Ο κακός μας ο καιρός


Μηνύματα
1.734
Reaction score
789
Μυρίζει Άνοιξη! :)
Τι μου θυμισε :)

- Γεια σου! Το ονοματάκι σου;
- Άνοιξη.. Κατερίνα Άνοιξη..!
- Πω πω, δεν είναι τρομ...ερό... δεν έχει ξανασυμβεί! Να σου συστηθώ: Χιόνης .. Νίκος Χιόνης!
- Και που είναι το τρομερό;
- Φαντάσου αύριο πρωτοσέλιδο στις εφημερίδες: 20 πόντοι χιόνι μέσα στην άνοιξη!!
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.491
Reaction score
75.060
Τα τρία σκλάκια περιφέρονται μούσκεμα στον κήπο και στους γύρω δρόμους 🙄 αλλά η αργοκίνητη επιτέλους ξεκόλλησε απ' τις βεράντες και πήγε στην αποθήκη.
 

Μηνύματα
27.594
Reaction score
25.846
Εδώ μπουμπουνάει , χιονόνερο , χαλάζι, χιόνι λίγο , χαλάζι πάλι, μπουμπουνητά ,αστραπές και τα ρέστα.
2 βαθμοί τώρα.
 





bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.943
Reaction score
43.695
Έχω κάτι φίλους στη εμακ, ρίξε σύρμα να έρθουμε να σε σώσουμε κύρ Γιάννη!! :lolsign:


Καλά τώρα σοβαρά, πχιός σοβαρός άνθρωπος βλέπει τη καιρική πρόγνωση στη tv?
Αυτοί εκεί οι μ@λκες βάζουν διαγωνισμό μεταξύ τους, καμία σοβαρότητα σε κανένα επίπεδο σε αυτή τη χώρα...

Edit.
Το άλλο το ωραίο το ακούσατε?

Έκλεισαν τη εθνική τα βόδια από τα ψέ το βράδυ μέχρι σήμερα το μεσημέρι, χωρίς χιόνια φυσικά.
Έρχονταν φορτηγά από το εξωτερικό, διασχίζοντας χώρες με χιόνια και στη Ελλάδα τους σταματούσαν με ηλιοφάνεια.
 






rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.448
Reaction score
94.454
Ξεκίνησα από Αθήνα για Λάρισα κατά τις 12:30. Πέτυχα σε τρία διαφορετικά σημεία ζεύγος αλατιέρων να σκορπίζουν αλάτι στην άσφαλτο φυσικά χωρίς χιονόπτωση και θερμοκρασία 5 βαθμών.
Ρίξαμε αλάτι και για πρόπερσι. Τι δεν καταλαβαίνεις;
 

TGD

Μηνύματα
7.387
Reaction score
7.378
Κι εγώ έφτασα στον Βόλο το μεσημέρι, και μόνο στο Κάστρο είχε μια πούδρα στο πλάι του δρόμου. Ελάχιστη θερμοκρασία 2 στη Μαλακάσα. Μέγιστη 7 στη Λαμία.
 





Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.864
Μηνύματα
2.879.217
Members
37.959
Νεότερο μέλος
Sandofer
Top