Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;


Μηνύματα
20.194
Reaction score
14.693
Το δικό μου ήταν το μπρούμυτο. Ήπια καφέ απέναντι και στις 2 το πήρα έτοιμο.

View attachment 330220
Εγραψες « μπρούμυτο « και έβαλε αμέσως τον συνειρμό της ,η διαφημιστικη.
 

Attachments



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.713
Reaction score
43.110
Παιδγιά, παιδγιά, λίγο ήρεμα με τα ξίγκια, οι χαϊεντάδες είμαστε κυρίως μεγάλοι άνθρωποι, μη μας βρει κάνα κακό πασχαλιάτικα :lolsign:

Έκατσα στο τραπέζι με όρεξη, για κάποιο λόγο έφαγα πολύ συντηρητικά, μάλλον είμαι άρρωστος :biggrin:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.095
Reaction score
77.921
Παιδγιά, παιδγιά, λίγο ήρεμα με τα ξίγκια, οι χαϊεντάδες είμαστε κυρίως μεγάλοι άνθρωποι, μη μας βρει κάνα κακό πασχαλιάτικα :lolsign:

Έκατσα στο τραπέζι με όρεξη, για κάποιο λόγο έφαγα πολύ συντηρητικά, μάλλον είμαι άρρωστος :biggrin:
σούβλισες αγγούρια; :roflmao:
 





Μηνύματα
14.722
Reaction score
1.690
Παιδγιά, παιδγιά, λίγο ήρεμα με τα ξίγκια, οι χαϊεντάδες είμαστε κυρίως μεγάλοι άνθρωποι, μη μας βρει κάνα κακό πασχαλιάτικα :lolsign:

Εμείς με τα χορταρικά, θα τους θάψουμε :biggrin:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.246
Reaction score
19.359
Ειμαι στο 4ο καφε, μαλλον μακαρονια θα φαω(αν φαω).😇

Εδώ παραδίπλα παίζουν ''το κελί 33 είχα στον Κορυδαλλό'' και ρίχνουν κάθε λίγο πιστολιές στον αέρα.. :p
Έκλεισα παράθυρα και θα φτιάξω κι εγώ έναν τέταρτο (πικρό αυτή τη φορά) μην με βρει κα'να κακό, να 'μαι ready to go.. :tongue:
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.310
Reaction score
27.309
7,5 κιλά, μισό αρνί, όλη νύχτα στο φούρνο στους 90 βαθμούς, αφού πρώτα το ξάφνιασα για πέντε λεπτά στους 200. Έλιωσε. Χωρίς μυρωδικά, μόνο αλάτι πιπέρι. Ούτε πατάτες. Στο ζουμί θα μπουν, σε δεύτερο χρόνο, μακαρόνια, κατά το έθιμο της παλιάς Λευκάδας. Και πολύ τζατζίκι έφτιαξα και ντοματοσαλάτα με ντάκο και φέτα. Φωτογραφίες δεν πρόλαβα να βγάλω. :biggrin:
 








Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.739
Μηνύματα
2.874.517
Members
37.941
Νεότερο μέλος
pounentis
Top