Μπορειτε να μου πειτε αναλυτικα τι ποδοσφαιρα εχει η nova και πια εχει ο ote΄? και τι συμφερει πιο πολυ σε αθλητικα η νοβα h ο οτε??..

Μηνύματα
204
Reaction score
69
Καλησπερα οι γονεις μου ειναι αναμεσα σε EON+ Fiber 100 vs cosmote tv + fiber 100 πια απο τις 2 υπηρεσιες ειναι καλυτερη σε θεμα ταινιων. σειρων.. ,,, ποδοφαιρικων αγωνων σε ολα τα ειδη ποδοσφαιρο ,, μπασκετ κτλ? οπως και σε θεμα ταχητητας σε fiber 100 /? και σε θεμα τιμων ?


οι γονεις μου ειναι αναμεσα σε
EON+ Fiber 100 vs cosmote tv + fiber 100

Μπορειτε να μου πειτε αναλυτικα τι ποδοσφαιρα εχει η nova και πια εχει ο ote΄? και τι συμφερει πιο πολυ σε αθλητικα η νοβα h ο οτε??..
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.374
Reaction score
94.179
Τα πράγματα είναι μοιρασμένα στη Superleague.

Στο μπάσκετ η Nova έχει την Euroleague, η Cosmote το NBA.

H Cosmote έχει Champions League, Europa League, Premier League, Ιταλία Πορτογαλία Ρωσία
H Nova έχει Ισπανία, Γερμανία, Γαλλία, Βέλγιο, Ολλανδία

Στα μηχανοκίνητα η Cosmote έχει πλήρη υπεροχή με Formula 1 και Moto GP.

Η Nova έχει τα κινηματογραφικά στούντιο UNIVERSAL, SONY PICTURES, MGM, WARNER BROS
H Cosmote έχει τα Walt Disney Studios, Paramount, NBC/Universal, Lionsgate & Marvel

Δύσκολη επιλογή...
 

Μηνύματα
2.431
Reaction score
3.677
Από τη νέα ποδοσφαιρική χρονιά η premier league θα είναι nova.
Αναμένεται κάποια ρελανς του ote σε κάποιες ομάδες της superleague γι αυτό το λόγο.

Επειδη εχω και τα 2, κατά τη γνώμη μου ο ote έχει μακράν καλύτερο on-demand σε σειρές, ταινίες.

Επισης το replay tv του είναι εξαιρετικό.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.028
Reaction score
41.403
Δεν υπάρχει τίποτα πια φίλος, ο Ολυμπιακός αποκλείστηκε από την Αταλάντα, τέλος.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.758
Μηνύματα
2.874.909
Members
37.945
Νεότερο μέλος
LLLEFTERIS
Top