To σαλόνι του SurfDrifter

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.308
Reaction score
5.371
Καλοριζικο το νεο προβολι το οποιο βλεπω να γινεται συντόμως RS400!!! λεω εγω τωρα!! :whistling:

μηπως ο surfdrifter μοιαζει με τον ichaltou?? :roflmao::roflmao:
 




Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
καλοριζικος...:)

μην ακους κανεναν....σε κλεβουν με τετοιες προσφορες...
....σου δινω τον panasonic και μου δινεις τον δικο σου....
γλυτωνεις και καποια λ7 μιας και δεν εχω πολλες ωρες γραμμενες..:p
 




Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Τελικά τον πούλησες τον JVC? :D
Mπαααα....

Ευτυχώς που η τιμή του καινούργιου είναι 4700€. Αμέσως μου έφυγαν ολες οι ιδέες.
Ο δικός μου είναι μια χαρά φωτεινότατος στο Low με -8 ίριδα.
Είμαι βέβαια στις 60-70 ώρες, αλλά ελπίζω να μην χρειαστεί να πάω σε High Mode (μονο για 3D).
Τώρα, στο νέο σπίτι, δεν νομίζω να χρειαστεί πάλι περισσότερο φώς μιας και θα ανοιξω το πολυ 2.90μ πλάτος.
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Μια χαρουλα πάνε! Σαν τα bookshelves με πολυ περισσοτερο μπάσο φυσικα! Και νομίζω ότι μπορώ να ανεβάζω πιο πολυ την ένταση, πιο άνετα...

Αλλα, θα έρθει ο Καστρουνής και θα μου τα φτιάξει. Όταν φτάσω τις 100 ωρες στη λάμπα
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Εχω πάρει και νέο παιχνίδι, αλλά δυστυχώς βγηκε ελαττωματικό και θα αλλαχτει. Πήρα τον Lumagen 2143 και το chip του deinterlacer ειναι χαλασμένο. Μπορώ να δω progressive πηγες, αλλα interlaced όχι τοσο καλα. Οποτε μεχρι την αλλαγή, μπορώ να παιξω κανονικα!

Σημερα θα κάνω το πρωτο μου 17x17x17 3D lut!
 



Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
28.203
Reaction score
82.964
Δεν τρώει ξύλο ο surfdrifter.
Ειναι δύναμη. Ειναι ίνδαλμα. :superman:

Κάτι κανει και τις μαγεύει.

Ας τα βάλει οπως νομίζει, αλλα με αυτα συμπληρώνει σετακι μούρλια.
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Tα είδα και προσπαθω να δω αν θα μπουνε αυτα ή τα απλά τα satellites, μιας και έχουν τα ίδια χαρακτηριστικα.
Νομιζω αυτα ότι ειναι πιο περιοριστικα, οσον αφορα την εγκατάσταση, μιας και θα θέλω να με σημαδευει το twitter. Oποτε ισως ειναι καλυτερα τα satellites με βασουλα να με σημαδευει. Θα το μελετήσω.
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Καλοριζικο το νεο προβολι το οποιο βλεπω να γινεται συντόμως RS400!!! λεω εγω τωρα!! :whistling:

μηπως ο surfdrifter μοιαζει με τον ichaltou?? :roflmao::roflmao:
Λοιποοοον! Έπειτα από μακρόμηνη παραμονή με τον Χ3/RS49 ήρθε το πλήρωμα του χρόνου για αλλαγή projector.
Φωτογραφίες δεν θα βγάλω, μιας και θα είναι καρμπόν με τον RS49, οποτε δεν έχει νοημα.
Το πολυ-πολυ να κάνω μια φωτοσοπιά, να φαίνεται ο αριθμός του νέου μοντέλου!

Θα αποφασισω αυριο αν θα είναι RS400 ή RS500
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.896
Μηνύματα
2.921.963
Members
38.108
Νεότερο μέλος
Evri
Top