BLACKBOX Audio Video Show 2023




blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Ο διαγωνισμός μας είναι έτοιμος και αφορά όλα τα μέλη του avsite!

Όσοι έχετε εισιτήριο, θα κερδίσετε μία επιπλέον συμμετοχή στον διαγωνισμό!
Ο διαγωνισμός είναι ενεργός μέχρι και τις 16 Νοεμβρίου, στις 11.59 το βράδυ.


Καλή επιτυχία!

ΥΓ: Μην ανησυχείτε για την εικόνα, ΔΥΟ δώρα κληρώνουμε!
 

blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Ο διαγωνισμός μας είναι έτοιμος και αφορά όλα τα μέλη του avsite!

Όσοι έχετε εισιτήριο, θα κερδίσετε μία επιπλέον συμμετοχή στον διαγωνισμό!
Ο διαγωνισμός είναι ενεργός μέχρι και τις 16 Νοεμβρίου, στις 11.59 το βράδυ.


Καλή επιτυχία!

ΥΓ: Μην ανησυχείτε για την εικόνα, ΔΥΟ δώρα κληρώνουμε!
Ανοίξαμε ξεχωριστό thread για τον διαγωνισμό.
 





Μηνύματα
276
Reaction score
339
Εμενα μου αρεσουν πως εξηγουν ορισμενοι καποια πραγματα που ειναι ξεκαθαρα ειδη πολυτελειας για να πεισουν τους αγοραστες οτι παιρνουν "value
στα 6:19. Το εχω κανει screen record για να το ακουω οταν ειμαι χαλια να γελαω και λιγο. Ποιο μετα λεει πως το δικαναλο με αυτη τη μαγικη συσκευη ξεπερναει το πολυκαναλο σε σκηνη ηχογραφης.
NASA ποιος; αυτοι δεν εχουν καλωδια ρευματος σαν πυθωνες, ουτε οντιοφιλ ασφαλειες
2023-11-05-15-30-52-982.jpg
(στο δωματιο με τα davis)
ουτε καν κανα audiophile ethernet switch για να βλεπουν "the absolue sound" δεν εχουν οι πλεμπες της νασα
τωρα που το σκεφτωμαι καλυτερα θα ηταν να το ποσταρω στο νημα "high end ιστοριες για γελια και κλαματα" ζητω συγγνωμη
 
Last edited:



Μηνύματα
276
Reaction score
339


Μηνύματα
276
Reaction score
339
What is that ? ενισχυτης ακουσικων;;
ξερουμε παραπανω πληροφοριες;
Στην τελ φωτο;
οχι για τον ενισυχτη ακουστικων τσακιριδης πρωτη φορα τον βλεπω ενω ημουν εκει. Τυφλος ειμαι
 


Μηνύματα
1.472
Reaction score
1.407
Πήρα στα χέρια μου το τελευταίο τεύχος και δεν μπορώ να μην το σχολιάσω. Γιατί οι φωτογραφίες από την έκθεση είναι τόσο χάλια; σκοτεινές, χαμηλής ανάλυσης, όλες με μια απόχρωση να μην πω τη χρώμα....ο γιος μου με το κινητό έβγαλε πολύ καλύτερες. γιατί τέτοια απαξία για το περιοδικό; γενικά οι φωτογραφίες του περιοδικού είναι πολύ κακες και σκοτεινες. Ανικανότητα; αδιαφορία; άγνοια; α μη τι άλλο θα έπρεπε μια έκθεση που διοργανώνει το περιοδικό να την παρουσιάζει στο τεύχος του με τον καλύτερο τρόπο και όχι με φωτογραφίες ποιότητας του 80. Και είναι όλο το φωτογραφικό υλικό του περιοδικού υ έτσι. Ένα περιοδικό πρέπει να έχει φως μέσα. Να ανοίγει το μάτι σου και όχι να είναι καταθλιπτικο. Καλά τα κείμενα αλλά το πρώτο που πιάνει το μάτι είναι οι φωτογραφίες. Μια ματιά σε ξένα περιοδικά θα σας δείξει τι δρόμο γιατί ο δρόμος που διαλεξατε δεν βγάζει μακρυά.
 



blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Μήπως ξέρει ο κ. blackboxshow να μας πει...
Καλημέρα.
Δεν έχουμε ανακοινώσει ακόμα ημερομηνία, θα ενημερωθείτε εν ευθέτω χρόνο. Ετοιμάζουμε κάτι διαφορετικό φέτος.
Καλή συνέχεια
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.755
Μηνύματα
2.874.869
Members
37.944
Νεότερο μέλος
TasosXalandri
Top