Σκούπα Χειρός Επαναφορτιζόμενη

Μηνύματα
446
Reaction score
293
Ψάχνω για μια τέτοια για τη γυναίκα. Να πάρω αυτή;


Αξίζει ή να προτιμήσω κάποια επώνυμη κλασσική σκουπομάρκα;
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.491
Reaction score
75.058
Αν εξαιρέσουμε το κάπως περίεργο πιάσιμο και την απλώς επαρκή διάρκεια της μπαταρίας (που είναι θέμα συνήθειας φόρτισης, δεν θα σε αφήσει σχεδόν ποτέ απο γεμάτο), το εργαλείο είναι υπερπολυτέλειο και είμαι τρομερά ευχαριστημένος.

Είχα κορυφαία B&D πριν, έχω και ένα Nilfisk λιθίου σχεδόν δεκαετίας. Κανένα δεν είχε τον συνδυασμό ευελιξίας, δύναμης και εξαρτήματων του Xiaomi.
Πρόσεξε μόνο ποιό μοντέλο παίρνεις.
 

Μηνύματα
446
Reaction score
293
Αν εξαιρέσουμε το κάπως περίεργο πιάσιμο και την απλώς επαρκή διάρκεια της μπαταρίας (που είναι θέμα συνήθειας φόρτισης, δεν θα σε αφήσει σχεδόν ποτέ απο γεμάτο), το εργαλείο είναι υπερπολυτέλειο και είμαι τρομερά ευχαριστημένος.

Είχα κορυφαία B&D πριν, έχω και ένα Nilfisk λιθίου σχεδόν δεκαετίας. Κανένα δεν είχε τον συνδυασμό ευελιξίας, δύναμης και εξαρτήματων του Xiaomi.
Πρόσεξε μόνο ποιό μοντέλο παίρνεις.
Ευχαριστω. Μπορεις να μου βάλεις λινκ για το μοντέλο που ειναι καλυτερα να παρω; Μην κανω καμια πατάτα.

Λινκ μαγαζιού εννοω.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.491
Reaction score
75.058
Μόλις είδα οτι τα ξαναείπαμε.


Βλέπω όμως οτι αυτό που πήρα (σε προσφορά απο το Πλαίσιο) δεν υπάρχει πιά. Υποχρεωτικά θα πας στο νεότερο απο άλλο κατάστημα μάλλον, αφού ελέγξεις οτι περιλαμβάνονται τα ίδια εξαρτήματα.


Αυτό είναι το νεότερο:

 

Μηνύματα
446
Reaction score
293
Μόλις είδα οτι τα ξαναείπαμε.


Βλέπω όμως οτι αυτό που πήρα (σε προσφορά απο το Πλαίσιο) δεν υπάρχει πιά. Υποχρεωτικά θα πας στο νεότερο απο άλλο κατάστημα μάλλον, αφού ελέγξεις οτι περιλαμβάνονται τα ίδια εξαρτήματα.


Αυτό είναι το νεότερο:

Ναι μπράβο. Ηρθε η ωρα της αγοράς ομως τωρα.
Βλεπω στον Κωτσόβολο που εχω και μια δωροεπιταγή 50 ευρω αυτήν. Αξίζει;

 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.491
Reaction score
75.058
Αξίζει
Μοιάζει με το 1C αλλά με αποσπώμενη μπαταρία και κάδο. Καλύτερο απ' το δικό μου εκεί που πρέπει.
 





Μηνύματα
29.482
Reaction score
23.613
Όχι ρε, ανώμαλοι είμαστε;
ΔΕΝ ΕΝΝΟΥΣΑ ΑΥΤΟ....

ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΤΟ "ΔΙΚΑΣΑΣΜΑΣΔΙΚΑΜΑΣΜΑΣ" ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ...

ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΦΛΟΥ.... :p
 

ika

News
Μηνύματα
14.326
Reaction score
13.202
Όχι ρε, ανώμαλοι είμαστε;
Δηλαδή είναι ανώμαλος όποιος του αρέσει το οθωμανικό αντάλλαγμα;
Θες να το διαβάσουν αυτό οι προοδευτικές συλλογικότητες και να αρχίσουν τα ποσταρίσματα διαμαρτυρίας εδώ μέσα;
:gamer: :acute::drinks:

Στην ΕΕ του 21ου αιώνα ζούμε...... :)
 
Last edited:

Μηνύματα
239
Reaction score
260
εγώ θα προτείνω κάτι διαφορετικό αλλά αν δεν σε ενδιαφέρει η εμφάνιση είσαι οκ.
Σκουπάκι 18v με κάποια εξαρτήματα και μπαταρία όπως τα ηλεκτρικά εργαλεία. (αν έχεις ήδη κάποιο εργαλείο της αντίστοιχης μάρκας θα γλυτώσεις και τη μπαταρία). έχει αντίστοιχα και η bosch και η makita και άλλες. Εγώ έχω κάτι αντίστοιχο του Lidl και μετά από 2 έτη τραβάει ακόμα το ίδιο καλά.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.861
Μηνύματα
2.879.087
Members
37.957
Νεότερο μέλος
polukarpos
Top