McIntosh MC4000M ενισχυτής αυτοκινήτου

Μηνύματα
27
Reaction score
5
Απάντηση: McIntosh MC4000M ενισχυτής αυτοκινήτου

Ευχαριστω πολυ το μελος Zizik για την κρατηση του μωρου.θα γινω ο καλυτερος μπαμπας του κοσμου και θα το εχω στα ωπα ωπα.χιχιχιχιχιχιχιχι
Να ειναι καλα ενας πολυ καλος μου φιλος που μου το σφυριξε και προλαβα............................................Κροκο.
Απο τοτε που τσιμπισα το cd για το σπιτι σε τιμη γεια σου ριχνω την ματια μου συχνα πυκνα. Τυχερα ειναι αυτα. Ασε που ημουν στο αμην να μη το πω σε κανεναν και να τον κρατησω για παρτη μου.

Παναη μη γινεσαι πλεονεκτης. Εχεις brax.
 

Μηνύματα
111
Reaction score
0
Απάντηση: McIntosh MC4000M ενισχυτής αυτοκινήτου

Θεϊκός ενισχυτής...τον είχα ακούσει με KEF διαιρούμενα και Sub και τα έσπαγε...
 

Zizik

Safety Last * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.714
Reaction score
75.987
Βρήκα και το κουτί του μόλις, κουρασμένο όμως...
 


Μηνύματα
90
Reaction score
0
Απάντηση: McIntosh MC4000M ενισχυτής αυτοκινήτου

Μολις καταφερα να κατσω απο το ολο τρεξιμο της δουλειας και να γραψω 2 λογια.Ευχαριστω το μελος Zizik που μου κρατησε τον ενισχυτη μεχρι να τον παρω.Ειναι πολυ δυσκολο στις μερες μας να βρεις ατομα που να πεις μια κουβεντα και να ειναι ''συμβολαιο''.Απλα του ειπα αν μπορει να τον κρατησει μερικες μερες και ειπε ΟΚ.Ετσι απλα.Χωρις μα και μου και χωρις κουβεντα για λεφτα.
Τωρα οσον αφορα τον ενισχυτη απλα ειναι αλλου!!!!ΓΟΜΑΡΙ ΣΚΕΤΟ!
Με τα χαρτια του τις εγγυησεις του υπογραφες και τα λοιπα.Καθομουν και τον χαζευα επι μιση ωρα και παλι δεν τον χορταινα!!!!!!!!
Και παλι ευχαριστω και χαρηκα που γνωρισα ενα ατομο σωστο μεσα απο ενα φορουμ.Σπανιζει αυτο.
Καλη χροννια σε ολους με υγεια και ευτυχια το νεο ετος!
 



Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Re: Απάντηση: McIntosh MC4000M ενισχυτής αυτοκινήτου

Γενικα σπανιζει στις μερες μας.
Συμφωνώ απολύτως για τον Zizik!!!!!!!!! Ξεχωριστός άνθρωπος!
Είχα την τύχη να δω κι εγώ το ...γομάρι που πήρες!!
Απίστευτο μηχάνημα θεριό ανήμερο!!!
Να σαι γερός να το χαρείς!!!!
Αααα και που σαι??? Βάλε σκληρά αμορτισέρ στο αυτ/το για τους μουσικούς κραδασμούς και πρόσεχε στην οδήγηση όταν ακούς μουσική!!! :602:
 

Μηνύματα
90
Reaction score
0
Απάντηση: McIntosh MC4000M ενισχυτής αυτοκινήτου

Tο αμαξι θα στειθει καθαρα για quality σε διαγωνισμους ΕΜΜΑ οπως και το προηγουμενο.θα ποσταρω φωτο οταν ξεκινησω με το καλο.
 



Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.908
Μηνύματα
2.922.531
Members
38.111
Νεότερο μέλος
Fotis ziso
Top