Emotiva RMC-1

Μηνύματα
55
Reaction score
8
καλημέρα και χρονια πολλά.

έχω τα παρακάτω πράγματα εκεί που πονάει το σύστημα μου είναι στο πανί.
το πανί είναι ένα τις πλακας.
έχω στα πλανα μου να παο να αγοράσω το Elite Screens 120" 16:9, Gain 1.5, CineGrey 5D, Saker Tab Tension.
και έρχομαι τώρα στην ερώτηση έχουνε βγάλει προσφορα τον emotiva-rmc-1 στα μισά λεφτά αξίζει να τον πάρο και να πάρο αργότερα το πανί,η μήπως είναι καλύτερα να μείνω όπως είμαι και να πάρο πανί και καινούριο κεντρικό το klipsch rc 64 iii και μελλοντικά τα rf7 iii ?

Front:Klipsch RP-8000F
Center:Klipsch RP-504C
Back:Klipsch RP-502S
Back:Klipsch RP-500ii
Atmos:Klipsch RP-500SA ii 4st
Subwoofer:Klisch SPL-150 1st
Marantz:SR7015 pre-out
Emotiva:XPA-3 Gen3
Emotiva:BasX A4 2st
Zidoo UHD5000 4K
Epson:EH-TW9400
 




Μηνύματα
3.096
Reaction score
8.877
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά,
Επειδή είναι προενισχυτής και έχεις αντίστοιχους τελικούς θα σου έρθει κουτί, αν φυσικά η τιμή του είναι πολύ καλή.
Η γνώμη μου....
 

Μηνύματα
321
Reaction score
547
Ως κάτοχος του XMC-2, θα σου πω ότι ο ήχος του είναι εξαιρετικός. Καμία σχέση με τον 7015 που έχεις (είχα τον 7012).

Είχε κάποια bugs στην αρχή, όπως είχαν όλοι οι processors, αλλά με το τελευταίο firmware έχουν πλέον εξομαλυνθεί. Επίκειται και άλλο ένα έως το τέλος του έτους.

Μισή τιμή από που? MD-Sound? Το πιο πιθανό είναι να είναι open box.
 

Μηνύματα
55
Reaction score
8
Ως κάτοχος του XMC-2, θα σου πω ότι ο ήχος του είναι εξαιρετικός. Καμία σχέση με τον 7015 που έχεις (είχα τον 7012).

Είχε κάποια bugs στην αρχή, όπως είχαν όλοι οι processors, αλλά με το τελευταίο firmware έχουν πλέον εξομαλυνθεί. Επίκειται και άλλο ένα έως το τέλος του έτους.

Μισή τιμή από που? MD-Sound? Το πιο πιθανό είναι να είναι open box.
απότι με ενημέρωσε το μαγαζί που ψωνίζω πλέον η emotiva πουλάει απευθείας και όχι με μεσάζοντες οποτε το μαγαζί έχει ένα τελευταίο κομμάτι και το δίνη 3250 euro το μαγαζί βρίσκετε σουηδία και φυσικά είναι ολοκαίνουριο.
μπορείς λίγο να μου ανάλυσης το όχι σου εάν έχεις χρόνο?
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.471
Reaction score
80.015
μπορείς λίγο να μου ανάλυσης το όχι σου εάν έχεις χρόνο?
Σοβαρές δυσλειτουργίες σε τεστ, δεν έχει αντιπροσωπεία για πιθανό service, καλύτερα σύγχρονα και σταθερότερα προϊόντα από Denon-Marantz
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.738
Μηνύματα
2.874.446
Members
37.940
Νεότερο μέλος
papgeorge
Top