SVS PB 13 ULTRA





Μηνύματα
4.507
Reaction score
7.813
Δες μήπως το βάλεις στη γωνία
Για κανένα δίμηνο δε θα παίξω. έρχονται Χριστούγεννα στολίζουμε δέντρο ο χώρος διαμορφώνεται σύμφωνα με τη γυναίκα. :(
[DOUBLEPOST=1542368604][/DOUBLEPOST]
Ααααα, νόμισα οτι είναι αγγελία πώλησης. Απογοητεύτηκα, semi-on.
όταν δώσεις το δικό σου στείλε μου πριν το ανεβάσεις. :p:D;)
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.432
Reaction score
78.441
Για κανένα δίμηνο δε θα παίξω. έρχονται Χριστούγεννα στολίζουμε δέντρο ο χώρος διαμορφώνεται σύμφωνα με τη γυναίκα. :(
[DOUBLEPOST=1542368604][/DOUBLEPOST]

όταν δώσεις το δικό σου στείλε μου πριν το ανεβάσεις. :p:D;)
πρόσεχε μην στο κάνει βάση για το δένδρο...δείξε ποιος είναι ο άντρας του σπιτιού...βάλε όρια...στο φινάλε σάπισε την στο ξύλο να καταλάβει:vinsent::D


εγώ τα κατάφερα και βάζει μόνο καραβάκι..:p:roflmao:
 

Μηνύματα
202
Reaction score
122
Για κανένα δίμηνο δε θα παίξω. έρχονται Χριστούγεννα στολίζουμε δέντρο ο χώρος διαμορφώνεται σύμφωνα με τη γυναίκα. :(
[DOUBLEPOST=1542368604][/DOUBLEPOST]

όταν δώσεις το δικό σου στείλε μου πριν το ανεβάσεις. :p:D;)
καλα ειμε και εγω εδω και για τους δυο σας σε περιπτωση που θελεται να τα πουλησεται .. :drinks:

νασσο καλοριζικο ανυπομωνο να δουμε ταινια... χαλασες το σαλονιι της ριτας θα της βαλω λογια για να βαλεις pb 2000:focus: που ταιριαζε με το χωρο...:vinsent:
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Για κανένα δίμηνο δε θα παίξω. έρχονται Χριστούγεννα στολίζουμε δέντρο ο χώρος διαμορφώνεται σύμφωνα με τη γυναίκα.
Tότε όταν ξεστολίσεις βάλε να παίξει το svs να το κάνει αυτόματα.:D
Μεγειά και καλά ρυθμίσματα.
 

Μηνύματα
4.507
Reaction score
7.813
Παιδιά στα γρήγορα γιατί προφανώς έχει διαφορετικά καλούδια με το απλό pb2000 πού είχα.

Για αρχή το volume. Είναι με db -100 - 0. οπότε δε το βάζω -50 που είναι θεωρητικά η μέση όπως στο 2k. το έβαλα στο -15.
Low pass - high pass disabled. αφού παίζω με cross από av.
Mode - 20hz εφόσον δεν έχω κλείσει καμία τρύπα.

Κάτι άλλο στα γρήγορα?
[DOUBLEPOST=1542369175][/DOUBLEPOST]
Tότε όταν ξεστολίσεις βάλε να παίξει το svs να το κάνει αυτόματα.:D
Μεγειά και καλά ρυθμίσματα.
Ευχαριστώ. Θα το προτείνω στη γυναίκα. :D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.432
Reaction score
78.441
Παιδιά στα γρήγορα γιατί προφανώς έχει διαφορετικά καλούδια με το απλό pb2000 πού είχα.

Για αρχή το volume. Είναι με db -100 - 0. οπότε δε το βάζω -50 που είναι θεωρητικά η μέση όπως στο 2k. το έβαλα στο -15.
Low pass - high pass disabled. αφού παίζω με cross από av.
Mode - 20hz εφόσον δεν έχω κλείσει καμία τρύπα.

