Beats by dr.dre - Τα πιό sexy ακουστικά!

Μηνύματα
1.557
Reaction score
2
Ο γνωστός παραγωγός και rapper και κατά τη γνώμη μου ένας από τους κορυφαίους που πέρασαν ποτέ από το χώρο, o dr.Dre παρουσίασε το 2008 δύο νέα προιόντα.Πρόκειται για τα ακουστικά με την κωδική ονομασία beats.

Υπάρχουν 2 εκδόσεις.

H studio η οποία προφανώς προορίζεται κυρίως για εσωτερικούς χώρους....





Και η tour η οποία προορίζεται για χρήση σε φορητές συσκευές...





Σχεδιαστικά τουλάχιστον είναι ότι πιο sexy έχω δει σε ακουστικά και ταιριάζουν και πολύ με το iphone...

Περισσότερες πληροφορίες στο site www.beatsbydre.com ...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
37.350
Reaction score
88.838
Απάντηση: Beats by dr.dre - Τα πιό sexy ακουστικά!

Είχα τα συγκεκριμένα ακουστικά (studio version) για αρκετό χρονικό διάστημα και μπορώ να πω ότι είναι τα μόνα που έχω δοκιμάσει και βγάζουν το μπάσο όπως το θέλω.
Δε μιλάω για hi-end καταστάσεις, αλλά για να ακούγονται "σωστά" κομμάτια σαν του Dr. Dre τα οποία είναι πολύ απαιτητικά στις χαμηλές συχνότητες (kick drum, bass). Αν τα μουσικά σας γούστα δεν είναι γύρω από τη σύγχρονη μαύρη και ποπ μουσική, τα Beats θα σας φανούν υπερβολικά στα χαμηλά και πιθανόν να μην σας ικανοποιήσει η καμπύλη απόκρισής τους, οπότε μπορείτε να στραφείτε σε γνωστές και σίγουρες λύσεις όπως AKG, Sennheiser, Beyerdynamic, κλπ.

Ο λόγος που τα πούλησα είναι ότι μου έδωσαν τα διπλά ακριβώς χρήματα από την τιμή που τα είχα αγοράσει στις ΗΠΑ.
 

Μηνύματα
1.557
Reaction score
2
Σωστά όσα γράφεις περί ακουσμάτων.Αλήθεια στην Ευρωπη που μπορούμε να βρούμε αυτά τα ακουστικά?Γιατί στο Ελλαδιστάν δεν...
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
37.350
Reaction score
88.838
Απάντηση: Beats by dr.dre - Τα πιό sexy ακουστικά!

Για ψάξε στο Αγγλικό Amazon.
Θυμάμαι ότι έχει αρκετά καλή τιμή.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.899
Μηνύματα
2.922.047
Members
38.110
Νεότερο μέλος
ddb
Top