Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.352
Reaction score
44.891
Ωραία συναλλαγή.
Μπράβο.
Ευχαριστώ!!
Η καλύτερη του ήταν όταν του πήγαινα ακριβά πσάρια, είχε τύχη πολλές φορές στα διπλανά τραπέζια να τρώνε το φρέσκο πσάρι που του είχα πάει, εγώ έτρωγα τα φασολάκια και τις μπάμιες τσάμπα και το λογαριασμό τον πλήρωναν οι δίπλα και με το παραπάνω :biggrin:
 

kalitsouni

Ακουστικά
Μηνύματα
3.096
Reaction score
8.931
πλέον το νησί έχει βαρέσει μεγάλη ανάπτυξη οπότε θεωρώ πως οι ακραίες συμπεριφορές έχουν περιοριστεί κάπως
Μπα... Έτσι ήταν πάντα, έτσι θα είναι πάντα...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.172
Reaction score
128.124
Ευχαριστώ!!
Η καλύτερη του ήταν όταν του πήγαινα ακριβά πσάρια, είχε τύχη πολλές φορές στα διπλανά τραπέζια να τρώνε το φρέσκο πσάρι που του είχα πάει, εγώ έτρωγα τα φασολάκια και τις μπάμιες τσάμπα και το λογαριασμό τον πλήρωναν οι δίπλα και με το παραπάνω :biggrin:
Κορόιδο τον έπιασες.
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.729
Reaction score
81.141
Σε κρεοπωλείο δοκίμασες η σε μαγαζί που πουλάει αποκλειστικά τυριά ;
Αυτά τα τρία (γραβιέρα, αρσενικό, ξυνομυζηθρα) τα παραγγέλνω όπου κάθομαι για φαγητό και τα έχει στον κατάλογο. Δεν πήγα σε κατάστημα εξειδικευμένο.
 

Μηνύματα
7.266
Reaction score
4.647
Ααα οκ
Έλεγα μήπως θες να πάρεις κανένα κεφάλι μαζί σου στην επιστροφή 😉
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.729
Reaction score
81.141
Ααα οκ
Έλεγα μήπως θες να πάρεις κανένα κεφάλι μαζί σου στην επιστροφή 😉
Όσο tempting και αν είναι, θα αποφύγω να κουβαλήσω έξτρα πράγματα-σακούλες κτλ.
 

Μηνύματα
3.252
Reaction score
10.718
Όσο tempting και αν είναι, θα αποφύγω να κουβαλήσω έξτρα πράγματα-σακούλες κτλ.
Θυμαμαι που με στείλανε συστημένο σε έναν παραγωγό αλλά πάνε πολλά χρόνια δεν το θυμαμαι, ήταν κ παππούς. Φαντάσου δεν ήταν καν συσκευασμένο ή κάποια μάρκα, με πήγε μέσα, κατέβασε ένα κεφάλι απο ένα ράφι κ μου το έδωσε.
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.461
Reaction score
85.814
Πριν προλάβω να ανέβω, ακούω μια φωνή από εκεί που νόμιζα ότι είναι η εκκλησία (που ειναι λίγο πιο κάτω), "έλα να σε κεράσω"!
Να, αυτά δεν μπορώ!
Θα είχα φύγει σουζαριστός! :superman:
 






Μηνύματα
7.266
Reaction score
4.647
Θυμαμαι που με στείλανε συστημένο σε έναν παραγωγό αλλά πάνε πολλά χρόνια δεν το θυμαμαι, ήταν κ παππούς. Φαντάσου δεν ήταν καν συσκευασμένο ή κάποια μάρκα, με πήγε μέσα, κατέβασε ένα κεφάλι απο ένα ράφι κ μου το έδωσε.
Στην χώρα ;
ειχε μια ξύλινη ρόδα απέξω ;
 




Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.242
Μηνύματα
2.893.430
Members
38.010
Νεότερο μέλος
ATBG7
Top