Πυροπροστασία, δηλώσεις και πρόστιμα Ελλάδα 2.0

Μηνύματα
16.132
Reaction score
22.728
ρε ρίξτον λέμε
σε απωθεί η αφροδίτη και σε ελκύει ο κασελάκης ;
να πηδηχτώ απ το παράθυρο 5ος όροφος;
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.776
Reaction score
34.878
Πού είπα για Κασσελάκη.

Είπα ότι πολιτικά η επιλογή μαυρίσματος σε εμένα δείχνει προς Λοβέρδο, αλλά αναλόγως πόσο θα φορτώσω με την πυροπροστασια μπορεί να ενισχυα τον 2ο, εννοώντας τον τσόμπανο. Πάρα το ότι το παιδί είναι εντοπιο κρέας.
 






Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.776
Reaction score
34.878
Δεν πιστεύω να κάνεις κάνα τέτοιο στο τμήμα σου...!

εφαρμογή του νόμου είναι.

Βοηθούμε στον ειδικό χώρο όσους έχουν κινητικά προβλήματα, ΜΟΝΟ. Όποιος θέλει άλλη βοήθεια, θα πρέπει να είναι ο ίδιος σε θέση α) να μου ζητήσει βοήθεια, β) να διευκρινήσει επακριβώς τι βοήθεια θέλει.


Ανέκαθεν τα εφάρμοζα αυτά, απλά επεδείκνυα κάποια ελαστικότητακαι χαλαρότητα. Λχ στην 85χρονη που μπόρεσε να φτάσει κατάκοπη μέχρι την αυλή γιατί είχε πρώτα πάει στο λάθος σχολείο. Και αφού καθόταν και διάλεγε 10 λεπτά στο παγκάκι, και περίμενε όλο το τμήμα, μετά μου ζήτησε, το όργιο, και βεβαίωση ότι ψήφισε. Πού θα την έδειχνε; Στον άγιο; Στο ζαβό που το έφερε η μάνα του και πάντως κατάφερε να μου δώσει το ίδιο το χαρτί που ήθελε να βάλει. Ε θα είμαι κάπως πιο αυστηρός πλέον.

Άλλος μέσα ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ. ΤΕΛΟΣ
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.776
Reaction score
34.878
Αν δείτε τους δασικούς χάρτες ΟΛΑ είναι καταπράσινα και δύσκολα θα εξαιρεθούν απο το νόμο

Screenshot_20240606_113948.jpg


Οι 'τσόντες' για τις οποίες μίλησα προηγουμένως. Δεν πρέπει να έχουν έκταση ούτε 5 τμ.
Κι όμως είναι όπως βλέπεις στους δασικούς χαρτες, το πλησιέστερο στο ακινητο μου 'δάσος '.

Είναι όπως βλέπεις απλώς γελοία η ταύτιση της έννοιας 'εντός ή πλησίον δασικών εκτάσεων' με το εντός ή πλησίον έκτασης περιλαμβανομενης σε δασικούς χαρτες.

Η παραπάνω τσόντα, το πολύ ένας θαμνωνας 5 τμ, είναι τόσο δάσος όσο είναι και το μη αποτριχωμενο εφηβαιο της μανούλας εκείνου που το εμπνεύστηκε κακο του χρόνο.
 


Μηνύματα
1.075
Reaction score
1.297
Γι΄ αυτο παει πισω - πισω
Εδω εχουν γεμισει τα τοπικα sites αγγελιων με ενημερωσεις του τυπου "καθαρυζο υκωπεδα, πλιρωφωρυες μαι π.μ.". Οι Ελληνες κατοχοι οικοπεδων πλερωνουν, οι αλλοδαποι τα κονομανε (και καλα κανουν αφου οι νεαροι Ελληνες τρωνε το κρατικο επιδομα στις καφετεριες), το κρατος δεν παιρνει μια! Ειμαστε μια ευτυχισμενη κοινωνια! 😁
 



Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.776
Reaction score
34.878
Ο Κροκ με τη σλατινοπουλου όμως όχι.... Τι coloribus μανίτσα μου, θα λέει.
 




Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.776
Reaction score
34.878
Μα φυσικά, είναι μια εράσμια δεσποινίς που τη βλέπεις και κατευθείαν πηγαίνει το μυαλό σου στα ιδανικά της πατρίδος, θρησκείας και οικογένειας που μεταξύ άλλων ευαγγελίζεται στο πρόγραμμά της (ω ναι, ξαναβρήκα τη μπροσούρα, αυτή τη φορά την έριξαν μέσα στο γραμματοκιβώτιο, και τη διάβασα όλη :roflmao: )
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
37.350
Reaction score
88.839
Μα φυσικά, είναι μια εράσμια δεσποινίς που τη βλέπεις και κατευθείαν πηγαίνει το μυαλό σου στα ιδανικά της πατρίδος, θρησκείας και οικογένειας που μεταξύ άλλων ευαγγελίζεται στο πρόγραμμά της (ω ναι, ξαναβρήκα τη μπροσούρα, αυτή τη φορά την έριξαν μέσα στο γραμματοκιβώτιο, και τη διάβασα όλη :roflmao: )

Εγώ που κρίνω (φυσιογνωμικά) ένα πρόσωπο από το πόσο ταιριάζει ο τρόπος ζωής που έχουμε ή επιθυμούμε, η Αφροδίτη είναι κορυφή με διαφορά. :biggrin:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.899
Μηνύματα
2.922.083
Members
38.110
Νεότερο μέλος
ddb
Top