ANT1+

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.830
Reaction score
83.869
Screenshot 2022-04-09 202436.png



Έρχεται η νέα streaming πλατφόρμα ANT1+

Πρωτότυπες ελληνικές παραγωγές, τα ΑΝT1+ Originals, δημοφιλείς ξένες σειρές σε αποκλειστική προβολή, ταινίες μεγάλων studio του εξωτερικού, πλούσιο περιεχόμενο για παιδιά, πρεμιέρες ελληνικών ταινιών που προβάλλονται αυτή τη στιγμή στις κινηματογραφικές αίθουσες, ξεχωριστά ντοκιμαντέρ, μοναδικές live συναυλίες αλλά και όλο το πρόγραμμα του ΑΝΤ1 ΤV, έρχονται στο ANT1+, τη νέα streaming πλατφόρμα, που είναι διαθέσιμη στο antennaplus.gr από τις 12 Απριλίου σε Ελλάδα και Κύπρο.

Το ΑΝΤ1+ θα είναι διαθέσιμο για δωρεάν δοκιμή 14 ημερών και προσφορά γνωριμίας στα 4,99€ τον μήνα για τους πρώτους τρεις μήνες ενώ, στη συνέχεια η μηνιαία συνδρομή διαμορφώνεται στα 7,99€. Οι συνδρομητές θα μπορούν να απολαμβάνουν περιεχόμενο σε ποιότητα HD, χωρίς διαφημίσεις και χωρίς δέσμευση, ενώ θα μπορούν να συνδεθούν στο ΑΝΤ1+ σε 5 συσκευές και να παρακολουθούν ταυτόχρονα σε 2 από αυτές.

Περισσότερα:


Επίσημο site:

 

Μηνύματα
1.374
Reaction score
4.648
Με 7,99 τον μήνα και 2 συνθεάσεις δεν νομίζω να μακροημερεύσει όταν με ένα ευρώ παραπάνω μπορεί κάποιος να γίνει συνδρομητής στο disney+.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.336
Reaction score
94.006
"Ακόμη θα μεταδωθούν τα «Ο Άνθρωπος του Θεού», «Ράφτης», «Σμύρνη μου Αγαπημένη», «Μικρά Όμορφα Άλογα» αλλά και άλλες νέες κυκλοφορίες ελληνικών ταινιών αμέσως μετά την πρεμιέρα τους στις κινηματογραφικές αίθουσες. Στο παιδικό περιεχόμενο θα έχουμε τίτλους όπως Shrek, Despicable Me 2 και Morph κ.α."

:lol:
 

Μηνύματα
1.895
Reaction score
786
Ελαχιστο περιεχομενο, με ακατανοητα υψηλη τιμη.

Τα "Ant1+ Originals" ειναι στην ουσια μονο η σειρα του Καπουτζιδη, με μελλοντικο λανσαρισμα αλλων δυο σειρων με σχεδον αγνωστους ηθοποιους.

Ξενες ταινιες και σειρες, διαλεγμενες απο το πανερι οπως φαινεται.

Ελληνικες ταινιες και σειρες, για οσους δεν εχουν χορτασει την "Αλικη Στο Ναυτικο" και το "Κωνσταντινου και Ελενης".

Παιδικα, προς το παρον μερικες ταινιες που τα πιτσιρικια εχουν δει 20 φορες.

Live καναλια, ο Ant1 και το Μακεδονια TV. Συν δυο αλλα καναλια που θα παιζουν παλιες σειρες, τις ιδιες που θα υπαρχουν και on demand!

Αθλητικα, απλα δεν υπαρχουν. Τεχνηεντως δε, ολα τα site "υπενθυμιζουν" οτι ο Ant1 εχει τα δικαιωματα του Mundial 2022 προφανως για να δημιουργηθει η υποψια οτι θα μεταδοθει μεσω της συνδρομητικης πλατφορμας, κατι που ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ρητα απο την FIFA.

Ποιοτητα HD. Δηλαδη 1280x720; Σοβαρα τωρα;

Τιμη, μετα την αρχικη τριμηνη προσφορα, 7,99 € το μηνα. Σοβαρα τωρα;
 



Μηνύματα
2.416
Reaction score
3.650


Επιμελώς βέβαια αποκρύπτουν το παρακάτω


Ο Όμιλος ΑΝΤΕΝΝΑ έχει ρήτρα για τη συγκέντρωση αυτού του αριθμού των συνδρομητών, έτσι ώστε να μπορέσει στη συνέχεια να μεταδώσει συνδρομητικά τουλάχιστον 42 αγώνες του Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου. Διαφορετικά, οι αγώνες θα μεταδοθούν ελεύθερα από τον ΑΝΤ1 και το Μακεδονία TV.
Ειδοποιήστε τους ΠΑΝΤΕΣ
Ο Ant1+ πρέπει να αποτύχει... :devilish::sneaky:
 

Μηνύματα
765
Reaction score
964
Κάνεις register ένα email,βλέπεις 14 μέρες δωρεάν,ακυρώνεις κ μετά άλλο ένα για τις άλλες επιπλέον 14 ημέρες να δεις τα παιχνίδια του Μουντιάλ κ μετά άντε στο καλό Ant1 +
 

Μηνύματα
2.416
Reaction score
3.650
Κάνεις register ένα email,βλέπεις 14 μέρες δωρεάν,ακυρώνεις κ μετά άλλο ένα για τις άλλες επιπλέον 14 ημέρες να δεις τα παιχνίδια του Μουντιάλ κ μετά άντε στο καλό Ant1 +
Κι εσυ πιστεύεις οτι κατά την διάρκεια του Μουντιάλ θα έχει ανοικτα register με trial??

