Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

Μηνύματα
1.972
Reaction score
4
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Καλοψημένα παΐδιαααααα μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ
 





Μηνύματα
15.153
Reaction score
2.336
Τι θυμήθηκα...ο πατέρας μιας συναδέλφου είναι στο νοσοκομείο. Έφεραν έναν κύριο δίπλα του (λίγο πιο πάνω από 50 ετών) διότι την ώρα του σεξ τη στιγμή της κορύφωσης...τα έχασε :138:
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Τι θυμήθηκα...ο πατέρας μιας συναδέλφου είναι στο νοσοκομείο. Έφεραν έναν κύριο δίπλα του (λίγο πιο πάνω από 50 ετών) διότι την ώρα του σεξ τη στιγμή της κορύφωσης...τα έχασε :138:
Τον καημένο γλύτωσε......

Μιλάμε έχασε κορυφαίο hi-end θάνατο! :144:
 




Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
343
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Birdie num-num :116:

(μη ρωτάτε πώς μου ήρθε, από το πρωί αυτή τη σκηνή σκέφτομαι και γελάω... μια από τις πιο αγαπημένες μου ταινίες!)
 





Μηνύματα
7.704
Reaction score
4
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Σκέφτομαι να παω να συνδέσω τον ψηφιακό δεκτη με τον ενισχυτή έτσι ωστε να δω το μπάσκετ στον προβολέα.
Η παραφωνία θα είναι πως οποτε θελω να βλέπω τηλεοραση στη Plasma Θα πρέπει να ανοιγω και ενισχυτή για να περνάει το Hdmi του av την εικόνα στην tv. (τωρα έχω τον δέκτη απευθειας με Hdmi στην tv)

Συμφέρει να καίω ρευμα στον ενισχυτή οποτε θελω να βλεπω tv? Οι εποχές ειναι δύσκολες !!! :143:

Πιστεύω το θέαμα της ροχάλας και της ιπτάμενης καρέκλας στο κεφάλι του Σπανούλη στις 9 το βράδυ θα ειναι άκρως απολαυστικό στις 80 ιντσες. :116:
 


Μηνύματα
7.704
Reaction score
4
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Μολις θυμηθηκα πως το παιχνίδι το δειχνει η ΕΡΤ και ΔΕΝ εκπέμπει ψηφιακά. ^(*&)&)(&)*&^%(&)(*_(+(_(&^%(__*+_*^ :141::141::141:
 




Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.134
Μηνύματα
2.930.118
Members
38.140
Νεότερο μέλος
Microvios
Top