Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.444
Reaction score
42.404
Μάστορας είναι μαναχά της κατσίκας ο κ@λος.
... καθότι η ελάχιστη μονάδα κατσικοβερβελιάς - κακαράντζας - καβαλίνας (όχι αυτή - είναι τ' αλόγου) είναι πανομοιότυπη σε σχήμα και μέγεθος με την διπλανή της (κατσικοβερβελιά, εννοείται) και σε κάθε περίπτωση τα συγκεκριμένα excrements είναι χάρμα ιδέσθαι σε σχέση με άλλων ζώων που δεν επιτυγχάνουν και τόσο καλλιτεχνικό αποτέλεσμα.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.612
Reaction score
38.002
ο κωλος της μαιμους δε παει πισω, καθοτι παραγει τον πχιο περιζητητο γκαιφε, να κσες... 🐒
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.612
Reaction score
38.002
εν το μεταξυ, λογω χαμηλου βαρους δεν εχω καν οπισθια... καλητερα να σου πεσει ο κ.... παρα το ονομα.. 🐒
(θα σου πω σχετικη ιστορια απο παλια, απο κοντα)
 

Μηνύματα
20.148
Reaction score
14.577
συρραπτικο καποιου ειδους μου μοιαζει. 🐒
Τώρα ξέρω κι εγώ πως λέγεται το μαραφετι και που χρησιμοποιειται.


Το μωρο πως γνωρίζει τις ορολογίες,απορώ….

 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.612
Reaction score
38.002
.... και με ατλακολ γινεται.. :boast:
1698763035203.png

φτυσει η μυγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι που λενε..
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.444
Reaction score
42.404
Κάτσε άρε φρόνιμα, η ατλακόλ χρησιμοποιείται στη επιπλοποιεία.
Για να σε θυμίσω, επειδή έχουν περάσει χρόνια από τότε.
Όταν είχες βγει επισκευή, το πλοίο κάθονταν πάνω σε κάτι βάζα (μόρσα) τα βάζα αυτά ήταν πάνω σε ένα φορείο, τα βάζα συνδέονται στο φορείο με τα τζινέτια.
 







Μηνύματα
12.864
Reaction score
10.079
Κάτι καινούριες χειροποίητες βάσεις για τα ηχεία έφτιαξα, για καλύτερη κατανομή χώρου και στιβαρότητα. Για αυτό. Τώρα τελείωσα και ξαναμπήκαν όλα στη θέση τους.
 



Μηνύματα
1.245
Reaction score
2.061
Γνωριζει κανεις αν ειναι ασφαλες να αποθηκευσεις για μερικες μερες τηλεοραση με την οθονη προς τα κατω;
Θελω να την χωσω μεσα στο κρεβατι μεχρι να τελειωσω καθαρισμους και βαψιματα στο σπιτι αλλα δεν εχω που να την βαλω με ασφασλεια. Ειναι και μεγαλη η ρημαδα 82"
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.644
Μηνύματα
2.870.564
Members
37.926
Νεότερο μέλος
Demetriiosk71
Top