Ενδιαφερουσα η αποψη που λεει οτι...


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.841
Reaction score
95.164
Το νήμα έχει ανοίξει πριν κιεγωδεγκζέρωποσες μέρες. :p
Το τελευταίο ποστ #34 το έγραψε και αμέσως μετά αποσυνδέθηκε! >:(

Καλά λέει ο συνάδελφος στο ποστ #28.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.112
Reaction score
77.958
η γνωστή μουρμούρα για να μας φταίει κάτι....πρόσφατες καλές εποχές.....αλλά δεν είδα σαπόρτ απο τους ''γνωστούς'' :biggrin:
 

Μηνύματα
12.874
Reaction score
10.095
Εγώ να σας πω πώς είδα το θέμα που κλειδώθηκε από τη δική μου οπτική γωνία ή θα γίνω πάλι ο κακός;
 



Μηνύματα
12.874
Reaction score
10.095
Τώρα, το ετοιμάζω...
Πάντως όλα τα links με βίντεο από το youtube στο επίμαχο θέμα, έχουν μετατραπεί σε εικόνες. Ήθελα να ακούσω μερικές προτάσεις, αλλά δεν γίνεται πια.
 

Μηνύματα
12.874
Reaction score
10.095
Λοιπόν, διάβασα το θέμα από την αρχή, το γνωστό μέλος "Ναι βρε πλάκα έκανα", "χα χα" και "Δεν έχω τις γνώσεις , το πέταξα για να το κριτικάρετε εσεις οι μέγαλοι γνώστες χα χα με τα δέκα διδακτορικά. και τις 700 εργασίες" έκανε από πέρσι thread hijack ασύστολα. Μετά μια παύση για μήνες. ο editor ξαναέγραψε την περασμένη εβδομάδα με κορύφωση τις "10 ώρες που θέλει το dac να ζεσταθεί" και οφείλω να ομολογήσω ότι η απορία μου για τη θερμοκρασία του χώρου δημιούργησε μια αλυσιδωτή αντίδραση με άσχετα με το θέμα, ο θερμόαιμος πιλότος της καρδιάς μας με τον άλλο βγάλανε τα μάτια τους. Οπότε έτσι γεννήθηκε η απορία αν θα έπρεπε να κλειδωθεί το θέμα ή να πεταχτούν έξω από αυτό οι ταραξίες.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.762
Μηνύματα
2.875.029
Members
37.946
Νεότερο μέλος
evans1831
Top