Μεγάλες ζημιές για τους ανταγωνιστές του Netflix



TGD

Μηνύματα
7.266
Reaction score
7.283
Εγώ αναπολω τα βίντεο κλαμπ.
Ήθελα να δείξω στα παιδιά μερικές εναλλακτικές χριστουγεννιάτικες ταινίες -ας πούμε το "Πράσινο Βιβλίο". Πώς θα τις βρω; Θα κάνω συνδρομή σε 10 πλατφόρμες;
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.728
Reaction score
28.097
Εμείς έχουμε συγκεκριμένες ταινίες που βλέπουμε κάθε Χριστούγεννα, τις οποίες τις αγοράζω σιγά σιγά*, συν τις όποιες νέες που βγάζουν οι πλατφόρμες, οι οποίες κάθε χρόνο είναι και χειρότερες. Σύμβαση με Hallmark έχουν όλοι, δεν εξηγείτε αλλιώς.

*Περιμένω και νέα φουρνιά σε λίγες μέρες από Amazon.de
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.827
Reaction score
83.862
Ακόμα βρισκόμαστε στην περίοδο που όλοι οι μεγάλοι παίκτες προσπαθούν να σταθούν μόνοι τους στην αγορά. Και είναι διατεθειμένοι να ρισκάρουν για να το πετύχουν. Η επόμενη φάση θα έχει συνεργασίες σε κοινή πλατφόρμα.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.443
Reaction score
42.401
Εγώ αναπολω τα βίντεο κλαμπ.
Ήθελα να δείξω στα παιδιά μερικές εναλλακτικές χριστουγεννιάτικες ταινίες -ας πούμε το "Πράσινο Βιβλίο". Πώς θα τις βρω; Θα κάνω συνδρομή σε 10 πλατφόρμες;
Και εγώ όταν αναπολώ τα βίντεο κλαμπ, καταλήγω στα τορρεντ :biggrin:
 



Μηνύματα
12.864
Reaction score
10.079
Πριν 4 μέρες μιλούσα με ένα νεαρό και η συζήτηση έφερε μια ταινία που είδε στο σινεμά. Την αγόρασα μου λέει. Σκέφτηκα τότε τί έκανε ο βλαμμένος; Γιατί να πάρει την ταινία σε δισκάκι, αφού την είδε στο σινεμά; Οπότε τον ρώτησα : Σε DVD την πήρες ή Blueray;
Όχι, μου λέει, στο Apple TV.
Έμεινα 🤐
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.611
Reaction score
37.999
μπορει κανεις να κοιταει και το ταβανι , τσαμπα. 😇
(μηνυμα με πολλαπλη αναγνωση)
νταξ' 'γω το κανω και με την ακρη του πιρουνιου :smoke:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.641
Μηνύματα
2.870.515
Members
37.926
Νεότερο μέλος
Demetriiosk71
Top