Ποιο πρόγραμμα περιήγησης διαδικτύου χρησιμοποιείτε;

Ποιο πρόγραμμα περιήγησης στο διαδίκτυο χρησιμοποιείτε?


  • Total voters
    215

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.992
Reaction score
20.521
Είσαι έτοιμος!
Έβαλα και τον Brave που χρησιμοποιώ ως βασικό browser εδώ και 2 χρόνια.

Με μια γρήγορη ματιά, φαίνεται ενδιαφέρουσα εναλλακτική. Ειδικά για κινητά και tablets.

Edit: Σε σύγκριση με τον Edge, τι γίνεται;
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.603
Reaction score
37.982
δεν θα το προτεινα ...παραμεινετε στα γνωστα... μη μαζευτουμε πολλες και χαλασει.. :smoke:
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.603
Reaction score
37.982
και στο πισι του σπιτχιου ... τελευταια το μονο προβλημα ειναι οτι περναει τις διαφημησεις του γνωστου αμερικανικου αναπσυκτικου στο σποτιφαι.. αλλα δεν ειμαι και πολυ της περιηγησης... 🐒
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.726
Reaction score
94.833
προβλημα ειναι οτι περναει τις διαφημησεις του γνωστου αμερικανικου αναπσυκτικου στο σποτιφαι..
Βάλε τα Adguard AdBlocker και uBlock Origin.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.603
Reaction score
37.982
εχω υπομονη και αντοχη... :)
και αρκετο πραμα εκτως σποτιφαι προς ακροαση (mp3-bandcamp-αντε και μια στο τοσο γιουτιουμπ)
(-μια διορθοση, δεν εχει εμφανιστει διαφημιση τελευταια , ισως να εχει να κανει και με τη δημοτικοτητα ενος αλμπουμ...)
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.809
Reaction score
83.815
Με μια γρήγορη ματιά, φαίνεται ενδιαφέρουσα εναλλακτική. Ειδικά για κινητά και tablets.

Edit: Σε σύγκριση με τον Edge, τι γίνεται;
Edge δεν χρησιμοποιώ ποτέ.

Ο Brave έχει ενσωματωμένο ad-blocker αρκετά λειτουργικό. Επίσης έχει ad reward πρόγραμμα σε περίπτωση που επιθυμείς να κάνεις κλικ στις διαφημίσεις που σου προτείνει. Πληρώνει σε κρυπτονόμισμα που στέλνει κάθε μήνα στο ψηφιακό του πορτοφόλι που φτιάχνεις λογαριασμό ή σε εναλλακτικά τρίτων. Μερικά λεπτά το κλικ είναι αλλά μαζεύονται από 3-10€ τον μήνα αναλόγως πόσα κλικ κάνεις.

Ορίστε ένα δείγμα από τον δικό μου τώρα:

Το 4.687 ΒΑΤ είναι το ποσό που θα μπει στο πορτοφόλι για τον Μάρτιο. Το 0.785 είναι τα εκτιμώμενα "κέρδη" για τον Απρίλιο. Αλλάζει αναλόγως της συχνότητας των κλικ. Σαν την μέση ένδειξη κατανάλωση στο αυτοκίνητο περίπου.

Το Balance είναι το ποσό που υπάρχει στο πορτοφόλι.

Screenshot 2022-04-01 140144.png



Το πρόγραμμα Rewards δίνει τη δυνατότητα να πηγαίνουν τα λεφτά από τα κλικ στα sites που θέλουμε να υποστηρίξουμε. Έχω σκεφτεί να το κάνουμε για μέρος των λειτουργικών εξόδων του φόρουμ και μπορεί σύντομα να το ενεργοποιήσουμε. Είναι η πιο τίμια μορφή donation.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.603
Reaction score
37.982
... γιατι δεν δεχεστε ρουβλια? 🐒
εγω εχω προτεινει επισημα στον @abcd να μετατρεπσουμε το νομισμα του σαιτ (αβουγουδου-για οσους δε γνωριζουν) σε κρυπτονομιζμα..
1648811649573.png
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.933
Reaction score
77.609
Είσαι έτοιμος!
Έβαλα και τον Brave που χρησιμοποιώ ως βασικό browser εδώ και 2 χρόνια.

μη χάσεις....από παντού να μαζέψεις:whistling::biggrin:
 




abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.726
Reaction score
94.833
Ανέβασμα φωτό γίνεται πλέον στο instagram.
 


jag

Μηνύματα
9.335
Reaction score
27.689
Εδώ και κάτι μέρες δεν μου δουλέυει ο Chrome, ( uninstall reinstall δοκίμασa διάφορα δεν μ' αφήνει να ανοίξω σελίδες)
:headbang:
έβαλα τον Brave δε με βολέυει και κατέληξα στον Firefox. Tώρα δε μπορώ να παίξω μερικά παιχνιδάκια όπως π.χ. Chess online (ανοίγει αλλά δεν παίζει :geek: )
:help: :gotcha:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.398
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top