Τι προσόντα χρειάζονται, για να γίνεις κριτής καλωδίων ρεύματος…


Μηνύματα
949
Reaction score
274
Απάντηση: Τι προσόντα χρειάζονται, για να γίνεις κριτής καλωδίων ρεύματος…

Re.θα ηθελα την γνωμη σου για αυτο το καλωδιο .γιατι προτιμησες αυτο? τι διαφορες στον ηχο ειδες? ξερεις εχω πολυπριζο supra και θα με ενδιεφερε πολυ η γνωμη σου.
 

Μηνύματα
949
Reaction score
274
Απάντηση: Re: Τι προσόντα χρειάζονται, για να γίνεις κριτής καλωδίων ρεύματος…

θα ηθελα την γνωμη σου για αυτο το καλωδιο ,πως ακουγεται? ξερεις τυχαινει να εχω και πολυπριζο sypra,σε ευχαριστω.
 

Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
Designed for audio, hi-fi and home cinema systems, LoRad is a CE-Approved audio grade replacement 3-core shielded mains cable, designed to minimise the amount of RF interference that can be induced into low-level signal cables, which are usually in close proximity to conventional power cables.

LoRad is the ONLY audio grade mains cable in the world with full European safety approval. Safety approved in compliance with HD 21.5 S3

ειναι θωρακισμενο, σχεδιασμενο οπως λενε ετσι ωστε να μειωνει τους εφ εφ θορυβους, εχει πιστοποιηση CE και ειναι το μοναδικο καλωδιο παγκοσμιως που καλυπτει τις πληρεις Ευρωπαικες προδιαγραφες ασφαλιας.
Τωρα πως ακουγεται; Οπως ολα τα καλωδια ρευματος διατομης 2,5 χιλιοστων. Ο γραφων ειναι απο αυτους που εχοντας δοκιμασει πολλα καλωδια ρευματος απο ακριβα ως φτηνα, οι μονες διαφορες που εχει εντωπισει, ειναι εμφανησιακες, σε αντιθεση με τα υπολοιπα καλωδια της ηχητικης αλυσιδας οπου οι διαφορες μεταξυ τους ηταν αρκετα εμφανεις.
 

Μηνύματα
949
Reaction score
274
Απάντηση: Re: Τι προσόντα χρειάζονται, για να γίνεις κριτής καλωδίων ρεύματος…

Τα πολύπριζα τα σούπρα παίζουν καλύτερα όταν είναι όρθια γιατί φεύγουν τα γρέζια από τον ήχο. Το δικό μου είναι πάντα όρθιο γιατί του έχω βάλει και ακτίνες ποδηλάτου.
 

Μηνύματα
949
Reaction score
274
Απάντηση: Re: Τι προσόντα χρειάζονται, για να γίνεις κριτής καλωδίων ρεύματος…

Τα πολύπριζα τα σούπρα παίζουν καλύτερα όταν είναι όρθια γιατί φεύγουν τα γρέζια από τον ήχο. Το δικό μου είναι πάντα όρθιο γιατί του έχω βάλει και ακτίνες ποδηλάτου.
τι ενοεις το εχεις στηριξει σε ακτινες ποδηλατου ,εγω το εχω στερεωσει στον τοιχο ορθιο.
 

Μηνύματα
7.025
Reaction score
995
Απάντηση: Re: Τι προσόντα χρειάζονται, για να γίνεις κριτής καλωδίων ρεύματος…

τι ενοεις το εχεις στηριξει σε ακτινες ποδηλατου ,εγω το εχω στερεωσει στον τοιχο ορθιο.
H ακτίνα ποδηλάτου τραβάει ως κεραία και τα ραδιοκύματα που μας ταλαιπωρούν τα τελευταία χρόνια. :142:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.895
Μηνύματα
2.921.901
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top