Halcro Dm38 Stereo Amplifier

Μηνύματα
3.064
Reaction score
639




HALCRO™
dm38 Stereo Amplifier

180 watts per channel.
Less than .0007% distortion at full power (20kHz)
Unique patented Power Factor Corrected Power Supply. (CE law in all EU countries)
Will drive all speakers, including electrostatics.
Balanced, unbalanced and current mode inputs.
Can be remotely controlled by the HALCRO preamplifier.
Solid Mahogany feet
5 year warranty

REVIEW:

http://www.stereophile.com/amplificationreviews/1004halcro/
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.677

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Ωραία ηχεία ο παίχτης...



Υ.Γ. Παρεπιπτόντως θα το προτιμούσα δε οδερ γουευ, ήτοι "Konstantinoupolis (Instanbul)". Το ανάποδο ισχύει "μόνο" για τον υπόλοιπο πλανήτη :wink:
 


Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
304
Και αν πάρεις 2 και τους βαρεθείς ρίχνεις μια ξύλινη πλάκα από πάνω κα ιτους κάνεις τραπέζι...
(και καλείς το πιπίνι για φαγητό)
 


Μηνύματα
10
Reaction score
0
Μπορείτε να ακούσετε τον dm38 στον αντιπρόσωπο (Δημουλάς). Για να κλείσετε ραντεβού για ακρόαση ζητήστε τον κ Βαγενά.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Την καλησπέρα μου στον αγαπητό κο Θανάση...!

Καλώς ήρθατε στην παρέα μας :!:
 



Μηνύματα
25
Reaction score
0
ποιος Θανάσης ?

σορυ αλλα ο φιλος Θανασης εχει σχεση με τα halcro ? θα θελαμε περαιτερω πληροφοριες για αυτα (π.χ. τιμες κλπ).
 

Μηνύματα
10
Reaction score
0
Πληροφορίες για τα Halcro είπαμε, στον αντιπρόσωπο. Αυτό το σκοπό έχει, μαζί με τις πωλήσεις, η ύπαρξή του. Εκτός κι αν θεωρείτε (γενικά) στο avsite ότι όποιος πληροφορεί τους υπόλοιπους για κάτι που έχουν ενδιαφερθεί να μάθουν είναι άμεσα ή έμμεσα συνδεδεμένος με την εκάστοτε εταιρία που διαθέτει στην αγορά αυτά τα προϊόντα. Ελπίζω να κάνω λάθος (για το δεύτερο, όχι για τα Halrco).
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Αγαπητέ Θανάση προς Θεού τέτοια συμπεράσματα όχι δεν βγαίνουν εδώ. Η πληροφορία είναι αυτό που ενδιαφέρει όλους.

Πιστεύω ότι ο φίλος vallhala προφανώς υποθέσεις κάνει, χωρίς κάποιο συγκεκριμένο σκοπό ή υπαινιγμούς παρά να μάθει αυτό ακριβώς που ρωτά, ήτοι τιμές. Και είμαι σίγουρος ότι δεν περιμένει οικονομική προσφορά παρά εκτιμήσεις έτσι? :wink:

Πάντως αν κάποιος γνωρίζει, φυσικά δεν είναι κακό να αναφερθούν οι τιμές οποιουδήποτε μηχανήματος.
 

Μηνύματα
10
Reaction score
0
Παιδιά, δεν παρεξηγώ κανένα. Απλά ότι πληροφορίες έχω τις αναφέρω και μάλιστα όσο πιο συγκεκριμένα μπορώ. Τα μηχανήματα αυτά για να ακούσει κανείς πρέπει να κλείσει ραντεβού. Τις τιμές δεν μπορεί κανείς να τις πει με πιο σωστό τρόπο παρά μόνο ο αντιπρόσωπος. Ενα τηλέφωνο μακριά βρίσκονται (210-51.57.610). Η συνήθεια (καλή ή κακή, αυτό είναι κάτι που σηκώνει συζήτηση) του να δίνονται όλες οι πληροφορίες μέσα από ένα φόρουμ, χωρίς να ασχοληθούμε με το θέμα πιο προσωπικά, απλά σκοτώνει το παιχνίδι της αναζήτησης που για μένα είναι πολύ σημαντικό στο συγκεκριμένο χόμπι. Ασε που μας κάνει όλο και πιο εξαρτημένους από το φόρουμ, που καλό είναι αλλά αρνούμαι να δεχθώ ότι πρέπει να κάνω όλες μου τις δουλειές μέσα από αυτό. 'Αποψή μου, πάντα. Φυσικά οι συζητήσεις, όταν γίνονται με μέτρο (και αυτό το ξέρει πολύ καλό ο Αντρέας Κ.), μέσα από ένα φόρουμ είναι αρκετά έως πολύ διασκεδαστικές και γι' αυτό άλλωστε αποφάσισα να γίνω κι εγώ μέλος αυτής της παρέας.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Η αποψη του Θαναση ειναι απολυτως σεβαστη στα δικα μου ματια.

Συνεχιζουμε οπως πριν... :wink:
 

Μηνύματα
25
Reaction score
0
φιλε Θαναση, απο ενδιαφερον ρωτησα απλα, γιατι καταλαβα οτι ισως εχεις σχεση με την αντιπροσωπεια και θα μπορουσες να πεις κατι παραπανω.
Προσωπικα θεωρω θετικοτατη τη συμμετοχη απο αντιπροσωπειες και καταστηματα γιατι βοηθουν τα εκαστοτε μελη με καποια "προκαταρκτικα".

Αλλωστε την ακροαση δεν την υποκαθιστα τιποτα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.118
Μηνύματα
2.929.812
Members
38.137
Νεότερο μέλος
SoulaΜ
Top