Θέμα με Blaupunkt CD Player

Μηνύματα
271
Reaction score
127
Μα οι διαφορές μεταξύ MP74 και Mp76 είναι η υποστήριξη κάρτας sd απο το mp76...

Επειδή υπάρχει μεγάλη συλλογή για cd προτιμώ το bremen... Επιπλέον μπορώ να αναβαθμίσω βάζοντας aux cable και να έχω μουσική από κινητό κλπ, θέλω single din διότι το αμάξι παρκαρεται σε δρόμο και όχι σε πάρκινγκ και η πηγή καλό είναι να λείπει από το εμφανές σημείο για ευνόητους λόγους. Όποτε το "χειριστηριο" του είναι μέσα στο ντουλαπάκι στα πόδια του συνοδηγού. Πράγμα που οι 2din οθόνες μάλλον δεν έχουν...

Ευχαριστώ πολύ!
αν θυμάμαι καλά πέρα από την sd η 76 έχει καλύτερο επεξεργαστή το βασικότερο δεν χρειάζεσαι παθητικό crossover για mid και tweeter ως αποτέλεσμά μπορείς να ρυθμίσεις τα time corretions για κάθε κανάλι ξεχωριστά όπως στις πήγες σαν την alpine 7998 που αναφέρθηκε πιο πάνω
 
Last edited:

Μηνύματα
13.677
Reaction score
6.654
Υπάρχει ειδικό καλώδιο για να δεχθεί εξωτερική συσκευή με mini jack. Αυτό να πάρεις και ένα Dap......τα cd τα κάνεις flac και καθάρισες. Και καλύτερα θα ακούς και πιο πρακτικά και άπειρο υλικό και κρατάς και την συσκευή που αγαπάς.Το dap εννοείται θα το χρησιμοποιείς και όπου αλλού θέλεις.
 

Μηνύματα
45
Reaction score
11
Υπάρχει ειδικό καλώδιο για να δεχθεί εξωτερική συσκευή με mini jack. Αυτό να πάρεις και ένα Dap......τα cd τα κάνεις flac και καθάρισες. Και καλύτερα θα ακούς και πιο πρακτικά και άπειρο υλικό και κρατάς και την συσκευή που αγαπάς.Το dap εννοείται θα το χρησιμοποιείς και όπου αλλού θέλεις.
Μπορείτε να μου στείλε κάποιο λινκ με dap?
 

Μηνύματα
2.769
Reaction score
1.191
Θεωρειτε καλή ιδέα να φύγει το bremen και στη θέση του να μπει ένα παλιότερο Alpine 7525r μαζί με την σιντριερα του;
Βάλε το 7525R ! Αν δεν θλελεις να γράφειςβυπέροχες κασετουλες τότε ψάξε γιατί υπαρχουν όμορφα μοντουλάκια που το συνδέεις με aux in η BT ! Υπάρχει πολύ know how στο Alpine !
 

Μηνύματα
13.677
Reaction score
6.654
Μπορείτε να μου στείλε κάποιο λινκ με dap?
εδώ μια ιστοσελίδα που έχει δοκιμάσει αρκετά


εδώ ένα δικτυακό κατάστημα με αρκετές επιλογές


και αυτό που για μένα είναι η πιο συμφέρουσα επιλογή

 

Μηνύματα
45
Reaction score
11
εδώ μια ιστοσελίδα που έχει δοκιμάσει αρκετά


εδώ ένα δικτυακό κατάστημα με αρκετές επιλογές


και αυτό που για μένα είναι η πιο συμφέρουσα επιλογή

Ευχαριστώ πολύ
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.760
Μηνύματα
2.874.976
Members
37.946
Νεότερο μέλος
evans1831
Top