Εδώ γελάμε











ika

News
Μηνύματα
14.232
Reaction score
13.143
Σε ένα νοσοκομείο, ο παππούς που ήταν στα τελευταία του, ρωτάει τη γιαγιά:
- Γυναίκα, τώρα που πεθαίνω, θα ήθελα να ξέρω κάτι.
- Ότι θες άντρα μου!
- Πες μου σε παρακαλώ, πόσες φορές με έχεις απατήσει;
- Τι λες τώρα άντρα μου, πότε!
Ο παππούς όμως επέμενε κι έτσι την πείθει να απαντήσει.
- Εεεε να, τρεις φορές όλες κι όλες.
- Με ποιους;
- Θυμάσαι τότε που ήταν να μπεις στο δημόσιο και σε έβαλε ο Γιάννης;
- Ναι.
- Ε, εγώ τον έπεισα να μας βοηθήσει.
Ο παππούς τα χάνει!
- Για πες μου για τη δεύτερη φορά...
- Θυμάσαι τότε που είχες πάρει προαγωγή και είχες γίνει υποδιευθυντής;
- Ναι.
- Ε, εγώ είχα μιλήσει με το διευθυντή.
Ο παππούς τρελαίνεται!!!
- Για πες μου και την τρίτη να τελειώνουμε...
- Θυμάσαι που είχες βάλει υποψηφιότητα για δήμαρχος και σου έλειπαν πεντακόσιοι ψήφοι;
[DOUBLEPOST=1556627814][/DOUBLEPOST]
Σίγουρα γράφει ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ?
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Σίγουρα γράφει ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ?
Ναι.. αλλά με την έννοια της "καληνύχτας.. γρήγορης μεταβολής.. κ ταχύτατης απομάκρυνσης με συνεχώς αυξανόμενο βηματισμό κ χωρίς να κοιτάξεις πίσω σου μέχρι να πατήσεις σε ιερό & καθαγιασμένο έδαφος!!":roflmao::drinks:
 



ika

News
Μηνύματα
14.232
Reaction score
13.143
Ναι.. αλλά με την έννοια της "καληνύχτας.. γρήγορης μεταβολής.. κ ταχύτατης απομάκρυνσης με συνεχώς αυξανόμενο βηματισμό κ χωρίς να κοιτάξεις πίσω σου μέχρι να πατήσεις σε ιερό & καθαγιασμένο έδαφος!!":roflmao::drinks:
Είπα και γω.......

Ίσως μόνο μετά από μακροχρόνια αναγκαστική αποχή μπορεί να θεωρηθεί "Καλό βράδυ"
 
Last edited:


ika

News
Μηνύματα
14.232
Reaction score
13.143
Ας συνεχίσω φίλε sportteo στο "τέμπο" που καθορίζει η αφορμή που μου δίνει το "παλικάρι:cry:) δεξιά στην ανωτέρω φωτό..!:roflmao::roflmao::roflmao:

View attachment 125167
Κάτσε να γίνει ευρωβουλευτής και θα σου εξηγήσει πως γίνεται το λάδωμα.....
:dance2::dance::boast::)
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Είπα και γω.......

Ίσως μόνο μετά από μακροχρόνια αναγκαστική αποχή μπορεί να θεωρηθεί "Καλό βράδυ"
Βρε τσιγκούνη βάλε λίγο περισσότερο χρόνο αποχής:D μόνο 14 μήνες..:D κ με 14 χρόνια, πάλι θα περάσεις τον Carl Lewi στο σπριντ:roflmao:
Κάτσε να γίνει ευρωβουλευτής και θα σου εξηγήσει πως γίνεται το λάδωμα.....
:dance2::dance::boast::)
Για ευρωβουλευτής το βλέπω λίγο χλωμό..:D
Για ευρωπε@θηρευτής το συζητάμε..:roflmao:
Οτι κ να γίνει όμως για να μου εξηγήσει το οτιδήποτε θα πρέπει πρώτα να με προσεγγίσει ή να με πλησιάσει σε ικανή απόσταση επικοινωνίας..
Δύσκολα κ τα δύο..
Εχω πάνω μου αλάνθαστους ανιχνευτές για ντίγκι ντάγκες οι οποίοι ενεργοποιούν αυτόματα κάτι αρχαίους γοτθικού μεγέθους (κ διαμέτρου:whistling:) γρασαδόρους οι οποίοι "ανακουφίζουν" κ μαμούθ!;)
Οπότε ουδέν πρόβλημα φίλε ika..:D
Το μόνο πρόβλημα (?!:whistling:) είναι ότι λόγω παλαιότητας πολλές φορές μπλοκάρουν στην δεύτερη ταχύτητα κ δεν κλείνουν:D:roflmao::lolsign:
 
  • Like
Reactions: ika

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
θελω καποιος να μου εξηγησει τεκμηριωμένα τι ακριβως προσδοκει η σκηνη του βιντεο της δεξιας κυριας στο σημειο που σας παραθετω.:sneaky:

 

ika

News
Μηνύματα
14.232
Reaction score
13.143
Βρε τσιγκούνη βάλε λίγο περισσότερο χρόνο αποχής:D μόνο 14 μήνες..:D κ με 14 χρόνια, πάλι θα περάσεις τον Carl Lewi στο σπριντ:roflmao:

...
Εχω πάνω μου αλάνθαστους ανιχνευτές για ντίγκι ντάγκες οι οποίοι ενεργοποιούν αυτόματα κάτι αρχαίους γοτθικού μεγέθους (κ διαμέτρου:whistling:) γρασαδόρους οι οποίοι "ανακουφίζουν" κ μαμούθ!;)
Οπότε ουδέν πρόβλημα φίλε ika..:D
Το μόνο πρόβλημα (?!:whistling:) είναι ότι λόγω παλαιότητας πολλές φορές μπλοκάρουν στην δεύτερη ταχύτητα κ δεν κλείνουν:D:roflmao::lolsign:
Πονεμένο άσμα με 14μηνη @γ@μί@ βρήκα μόνο, δεν βρήκα με μεγαλύτερο χρονικό διάστημα....:errwhat:

Άμα μπλοκάρει, ούτε ο ψήστης θα παραπονεθεί.:);)
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.739
Μηνύματα
2.874.531
Members
37.941
Νεότερο μέλος
pounentis
Top