Κάτι άλλο στα γρήγορα?
[DOUBLEPOST=1542369175][/DOUBLEPOST]

Ευχαριστώ. Θα το προτείνω στη γυναίκα. :D
Δεν έχει γρήγορα!!!
τρέξε ρε τεμπελχανά το audyssey μη σε σέσω!>:(>:(>:(:p:roflmao:
 

Μηνύματα
4.507
Reaction score
7.813
πρόσεχε μην στο κάνει βάση για το δένδρο...δείξε ποιος είναι ο άντρας του σπιτιού...βάλε όρια...στο φινάλε σάπισε την στο ξύλο να καταλάβει:vinsent::D


εγώ τα κατάφερα και βάζει μόνο καραβάκι..:p:roflmao:
Είπαμε για να κάνουμε τα δικά μας πρέπει να κάνουμε και λίγο τα δικά της. Οπότε ζήτησε δέντρο 2.60 ναι 2.60. οπότε σίγουρα δε θα μπει πάνω στο sub
[DOUBLEPOST=1542369356][/DOUBLEPOST]
Δεν έχει γρήγορα!!!
τρέξε ρε τεμπελχανά το audyssey μη σε σέσω!>:(>:(>:(:p:roflmao:

αχχχ. για αρχή έχει σήμερα ολόκληρη εκδήλωση. Στόλισμα το σπίτι και δέντρο για τα Χριστούγεννα. πφφφ:roflmao:
[DOUBLEPOST=1542369389][/DOUBLEPOST]
Καλορίζικο.
Ευχαριστώ
[DOUBLEPOST=1542369484][/DOUBLEPOST]
Μου το δανείζεις;
Εννοώ δε θα παίξω με ρυθμίσεις. Το Sub θα το αφήσω να στρωθεί λίγο και θα το τιμήσω και με το παραπάνω.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.432
Reaction score
78.441
Είπαμε για να κάνουμε τα δικά μας πρέπει να κάνουμε και λίγο τα δικά της. Οπότε ζήτησε δέντρο 2.60 ναι 2.60. οπότε σίγουρα δε θα μπει πάνω στο sub
είχα αγοράσει ένα 1.80 πριν 3 χρόνια και εφόσον της έριξα άκυρο για βάση-να εξαφανιστεί... και να μη φαίνεται τέτοιες μέρες...όπως ήθελε....με έβαλε και αγόρασα μεγαλύτερο>:( για να το κρύβει

κάνα 500άρι γαμσιάτικα-ζημιά στα 3 χρόνια...άλλο ένα έφτιαχνα>:(:headbang::laugh:
 

Μηνύματα
4.507
Reaction score
7.813
Δεν έχει γρήγορα!!!
τρέξε ρε τεμπελχανά το audyssey μη σε σέσω!>:(>:(>:(:p:roflmao:
Δε μιλάω για audyssey. Πρώτα να δούμε πάνω του τι χρειάζεται να ρυθμιστεί.
[DOUBLEPOST=1542370100][/DOUBLEPOST]
Ααααα, νόμισα οτι είναι αγγελία πώλησης. Απογοητεύτηκα, semi-on.
Εσύ που τα έχεις και πολλά πριν επέμβω να το ψάξω με ρυθμίσεις rew - umik. Πάνω του στην οθόνη είναι κάτι που πρέπει να ρυθμίσω από την αρχή? room gain - peq λογικά μετά. βλέποντας και κάνοντας....
[DOUBLEPOST=1542370268][/DOUBLEPOST]
είχα αγοράσει ένα 1.80 πριν 3 χρόνια και εφόσον της έριξα άκυρο για βάση-να εξαφανιστεί... και να μη φαίνεται τέτοιες μέρες...όπως ήθελε....με έβαλε και αγόρασα μεγαλύτερο>:( για να το κρύβει

κάνα 500άρι γαμσιάτικα-ζημιά στα 3 χρόνια...άλλο ένα έφτιαχνα>:(:headbang::laugh:
άσε με, έχω να στολίσω βεράντες πέργκολες 100000000 λαμπάκια γύρο γύρο. και πρέπει να βοηθήσω και στο δέντρο γιατί δε φτάνει με τα 2.60 που ήθελε.

και βγήκε και το mission impossible και θέλω να το έχω (svs) σχετικά έτοιμο
[DOUBLEPOST=1542370622][/DOUBLEPOST]Σύμφωνα με το marantz πρέπει να το βάλω high ή normal το input level?
 


jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.039
Reaction score
1.493
Καλορίζικο και καλοάκουστο! Τέλειο τραπεζάκι για σεμέν και ανθοδοχείο!
Γιάννης
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.090
Μηνύματα
2.888.021
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top