Τελικά, υπάρχει hi-fi σήμερα;


Μηνύματα
2.462
Reaction score
1.734
παίδες hifi ή όχι όσο μπορείτε ακούστε τις μουσικές που γουστάρετε.
Είναι καλό να ακούμε με καλή ποιότητα τις μουσικές μας αλλά καλύτερο είναι να ακούμε όσο μπορούμε περισσότερο με οποιονδήποτε τρόπο.
Στο αυτοκίνητο, στο γραφείο, στο σπίτι (στο μπάνιο τραλαλααλααλαλααααα)
αχαχχααχχααχ.
Είναι ότι καλύτερο, ψυχοθεραπεία!
 






Μηνύματα
3.791
Reaction score
2.953
Τα ακουστικά σώζουν σε ταξίδια, ειδικά με καράβι, από παρλα με κουραστικους τύπους, από την άλλη δε σταυρωνεις κουβέντα με κοπέλα. Λυπάμαι τους νέους και ειδικά αυτούς που δεν καπνίζουν, μιας και ο μόνος λόγος που μαζεύονται κάπου είναι για τσιγάρο
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
παιζει ρόλο και το καραβι, να σε οδηγεί μεχρι το τέλος της ακρόασης , η σωστή οδήγηση όπως λέγαμε πάντα
 



Μηνύματα
1.747
Reaction score
2.505
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.992
Reaction score
2.929
Καλημερα σε όλους. Εγώ παντως κόλλησα με τα ηχεία πισω. Πολυ immersive στερεόφωνια. Πολυ θα ήθελα να δω μετρήσεις για το συγκεκριμένο ηχείο.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.832
Reaction score
28.240
Τι να δεις και πως να το μετρήσεις. Είναι ο ορισμός της καραμπόλας.
7 twetters & 7 mids.

Εμένα δεν με χαλάει καθόλου, και είμαι βέβαιος πως θα παίζει φανταστικά, αν κρίνω από τα Beolab 9 που έχει ο γείτονας. Έτσι κ αλλιώς καi εγώ τόσα χρόνια με Omnipolars είμαι. ☺ Και γουστάρω με χίλια.
 
Last edited:

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.992
Reaction score
2.929
Τι να δεις και πως να το μετρήσεις. Είναι ο ορισμός της καραμπόλας.
7 twetters & 7 mids.

Εμένα δεν με χαλάει καθόλου, και είμαι βέβαιος πως θα παίζει φανταστικά, αν κρίνω από τα Beolab 9 που έχει ο γείτονας. Έτσι κ αλλιώς καi εγώ τόσα χρόνια με Omnipolars είμαι. ☺
Πάντως πλακα ξεπλακα θα ήθελα πολυ να το ακουσω.
 

Μηνύματα
12.874
Reaction score
10.094
3D scanning στο δίσκο και μετά ψηφιακή αναγνώριση της κυματομοργής να έκαναν, σε λιγότερο κόπο θα έμπαιναν! :roflmao:
 

Μηνύματα
442
Reaction score
561
παιδια καλημερα
ξευρετε τι μπορει να ειναι αυτο που κανει τα ψηφιακα αρχεια (χωρις να αλλαζουν σε τιποτα τα φλακ)
καλυτερα;
μηπως πεσαμε σε τιποτε chaos; :biggrin:
 



Μηνύματα
239
Reaction score
408
παιδια καλημερα
ξευρετε τι μπορει να ειναι αυτο που κανει τα ψηφιακα αρχεια (χωρις να αλλαζουν σε τιποτα τα φλακ)
καλυτερα;
μηπως πεσαμε σε τιποτε chaos; :biggrin:
Περιπτωσάρα. Έχει βγάλει και δική του συχνότητα κουρδίσματος στα Α445. Χρυσαφτιάς γαρ.
Τρέξτε όλοι να κουρδίσετε στα 445 για να είστε NPA (Nick Papadopoulos Approved).

Ρε τι τραβαμε με τους βλαμενους
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.742
Μηνύματα
2.874.565
Members
37.942
Νεότερο μέλος
koniklos
Top