
Επειδή με παιδιά στο σπίτι και καθαρά τζάμια δεν γίνεται σκεφτόμουν τι λύση να υπάρχει ώστε να καθαρίζουν εύκολα
Ψάχνοντας βρήκα διάφορα προϊόντα. Αυτό που ίσως έχω καταλήξει είναι το παρακάτω https://www.kaercher.com/gr/home-ga...ortizomenoi/wv-7-signature-line-16337800.html
Η χρήση που το θέλω είναι για τα τζάμια παραθύρων και το τζαμί της ντουζιέρας.
Χρησιμοποιεί κανείς κάτι παρόμοιο;
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.063
Reaction score
6.899
Μας μπέρδεψες λίγο γιατί λες ότι σου έχει γίνει εμμονή ο ατμοκαθαριστής (τζαμιών), αλλά το προϊόν που λες ότι σκέφτεσαι να αγοράσεις δεν είναι ατμοκαθαριστής.

Είναι ένας απλός καθαριστής (σφουγγάρι-λάστιχο) που αν καταλαβαίνω σωστά έχει επιπλέον απορρόφηση ώστε να μην τρέχουν τα νερά.

Όχι ότι καταλαβαίνω γιατί να ήθελε κάποιος ατμοκαθαριστή για να καθαρίζει (εύκολα και γρήγορα) τα τζάμια, απλά να ξέρω εσύ τι ψάχνεις.
 

stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.244
Reaction score
1.608
Φιλε χρησιμοποιω κατι παρομοιο (silvercrest) για τα γυαλινα παραθυρα των βιτρινων με τα αυτοκινητακια μου τα οποια δεν αφηνω κανεναν να πλησιασει. Φανταζομαι και για τα τζαμια η δουλεια που κανει ειναι μια χαρα.
 

Μηνύματα
1.404
Reaction score
1.170
Έχεις δίκιο. Ανέβασα λάθος link. Κοιτούσα και τα δύο. Το σωστό λοιπόν είναι αυτό https://www.skroutz.gr/s/13958021/K...utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

Ο λόγος που το σκέφτομαι είναι αν υπάρχει ευκολία στο καθάρισμα χωρίς τρίψιμο, απορρυπαντικό(αζαξ) και χωρίς να αφήνει στίγματα από άλατα
Βάζετε αν θέλετε link με ότι έχετε να προτείνετε;)

Υ.Γ καταναλωτικό ον είμαι και όχι εμμονικος :p
 
Last edited:


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.756
Μηνύματα
2.874.874
Members
37.945
Νεότερο μέλος
LLLEFTERIS
Top