Eurovision 2024

Τατατατα ?

  • Μαπα

    Votes: 48 61,5%
  • Καλουτσικο

    Votes: 4 5,1%
  • Καλο

    Votes: 8 10,3%
  • Γάμ@το

    Votes: 11 14,1%
  • Γ@μάτο

    Votes: 7 9,0%

  • Total voters
    78


Μηνύματα
166
Reaction score
104
Δεν ντρεπονται λιγακι, τι καταντια ειναι αυτη; Αλλα για να βγαζουν νομους περι υποχρεωτικοτητας της Ελληνικης μουσικης, για να εισπρατουν φραγκα απο προστιμα, ξερουν! Συχαματα... γενικως και ολοι.
 

Μηνύματα
19.806
Reaction score
13.869
Δεν ξέρω, πρέπει να το κάνουν επίτηδες, να δίνουν το ΟΚ για ό,τι πιο παρακμιακό, άμουσο, κακόγουστο, τους προτείνουν οι καλλιτέχνες που επιλέγουν με απευθείας ανάθεση τα τελευταία χρόνια! Από την άλλη δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που έφτιαξε η Σάτι, νομίζω ότι έχει πολύ καλά τραγούδια στο ρεπερτόριο της, πώς διάολο της ήρθε αυτό ως έμπνευση! :lolsign: :roflmao:

--

Ωχ τώρα κατάλαβα! Η κατηφόρα άρχισε ήδη προ μηνών...

 

Μηνύματα
12.764
Reaction score
14.867
Δεν ξέρω, πρέπει να το κάνουν επίτηδες, να δίνουν το ΟΚ για ό,τι πιο παρακμιακό, άμουσο, κακόγουστο, τους προτείνουν οι καλλιτέχνες που επιλέγουν με απευθείας ανάθεση τα τελευταία χρόνια! Από την άλλη δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που έφτιαξε η Σάτι, νομίζω ότι έχει πολύ καλά τραγούδια στο ρεπερτόριο της, πώς διάολο της ήρθε αυτό ως έμπνευση! :lolsign: :roflmao:

--

Ωχ τώρα κατάλαβα! Η κατηφόρα άρχισε ήδη προ μηνών...

Από το Ηράκλειο είναι η μητέρα της. Πρόσεχε τι λές. :D Καλό κορίτσι είναι, την άκουσα μια φορά να μιλάει.


She began classical piano training at an early age and classical vocal training in high school. She enrolled at the National Technical University of Athens to study architecture without graduating.

In 2008, after studying with the baritone Panos Dimas, Satti earned a first degree in lyrical monody with honors and a first prize. One year later, she earned a second degree in advanced classical studies, while also studying jazz at the Nakas Conservatory.[4] In 2010, she completed two semesters in jazz composition and also in contemporary writing and production at the Berklee College of Music through a scholarship.[4] Among her teachers at Berklee were Jamie Haddad and Danilo Pérez.[5]
 

Μηνύματα
19.806
Reaction score
13.869
Μα το γράφω, έχω ακούσει παλιότερα κομμάτια της και δει κάποια βίντεο από συναυλίες, και μάλιστα στο εξωτερικό, που ήταν πολύ καλή! Γι αυτό κι όταν την διάλεξε η ΕΡΤ πίστευα ότι θα παρουσιάσει κάτι καλό! Όχι αυτό το έκτρωμα! :roflmao: :party:💩
 

Μηνύματα
12.764
Reaction score
14.867
Μα το γράφω, έχω ακούσει παλιότερα κομμάτια της και δει κάποια βίντεο από συναυλίες, και μάλιστα στο εξωτερικό, που ήταν πολύ καλή! Γι αυτό κι όταν την διάλεξε η ΕΡΤ πίστευα ότι θα παρουσιάσει κάτι καλό! Όχι αυτό το έκτρωμα! :roflmao: :party:💩
Ναι δεν είναι καλό αυτό.
 



Μηνύματα
12.764
Reaction score
14.867
Καταπληκτικό κομμάτι. Στο πνεύμα της εποχής και του διαγωνισμού. Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...
Τι ; ¨Εχει κάποιο μήνυμα πέρα απο το "ερωτικό" ; Αναγκάζονται δηλαδή τα παιδιά να είναι έτσι στην ζαριά (και) οι σχέσεις τους γιατί δεν έχουν κάποιο μέλλον ;
 

kalitsouni

Ακουστικά
Μηνύματα
2.855
Reaction score
8.254
Ρε @thva @Sotos65 κουνάτε τα κεφάλια σας. Στον διαγωνισμό μουσικής που ο νικητής έχει ξεχαστεί την επόμενη μέρα, τι περιμένατε; Καμιά γαμάτη προγκρεσιβ ροκιά; Ή κανένα αβαντ γκαρντ ηλεκτρονικό πειραματισμό;

Για τη μαλ@@@@ που είναι ο διαγωνισμός καλή μ@@@@@ είναι και το κομμάτι. Κύλησε ο τέντζερης που λένε.
 

Μηνύματα
19.806
Reaction score
13.869
Μα αυτό είναι το πρόβλημα, ότι οι άλλοι φτιάχνουν καλύτερες μ@λ@κίες και τον κερδίζουν! Εμείς ακόμα και σε αυτές, στον κουβά πάμε! :roflmao: :party: :lolsign:
 



Μηνύματα
12.764
Reaction score
14.867
Ρε @thva @Sotos65 κουνάτε τα κεφάλια σας. Στον διαγωνισμό μουσικής που ο νικητής έχει ξεχαστεί την επόμενη μέρα, τι περιμένατε; Καμιά γαμάτη προγκρεσιβ ροκιά; Ή κανένα αβαντ γκαρντ ηλεκτρονικό πειραματισμό;

Για τη μαλ@@@@ που είναι ο διαγωνισμός καλή μ@@@@@ είναι και το κομμάτι. Κύλησε ο τέντζερης που λένε.
Α, αυτό εννοείς. ΟΚ.

Δεν κατάλαβα , νόμιζα ότι εννοείς ότι έχει κάποιο βαθύτερο νόημα και το ξανάκουσα μπας και το καταλάβω. :D
 

Μηνύματα
1.269
Reaction score
2.102
Συμπαθώ πολύ την Σάτι, αλλά αυτό που άκουσα είναι μάλλον στα δέκα χειρότερα τραγούδια όλων των εποχών.
Κρίμα το ταλέντο.
Με συγχωρεις αλλα για να μπηκε στη διαδικασια να τραγουδησει κατι τετοιο, η κοπελα ειναι για το...
Αν δε σεβεται αυτη τον εαυτο της, δε θα την σεβαστω ουτε εγω.

Εν τω μεταξυ οι Ιρλανδοι κατεβασαν διασκευη Napoleon XIV (μου αρεσει, μου αρεσει αρκετα)
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.819
Reaction score
95.116
Μα αυτό είναι το πρόβλημα, ότι οι άλλοι φτιάχνουν καλύτερες μ@λ@κίες και τον κερδίζουν! Εμείς ακόμα και σε αυτές, στον κουβά πάμε! :roflmao: :party: :lolsign:
 

Μηνύματα
19.806
Reaction score
13.869
Ναι, και το 2004 πήραμε το Ευρωπαϊκό... πάνε 20 χρόνια από τότε, τα τελευταία από το κακό στο χειρότερο! :geek:
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.740
Μηνύματα
2.874.572
Members
37.942
Νεότερο μέλος
koniklos
Top