«Να γελάσω ή να μπήξω τα κλάματα;»


hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
3.037
Reaction score
3.039
Άσχετο το πως το λέει η αν αρέσει σε κάποιους, το περιβάλλον με τα ουισκια και τα γαρύφαλλα και να ακους Καβαδία........χμμ η κοινωνία μας τρέχει με χίλια.......στον τοίχο. Όρε που πάμε όρε.....που λέει και ο συγχωρεμένος ο Αυλωνίτης.
 

ika

News
Μηνύματα
14.836
Reaction score
13.596
Για να τραγουδίσει κάποιος ένα τραγούδι σε πίστα, δεν πρέπει να έχει τις σχετικές άδειες (συνθέτη κλπ)?
Άσχετο το πως το λέει η αν αρέσει σε κάποιους, το περιβάλλον με τα ουισκια και τα γαρύφαλλα και να ακους Καβαδία........χμμ η κοινωνία μας τρέχει με χίλια.......στον τοίχο. Όρε που πάμε όρε.....που λέει και ο συγχωρεμένος ο Αυλωνίτης.
Πάλι καλά (ή κρίμα) που δεν σηκώθηκε κανείς να το χορέψει.
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.249
Reaction score
21.012
Το ικανοποιτικό της υπόθεσης είναι πως η Πάολα τους έχει γραμμένους κανονικά, και πολύ καλά κάνει. Και μπράβο της.

Κάτι αντίστοιχο είχε συμβεί και πσλιότερα, όταν διαφοροι καλλιτέχνες άρχισαν να φτιάχνουν disco (Stones, Rod Stewart, Bee Gees...), και διάφορες ξινομούρες του ροκ καθωσπρεπισμού είχαν χτυπήσει stack overflow error.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.100
Reaction score
39.186
κατα το.....τι γκοθας...τι σκυλας...
μην απορει κανεις που εχει εκφυλιστει το πραμα σε:
...τι τουριστας - τι μεταναστης... τι λαικο - τι σκυλαδικο ...
🐒
ροκ καθωσπρεπισμού είχαν χτυπήσει stack overflow error.
εξακλυ
 



Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.083
Reaction score
33.325
Εγώ πάλι το βρίσκω πολύ ταιριαστό.

Δεν γράφει για τον εαυτό του εξάλλου ο ποιητής, "εγώ που μόνο εταίρων γνώρισα κορμιά"; (Μαραμπού)
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.378
Reaction score
44.940
Πχιά είναι αυτή η θχειά που της πέσαν τα βζιά?
Εγώ δεν απορώ με αυτές τις τραγουδιάρες, απορώ με όλους αυτούς που πάνε να τη ακούσουν και πληρώνουν και από πάν...
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.083
Reaction score
33.325
Πχιά είναι αυτή η θχειά που της πέσαν τα βζιά?
Εγώ δεν απορώ με αυτές τις τραγουδιάρες, απορώ με όλους αυτούς που πάνε να τη ακούσουν και πληρώνουν και από πάν...

μια που είναι πολύ μικρότερη από εμένα και νομίζω και από εσένα.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.100
Reaction score
39.186
...α!σε αυτη τη περιπτωση! πολυ φιλη μου, θα σκεφτω μηπως αποδεκτω την προσκληση της, αλλωστε κερασμενα ειναι οτι πιω.8-)
 

ika

News
Μηνύματα
14.836
Reaction score
13.596
Πχιά είναι αυτή η θχειά που της πέσαν τα βζιά? - η Παγώνα Καραμήτσιου. Καλλιτεχνικό "Πάολα".
Εγώ δεν απορώ με αυτές τις τραγουδιάρες, απορώ με όλους αυτούς που πάνε να τη ακούσουν και πληρώνουν και από πάν... - αν κάποιες δεν τα έβγαζαν στην φόρα, θα πήγαινε κανείς άραγε από αυτούς που πάνε?
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.100
Reaction score
39.186
1721392287676.png

καποιος που να γνωριζει καλα το οριτζιναλ, το ειπε τουλαχιστων καλα ?
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.378
Reaction score
44.940
Άρα αφού είναι κακόγουστοι οι θαμώνες σε όλα τα επίπεδα τους αξίζει να πληρώσουν αδρά :biggrin:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.266
Μηνύματα
2.894.575
Members
38.015
Νεότερο μέλος
alexgeo60
Top