YAMAHA RX-797 ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ

Status
Not open for further replies.
G

georgemen

Guest
Yamaha RX-797, με το γνήσιο τηλεκοντρόλ του. Έπαιζε σαν δεύτερος, σε ξεκούρστες εντάσεις. 2Χ100 Watt rms, έξοδος Sub, με Pre Out, Main. ( Γίνεται Προ-Τελικός). 190 euro. Συνοδεύεται από δεύτερο εσωτερικό τούνερ, φοράει το μαμήσιο φυσικά
Πεντακάθαρος ήχος και δυνατός. Δυνατότητα αποστολής, μετά από συνεννόηση. Σε περίπτωση κατάθεσης, τα μεταφορικά είναι δικά μου.
Οι φωτογραφίες είναι απ το ιντερνετ, αλλά είναι στην ίδια κατάσταση
 

Attachments


G

georgemen

Guest
Yamaha RX-797, με το γνήσιο τηλεκοντρόλ του. Έπαιζε σαν δεύτερος, σε ξεκούρστες εντάσεις. 2Χ100 Watt rms, έξοδος Sub, με Pre Out, Main. ( Γίνεται Προ-Τελικός).
Πεντακάθαρος ήχος, ( έπαιζε με Dali Concept 6 )και πολύ δυνατός, όταν χρειαστεί. Δυνατότητα αποστολής, μετά από συνεννόηση. ( Και ανταλλαγή με μιρότερο δικάναλο, με τις όποιες διαφορες ) ( ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ σε περίπτωση κατάθεσης ) 170 Ευρώ
yamaha-rx-797-stereo-receiver-radios-erosito-titan-szinben-c85c_2_big.jpg
yamaha-rx-797-stereo-receiver-radios-erosito-titan-szinben-c85c_8_big.jpg
yamaha-rx-797-stereo-receiver-radios-erosito-titan-szinben-c85c_11_big.jpg
Στιγμιότυπο οθόνης 2024-04-03 130156.jpg

 

G

georgemen

Guest
Yamaha RX-797, με το γνήσιο τηλεκοντρόλ του. Έπαιζε σαν δεύτερος, σε ξεκούρστες εντάσεις. 2Χ100 Watt rms, έξοδος Sub, με Pre Out, Main. ( Γίνεται Προ-Τελικός). 190 euro. Συνοδεύεται από δεύτερο εσωτερικό τούνερ, φοράει το μαμήσιο φυσικά
Πεντακάθαρος ήχος και δυνατός. Δυνατότητα αποστολής, μετά από συνεννόηση. Σε περίπτωση κατάθεσης, τα μεταφορικά είναι δικά μου.
Οι φωτογραφίες είναι απ το ιντερνετ, αλλά είναι στην ίδια κατάσταση.
Παρακαλώ να κλείσει αυτή η αγγελία. Απλά θέλω να την ξανανεβάσω. Είμαι νέος στο φορουμ, δεν πολυκατάλαβα τι γίνεται
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.491
Reaction score
75.060
Παρακαλώ να κλείσει αυτή η αγγελία. Απλά θέλω να την ξανανεβάσω. Είμαι νέος στο φορουμ, δεν πολυκατάλαβα τι γίνεται
Δεν επιτρέπονται οι διπλές αγγελίες, συνεχίζετε στην αρχική. Οι αγγελίες δεν διαγράφονται.

Διαβάστε τον κανονισμό αγγελιών στην κορυφή κάθε κατηγορίας τους.
 

G

georgemen

Guest
Δεν επιτρέπονται οι διπλές αγγελίες, συνεχίζετε στην αρχική. Οι αγγελίες δεν διαγράφονται.

Διαβάστε τον κανονισμό αγγελιών στην κορυφή κάθε κατηγορίας τους.
Παρακαλώ να με διαγράψετε απ το φόρουμ. Δεν γνωρίζω τον τρόπο. Ευχαριστώ
 

Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.864
Μηνύματα
2.879.324
Members
37.959
Νεότερο μέλος
Sandofer
Top