Ηχεια B&W VM1 LM1 AS1

Μηνύματα
14
Reaction score
0
Σετ B&W 3 ηχεια VM1, 2 ηχεια LM1 και ενα subwoofer AS1 σε ασημι χρωμα καταλληλα για homecinema και μουσικη. Διαθετουν τις ψηλες βασεις, καθως και την μικρη για το κεντρικο. Ειναι σε αριστη κατασταση, σχεδον αδουλευτα και πεντακαθαρα. Tιμη 550 ευρω
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Σο εστειλα πμ. Επειδη ειμαι Αθηνα (σημερα Τεταρτη και αυριο) θα με ενδιεφερε να συζητησουμε μονο γiα τα VM1
 



lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Εχουν ολα τα ηχεια βασεις;

Αν υπαρχει κανεις ενδιαφερομενος, ευχαριστως να μοιρασθουμε τα ηχεια. Βασικα με ενδιαφερουν τα VM1, αλλα και το το σαμπ, οποτε εαν θελει κανεις το αλλο ζευγαρι ας το πει. Φυσικα θα μοιρασθουμε το κοστος αναλογικα.
 


Μηνύματα
14
Reaction score
0
Απάντηση: Ηχεια B&W VM1 LM1 AS1

Καλησπερα στους φιλους. Καταρχας τα δυο vm1 και τα 2 lm1 εχουν τις ψηλες βασεις. Το αλλο vm1 επειδη θεωριται το κεντρικο εχει τη μικρη. Αν μπορεσω και τα δωσω ολα θα ειναι καλυτερα αλλα και σπαστα δεν υπαρχει προβλημα.
 



lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Κατοπιν ολοκληρωσης της συναλλαγης μου με το Μενιο, οφειλω να ομολογησω οτι τα 3 VM1 και το σαμπ AS1 ηταν σε αριστη κατασταση και αξιζουν συγχαρητηρια στον πωλητη για την ακεραιοτητα του. Οσο για τον ηχο τους, οπως το περιμενα...
 

Μηνύματα
14
Reaction score
0
Απάντηση: Ηχεια B&W VM1 LM1 AS1

Ευχαριστω πολυ φιλε μου για τα καλα σου λογια! Την Δευτερα θα στειλω και τα LM1 στο Βασιλη και θα ειναι και εκεινος το ιδιο τυχερος με εσενα.
 

Μηνύματα
45
Reaction score
0
Σήμερα παρέλαβα κι εγώ τα LM1 με τις βάσεις τους. Τέλεια κατάσταση και συσκευασία. Μένιο σε ευχαριστώ για την άψογη συναλλαγή!
 

Μηνύματα
14
Reaction score
0
Απάντηση: Ηχεια B&W VM1 LM1 AS1

Να'σαι καλα φιλε! Ευχαριστω κι εγω για τη συνεργασια και οσο για το θεμα με τις βασεις τοιχου μολις εχω νεα θα σε παρω τηλεφωνο.
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.106
Μηνύματα
2.888.790
Members
37.990
Νεότερο μέλος
vproadie
Top