Τι γίνεται όταν λήγει το συμβόλαιο σταθερής;

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.432
Reaction score
78.443
Κάπου αυτές τις μέρες λήγει το συμβόλαιο wind σταθερής στο μαγαζί και και κλίνω προς vdsl μεριά,

ακόμα όμως δεν έχω κατασταλάξει ούτε σε εταιρία ούτε σε εξοπλισμό.Οι εταιρίες παίρνουν τηλ σαν τα κοράκια ότι ώρα τους k@blwsei (έχω ρίξει και κάτι ευχάριστες παναγίτσες εκτόνωσης :D:D:D σε κάποιους)και ήθελα να ρωτήσω:

υπάρχει περίπτωση διακοπής της σύνδεσης αν δεν ανανεώσω το συμβόλαιο?Λογικά δεν συνεχίζει η σύνδεση ως έχει?
 

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Εαν δεν κάνω λάθος συνεχίζει ως έχει μέχρι να αποφασίσεις εσύ να ανανεώσεις με κάποιο πακέτο
Αυτό σημαίνει ότι μέχρι να ανανεώσεις θα σε παίρνουν συνεχεία με διάφορες πρόσφορες για να ανανεώσεις και να σε κρατήσουν
 

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
επίσης αν το πακέτο σου είχε κάποια έκπτωση θα λήξει κ αυτή κ ο επόμενος λογαριασμός θα έχει την κανονική έκπτωση.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.432
Reaction score
78.443
Έκπτωση είχα τον πρώτο χρόνο και τον δεύτερο +5 ευρώ στην χρέωση,στο φινάλε τους ρίχνω και πιστολιά:D:D:D
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.521
Reaction score
75.215
Τα κοράκια του ΟΤΕ με πήραν και μου πρόσφεραν (εκτός της έκπτωσης 20% κινητοσταθερού που παραμένει) ελαφρά χαμηλότερη τιμή και τρεις μήνες δωρεάν για διετή επέκταση.
Δέχθηκα.
 

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
Τα κοράκια του ΟΤΕ με πήραν και μου πρόσφεραν (εκτός της έκπτωσης 20% κινητοσταθερού που παραμένει) ελαφρά χαμηλότερη τιμή και τρεις μήνες δωρεάν για διετή επέκταση.
Δέχθηκα.
έχεις κ σταθερό??

καλά έκανες κ δέχθηκες σε 5 μέρες θα βγάλουν νεα καλύτερα πακέτα
 

Μηνύματα
271
Reaction score
529
Σιγά μη στο διακόψουν! Το δικό μου στον οτε έχει λήξει πάνω απο χρόνο. Όταν έληξε έχασα τις προσφορές που είχα.
Με έχουν πρήξει ολες οι υπόλοιπες εταιρείες πλην του οτε.
Είναι μέχρι να κάνω καμιά αιτησούλα πάλι για αλλαγή παρόχου.

Αν δε βαριέσαι τη διαδικασία, καν το. Κανε αίτηση σε άλλο πάροχο. Τον ουρανό με τ άστρα θα σου δώσουν για να ανανεώσεις.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.368
Reaction score
96.586
Τα άσχετα πήγαν εδώ.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • loggeo
    Projectors
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.091
Μηνύματα
2.888.101
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top