Παραγωγές Dvd 2 μηνών με 5 μόλις ευρό!!!

V

VIDEOMIX

Guest
ΤΟ ΣΦΑΓΕΙΟ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ
ΤΡΑΥΜΑ 2
ΥΠΟΓΕΙΑ ΕΚΡΗΞΗ
ΦΟΝΙΚΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΓΟΥΣ
ΧΙΤΣΚΟΚΙΚΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
ΧΟΡΕΥΕΤΕ
ΧΧΧ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ 2
 

V

VIDEOMIX

Guest
Τελείωσε η λίστα. Διαλέξτε λοιπόν και πείτε μου αυτά που σας ενδιαφέρουν, εδώ και οχι με pm. Θέλω να τα βλέπω εδω μέσα συγκεντρωμένα ώστε να μην μπερδευτώ.
 

V

VIDEOMIX

Guest
Όποιοι έρθουν αύριο στο "Κουκλάκι" και θέλουν κάποια εργάκια, να το πούν έως τις 1 το μεσημέρι, ώστε να τα φέρω.
 

V

VIDEOMIX

Guest
από ένα κομμάτι από

fantastic four,
βασίλειο των Ουρανών
Μillion dolar baby
,
Star wars

Tα προηγούμενα (Kill Bill κλπ) υπάρχουν?
Τα 3 που μαύρισα, τα έχω σπίτι, τα αγόρασα. Το Batman begins δεν το θέλεις; Πήρα κι αυτό γιατι νόμιζα πως το είχες ζητήσει. Το star wars δεν το έχει. Ισως όμως το βρεί.
Kill Bill no.
Πως θα τα στείλω τώρα Σπύρο;
 



Μηνύματα
915
Reaction score
334
Φιλε videimix εξηγησε μου λογω οτι ειμαι νεοs στο forum Που ειναι η ευκαιρια τα δισκακια τα νοικιαζειs απο το club 1 euro αν τα επισρεψηs σε μια μερα και 0,26 το δισκακι 1,26 γιατι να δωσω 5 euro
 

V

VIDEOMIX

Guest
Διοτι μιλάμε για γνήσιο, πολλές φορές διπλό και σε άριστη κατάσταση. Μόνο και μόνο το dl δισκάκι που κανονικά χρειάζεσαι, κοστίζει 3 περίπου ευρό. Σύν την ενοικίαση, σύν το εξώφυλο, συν το οτι δεν γδέρνωνται εύκολα αυτά της εταιρίας, συν οτι δεν είσαι κλέφτης με αντιγραφές κλπ.
 


VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Φιλε videimix εξηγησε μου λογω οτι ειμαι νεοs στο forum Που ειναι η ευκαιρια τα δισκακια τα νοικιαζειs απο το club 1 euro αν τα επισρεψηs σε μια μερα και 0,26 το δισκακι 1,26 γιατι να δωσω 5 euro

Δεν υπαρχει ευκαιρια, σκετη σπατάλη ειναι,απλα αν θες κατι πιο σουλουπωμένο απο ενα χύμα DVD, τα σκας.
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Φιλε videimix εξηγησε μου λογω οτι ειμαι νεοs στο forum Που ειναι η ευκαιρια τα δισκακια τα νοικιαζειs απο το club 1 euro αν τα επισρεψηs σε μια μερα και 0,26 το δισκακι 1,26 γιατι να δωσω 5 euro
Stelio οι περισσοτερες ταινιες ειναι πανω απο 4,4 GB.
Για να "κοψεις¨μια ταινια θα υποστει αναγκαστικα μια συμπιεση.
Ορισμενες ταινιες αξιζει να τις εχεις "Ασιμπιεστες".Οποτε τα 5 euro ειναι οκ π.χ. για το starwars III.
Kαι γω της "σχολης του 1 euro" ειμαι .
Μαλιστα δεν την "κοβω" και καθολου.Αν ειναι καλη -που να βρεις καλη ταινια ομως- κραταω απλα ενα divx αρχειο του 1G .
Αν ομως κανεις συλλογη απο dvd -εγω οχι - αυτες που δινει ο Θανος ειναι ευκαιρια.
(μπορει να μην κανω συλλογη απο dvd εχω παρει ομως 5-6 ταινιες απο τον videomix :wink: )
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
....και φυσικα η Πειρατεια Σκοτωνει την μουσικη,το σινεμα,τα κοτοπουλα,τους κυκνους,το περιβαλλον,τον αερα, τη θαλασσα κτλπ κτλπ κτλπ....
 

Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Φιλε videimix εξηγησε μου λογω οτι ειμαι νεοs στο forum Που ειναι η ευκαιρια τα δισκακια τα νοικιαζειs απο το club 1 euro αν τα επισρεψηs σε μια μερα και 0,26 το δισκακι 1,26 γιατι να δωσω 5 euro

Δεν υπαρχει ευκαιρια, σκετη σπατάλη ειναι,απλα αν θες κατι πιο σουλουπωμένο απο ενα χύμα DVD, τα σκας.
O καθένας όπως την βρίσκει.
Δεν είναι υποχρεωτικό να αγοράσει κάποιος ο οποίος ικανοποιείται με τα αντίγραφα και τα έχει χύμα στο κύμα.
Ο Videomix έχει βρεί απο κάποιο videoclub,original δισκάκια που στην καλύτερη θα τα αγοράζαμε 18 ευρώ και πάνω,με μόλις 5.
Οποιον δεν τον συμφέρει τουλάχιστον ας μην σχολιάζει με τέτοιο τρόπο. :neutral:
 

Μηνύματα
915
Reaction score
334
Συγνωμη νομιζα οτι μιλουσαμε για αντιγραφα δικο μου λαθοs Και φυσικα αξιζει για 5 ΕΥΡΟ να εχειs ενα Star war original αλλα δεν καναμε κανενα σχολιο με κα κη προθεση οσο για την πειρατεια αυτη σκοτωνει τουs εμπορουs και αυτοι οι εμποροι ειναι που σκοτωνουν την μουσικη.....
 

V

VIDEOMIX

Guest
Και υπ'όψην παιδιά. Δεν πουλάω. Διευκόλυνση κάνω και έχω και την ταλαιπωρία της αποστολής προς τα μέλη που θέλουν ταινίες. 5 ευρό μου τις δίνουν, 5 σας τις δίνω.
Απλά όπως ξέρουν και οι παλιοί, το AVsite ειναι site αλληλοπροσφορών ο ένας προς τον άλλον. Και μένα με βοηθάνε πολύ περισσότερο απ'ότι εγώ βοηθάω. :)
 

Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
Δεν υπαρχει ευκαιρια, σκετη σπατάλη ειναι,απλα αν θες κατι πιο σουλουπωμένο απο ενα χύμα DVD, τα σκας.
Έλεος ρε παιδιά!

Αντί να κάνετε τούμπες στον Θάνο που κάθεται και κυνηγάει τον dvd-o-clubα να του δίνειδισκάκια που κοστίζουν σήμερα 25 και 30 ευρώ καινούργια και είναι σε καλή κατάσταση.... Τα μεταχειρισμένα παντού τα έχουν 12-15 ευρω.
 


Μηνύματα
38
Reaction score
0
Θα ηθελα το DVD Oι ατελειωτοι αρραβωνες και θα ηθελα να ρωτησεις αν μπορουσε να βρει τους Πειρατες της Kαραιβικης.
Για παραλαβη στειλε μου pm... Eυχαριστω
 

V

VIDEOMIX

Guest
Θα ρωτήσω. Επίσης, έχω το MILLION DOLLAR BABY. Κάποιος το ήθελε και τώρα δεν τον βρίσκω. Το έχω στο σπίτι. Και ενα BATMAN (το καινούργιο) έχω.
 

VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Δεν υπαρχει ευκαιρια, σκετη σπατάλη ειναι,απλα αν θες κατι πιο σουλουπωμένο απο ενα χύμα DVD, τα σκας.
Έλεος ρε παιδιά!

Αντί να κάνετε τούμπες στον Θάνο που κάθεται και κυνηγάει τον dvd-o-clubα να του δίνειδισκάκια που κοστίζουν σήμερα 25 και 30 ευρώ καινούργια και είναι σε καλή κατάσταση.... Τα μεταχειρισμένα παντού τα έχουν 12-15 ευρω.
Μα η δουλεια γινεται και με 1-2 ευρω,δεν χρειάζονται τα 5.
Καλα κανει ο Θάνος και εξυπηρετει αφιλοκερδώς καποιους,αλλα τουλαχιστον καποιοι απο εμας δεν θα κανουμε τούμπες για αυτη την προσφορά.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.895
Μηνύματα
2.921.922
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top