Ποιο ηχοσύστημα;;;;

Μηνύματα
7
Reaction score
0
Καλημέρα, σε χώρο περίπου 10 τετραγωνικών θέλω να βάλω ένα ηχοσύστημα έως 250-300 ευρώ. Ακούω κυρίως ράδιο και από μουσική κλασική , Χατζηδάκη , Θεοδωράκη . Ευχαριστώ
 


Μηνύματα
1.750
Reaction score
1.017
Καλημέρα, σε χώρο περίπου 10 τετραγωνικών θέλω να βάλω ένα ηχοσύστημα έως 250-300 ευρώ. Ακούω κυρίως ράδιο και από μουσική κλασική , Χατζηδάκη , Θεοδωράκη . Ευχαριστώ
Περισσοτερες πληροφοριες , ενταση που ακους , χρησιμοποιεις bluetooth, spotify connect , tidal
Ψαχνεις ενα ηχειο all in one ή συστημα με ενισχυτη ραδιο , παθητικα ηχεια
Σε ενεργα ηχεια?
Χρειαζεσαι και radio tuner ενσωματωμενο σωστα?
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.704
Reaction score
126.819
Και cd player, και dac, και ραδιόφωνο FM, και BT, και line in...

Πεταμένα λεφτά.

Ηχείο με συνολικό πλάτος καμπίνας 16cm...

Κοροϊδία.

Στα 380€ που είναι αυτή η πατάτα, παίρνει ένα ζευγάρι αξιόλογα ενεργά μόνιτορ και τα παίζει με οποιαδήποτε πηγή θέλει, ακόμα και με ένα λάπτοπ ξερωγω..

Πχ 8" γουφερ και ωραιότατο waveguide:


Κι άλλες επιλογές:





 
Last edited:

Μηνύματα
1.281
Reaction score
2.125
Για καινουργιο, παρε ενα ζευγαρι Μ-Audio BX8, καλωδιο συνδεσης, το λαπτοπακι σου και εισαι ετοιμος. 320 ευρω.

Αλλιως υπαρχουν καποια μεταχειρισμενα ενεργα monitor στις αγγελιες.
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.524
Reaction score
80.229
 

Μηνύματα
7
Reaction score
0
Περισσοτερες πληροφοριες , ενταση που ακους , χρησιμοποιεις bluetooth, spotify connect , tidal
Ψαχνεις ενα ηχειο all in one ή συστημα με ενισχυτη ραδιο , παθητικα ηχεια
Σε ενεργα ηχεια?
Χρειαζεσαι και radio tuner ενσωματωμενο σωστα?
Ευχαριστώ για την απάντηση. Ένταση μέτρια, Bluetooth όχι , Spotify όχι , tidal ούτε το ξέρω 😁. Θα ήθελα ένα σύστημα all in one , ( ηχεία, ράδιο, ενισχυτή και cd)
 

Μηνύματα
2.368
Reaction score
4.992
Καλημέρα, σε χώρο περίπου 10 τετραγωνικών θέλω να βάλω ένα ηχοσύστημα έως 250-300 ευρώ. Ακούω κυρίως ράδιο και από μουσική κλασική , Χατζηδάκη , Θεοδωράκη . Ευχαριστώ
Ένα ζευγάρι ενεργά ηχεία με bluetooth και είσαι οκ.
 

Μηνύματα
1.750
Reaction score
1.017
Ευχαριστώ για την απάντηση. Ένταση μέτρια, Bluetooth όχι , Spotify όχι , tidal ούτε το ξέρω 😁. Θα ήθελα ένα σύστημα all in one , ( ηχεία, ράδιο, ενισχυτή και cd)
Εγω κσταλαβαινω οτι θελεις ενα μινι ηχοσυστημα σαν αυτο
Denon Ηχοσύστημα 2.0 D-M41DAB
 


Μηνύματα
1.750
Reaction score
1.017
Λίγο ακριβό για μένα
Επιβεβαιωσε οτι κατι τετοιο αναζητεις ωστε να επιγκεντρωθουν οι συμφουριτες στο ηχοσυστημα και να σε βοηθησουν
Το συστημα π σ εστειλα εχει 342€ , 42 ευρω πανω απο το ταβανι που εβαλες και εχει παρα πολλα θετικα rewiews
Ειναι κατι που αξιζει για εμενα να βαλεις λιγα χρηματα παραπανω Καλη αναζητηση !
 


Μηνύματα
55
Reaction score
17
Θα έλεγα να ψάξεις για μεταχειρισμένα components (ακόμα και vintage) και ίσως να ανέβεις ελαφρά στο μπάτζετ, αλλά είδα μετά ότι θες AIO.
 

Μηνύματα
7
Reaction score
0
Τι γνώμη έχετε για αυτά;;;

 


Μηνύματα
1.750
Reaction score
1.017
Τι γνώμη έχετε για αυτά;;;

Για οικονομικα micro hifi LG και Panasonic
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.864
Μηνύματα
2.879.324
Members
37.959
Νεότερο μέλος
Sandofer
Top