10αρακι γουφερ στο πλαϊνό τμήμα του πορτ μοαγκαζ

Μηνύματα
2.796
Reaction score
203
Το 12αρι γουφερ που έχω με την κούτα, μου τρώει το 1/3του πορτ μπαγκαζ και λέω αν αξίζει να βάλω ένα 10ρακι με κάποια κατασκεύη στο πλαϊνό μέρος, πίσω δηλ από τον θολό που έχει ένα μεγάλο κενό όπως έχουνε κάνει αρκετοί έως τώρα. Αξίζει λέτε και με τι υλικά? Από πολυεστέρα, κάτι άλλο; το θέμα απόδοσης δεν είναι το παν, μπάσο θα βγάλει και όσο βγάλει. Πλέον γεράσαμε. Το αμάξι είναι 5πορτο hyundai i30
 

Μηνύματα
1.245
Reaction score
2.061
Σε qashqai ειχα 10ρακι με κανονικη κουτα και μου ειχε σπασει τα νευρα που μεχρι και βαλιτσα εμπαινε με πολυ δυσκολια.
Τωρα εχω το ιδιο μεγαφωνο σε 12ρι αλλα στο πλαϊ, πανω απο τον θολο.
Το ευχαριστιεμαι περισσοτερο απο πτιν λογω του νεου ωφελιμου χωρου.
Πολυεστερα χρησιμοποιουν για την κατασκευη. Υπολογισε κανα 150αρι για την κατασκευη περιπου.
 

Μηνύματα
2.796
Reaction score
203
Σε qashqai ειχα 10ρακι με κανονικη κουτα και μου ειχε σπασει τα νευρα που μεχρι και βαλιτσα εμπαινε με πολυ δυσκολια.
Τωρα εχω το ιδιο μεγαφωνο σε 12ρι αλλα στο πλαϊ, πανω απο τον θολο.
Το ευχαριστιεμαι περισσοτερο απο πτιν λογω του νεου ωφελιμου χωρου.
Πολυεστερα χρησιμοποιουν για την κατασκευη. Υπολογισε κανα 150αρι για την κατασκευη περιπου.
Το δικό μου αμάξι δεν έχει το μέγεθος για να χωρέσει η κούτα για 12αρι στον θολό. Συμβιβάζομαι και με ένα καλούτσικο 10ρακι.
 


Μηνύματα
2.796
Reaction score
203
Λέω μετά από χρόνια να κάνω μια αναβάθμιση στον ήχο. Όχι κάτι το υπερβολικό, απλά να ακούω κάτι καλό. Ξεκινάω με πηγή. Θέλω την γνώμη σας για κάτι σε 2din που να έχει καλό ήχο,να παίζει CD,usb, να έχει κουμπακι η' ρύθμιση που να παίζει με την οθόνη σβηστή για να μην με στραβώνει το βραδι, για gps και να μην έχει δεν τρέχει κατι και να μην κοστίζει πάνω από 400 500 ευρώ. Επιπλέον θέλω να έχει διακοπτακι περιστροφικο για την ένταση του ήχου οπωσδηποτε. Αργότερα θα δούμε και για κανέναν επεξεργαστή. Ένα ένα τα βήματα. Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.641
Μηνύματα
2.870.521
Members
37.926
Νεότερο μέλος
Demetriiosk71
Top