ΨΟΦΟ στον Ant1+ λεμε που θα μας κόψει την μπάλα.... >:(
 

Μηνύματα
765
Reaction score
964
Θεωρώ ότι το trial των 14 ημερών είναι αναπόσπαστο δικαίωμα οποίου θελήσει να δοκιμάσει την πλατφόρμα.Εξαλλου αν το κάνουν αυτό ,από μόνοι τους είναι σαν να λένε,ότι σαν πλατφόρμα δεν έχουμε τίποτα παραπάνω να σας προσφέρουμε παρά 1 μήνα του Μουντιάλ,οπότε κ για τους ίδιους δεν τους συμφέρει να κόψουν το trial
Θεωρώ ότι το trial των 14 ημερών είναι αναπόσπαστο δικαίωμα οποίου θελήσει να δοκιμάσει την πλατφόρμα.Εξαλλου αν το κάνουν αυτό ,από μόνοι τους είναι σαν να λένε,ότι σαν πλατφόρμα δεν έχουμε τίποτα παραπάνω να σας προσφέρουμε παρά 1 μήνα του Μουντιάλ,οπότε κ τους ίδιους δεν τους συμφέρει να κόψουν το trial γτ είναι σαν να δείχνουν ότι τίποτα παραπάνω δεν έχουν να προσφέρουν.....
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.336
Reaction score
94.006
Στο fb συχνά πυκνά μου πετάγονται διαφημίσεις προγραμμάτων του ΑΝΤ1+, στις οποίες αντιδρώ γελώντας.

Μετά το δικό μου γέλιο, η αντίδραση του ΑΝΤ1+...
ant1+.png


:roflmao: :laugh: :rofl:
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.731
Reaction score
28.101
Δεν νομίζω πως έχει να κάνει με τον κάτοχο του λογαριασμού αλλά με τον ηλίθιο αλγόριθμο του FB.

Έχω λάβει και εγώ διάφορα από σελίδες και χρήστες που δεν έχω σχολιάσει ποτέ.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.830
Reaction score
83.869
Στο fb συχνά πυκνά μου πετάγονται διαφημίσεις προγραμμάτων του ΑΝΤ1+, στις οποίες αντιδρώ γελώντας.

Μετά το δικό μου γέλιο, η αντίδραση του ΑΝΤ1+...
View attachment 286932

:roflmao: :laugh: :rofl:
Όσο πιο αόρατος είσαι στο fb με τόσο λιγότερες μαλ@κίες θα βρεθείς αντιμέτωπος. Όπως λέει και ο Αλέξης, ο αλγόριθμος είναι φτιαγμένος για να του φέρνει λεφτά και για να κατευνάζει τα πνεύματα με τον πιο ηλίθιο τρόπο. Το βασικότερο για μένα είναι ότι δεν σηκώνει από πλάκα γιατί δεν την καταλαβαίνει ή πιστεύει ότι δεν θα την καταλάβει κάποιο ποσοστό που μπορεί να παρεξηγηθεί.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.963
Reaction score
41.274
Κάπως την πάτησα με τους λογαριασμό(ους) που είχα φτιάξει με hide my mail και εκεί που νόμιζα ότι είχα κάνει διακοπή της συνδρομής υπήρχε άλλος λογαριασμός μου που χρέωνε την κάρτα. Ας πρόσεχα. >:(
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.963
Reaction score
41.274
Πρόσεξα τώρα μια χρέωση 7,99 αρχές Αυγούστου.
Ψάχνοντας το περισσότερο είδα ότι με είχαν χρεώσει 19,99 εννιά μήνες πριν! Δεν καταλαβαίνω. Δεν την είχα αντιληφθεί εκείνη τη χρέωση.
Εν τω μεταξύ δεν το έχω χρησιμοποιήσει ούτε 1 λεπτό. :redface:

Screenshot 2023-08-09 at 23.01.03.png
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.336
Reaction score
94.006
Εν τω μεταξύ δεν το έχω χρησιμοποιήσει ούτε 1 λεπτό. :redface:

View attachment 301781
Αυτό, που δεν ανακάλυψες τον πλούτο του περιεχομένου, το θεωρώ ασυγχώρητο.

Όσο προλαβαίνεις, ξεκίνα από Κωνσταντίνου και Ελένης, συνέχισε με το καφέ της Χαράς και άσε χώρο για Σέρρες στο τέλος για ξεκάρφωμα.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.830
Reaction score
83.869
Αυτό, που δεν ανακάλυψες τον πλούτο του περιεχομένου, το θεωρώ ασυγχώρητο.

Όσο προλαβαίνεις, ξεκίνα από Κωνσταντίνου και Ελένης, συνέχισε με το καφέ της Χαράς και άσε χώρο για Σέρρες στο τέλος για ξεκάρφωμα.
Μην ξεχνάς την F1 με τον Πουρναράκη!

Γιατί "εκεί που τελειώνει η λογική αρχίζει η Φόρμουλα Ένα" . :biggrin:
 

kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
950
Reaction score
978
Φώναζαν μερικοί για την ΕΡΤ ότι σπαταλά χρήματα σε μεγάλες διοργανώσεις. Τώρα που είδαμε τη γλύκα του ΑΝΤ στο μουντιάλ και την F 1 με τις ατελείωτες, μα ατελείωτες διαφημίσεις, δε βλέπουμε την ώρα να ξαναγυρίσουν.
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.644
Μηνύματα
2.870.553
Members
37.926
Νεότερο μέλος
Demetriiosk71
Top