Τι ραδιόφωνο ακούτε;


Μηνύματα
569
Reaction score
602
Για rock και συναφή στο αναλογικό ραδιόφωνο της Αττικής, εδώ και λίγους μήνες ΝΟΣΤΟΣ 100.6. Μακράν ο ποιοτικότερος αυτή τη στιγμή στο είδος και μακάρι να συνεχίσει έτσι. Ψαγμένη μουσική και, thanks God, όχι μόνο χιτς.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.503
Reaction score
50.862
- όπως το είπες dimmas , όχι μόνον hits , πρίν κανά δύο μήνες που το ανακάλυψα , είχα κάνει μια σχετική ανάρτηση αλλά σε άλλο νήμα
 


Μηνύματα
369
Reaction score
44
Προσπαθώ να πιάσω τον ΝΟΣΤΟΣ σε ένα ιντερνετικό ράδιο που έχω αλλά δεν το βρίσκω, ξέρει κανείς πως το βρίσκουμε;
 



lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.828
Reaction score
2.427
Μηπως θελει flash που συνηθως δεν εχουν οι συσκευες ιντερνετοραδιοφωνου;
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.736
Reaction score
7.528
εγω παντως ακου καργα Dub Techno,IDM prog,tech house,progresive tech και ειναι απολαυση....και τζαζακια ακουω εννοειται και φωνουλες και μπλουζιες εκτος απο Ελληνικα και κλασικη .....μουζικα καργα λεμεεεεεε
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.945
Reaction score
43.697
Τελικα παιζει με την εκδοση apk που εβαλες, ευχαριστιες. Εχει πολυ καλη αποδοση, αν και σε 320kbps, πληθωρα "σταθμων" (δηλ καναλιων με διαφορετικα ειδη jazz, κυριως) και εχεις, αν ...συνδραμεις, ελευθερη προσβαση σε αλλα τρια sites με "σταθμους" μουσικης! Σημειωτεον πως τα υπερσαμπλιζει σε 44.1! Οτι πρεπει για ευχαριστη πολυωρη ακροαση!
Επειδή εν τέλει τον ακούω και εγώ, δεν θέλω 50€ :biggrin:
Δηλώνω τελείως άσχετος με το είδος, ακούω κατά καιρούς, αλλά πολύ με κουράζει, ίσως επειδή είμαι και εγώ λίγο jazz. :lolsign:
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.736
Reaction score
7.528
Καλημέρα.

Mancode Radio. Εξαιρετικό!

Απλώς στα 128kbps. Αλλά οκ, σουπερ μουσική για all day...
Τον ακούω και εγώ και έχει μια προσεγμένη συλλογή τραγουδιών σε καθημερινή βάση…πολύ χαλαρος Ελληνικός σταθμός,
Οι ροκάδες, δοκιμάστε τον Rebel FM. :)
Και τον Zepellin εννοείται…
 








Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.864
Μηνύματα
2.879.275
Members
37.959
Νεότερο μέλος
Sandofer
Top