Music Lover η Συνάντηση



Μηνύματα
4.492
Reaction score
7.800
Ε, και ; Τα αποτελέσματα μηδέν όμως. Η Γερμανίδα ακόμη με τον άλλον είναι. Δε γίνεται δουλειά έτσι, πρέπει να αλλάξουμε πλεύση. :D
Το ωραίο είναι ότι πέρασα σήμερα από το σπίτι της, με έκανε δώρο και ένα ουίσκι, 10 λεπτά μου εξηγούσε, ουίσκι σε βαρέλι από ρούμι. :lolsign:

Ξέρεις με ιμερσιβ ποσο εύκολα κατεβαίνει το άτιμο? :biggrin:
IMG_20221225_202015.jpg
 

Μηνύματα
13.066
Reaction score
15.096
Virtual Reality , κυριολεκτικά και μεταφορικά.
Μα κάθε χρόνο τα ίδια ; :D
Βρές τα λάθη στο μοντάζ στο 0.46, 0.47. (που έχεις ανοίξει κάπου και ένα νήμα σχετικό, εκεί να το ποστάρεις :D).
Έχε χάρη που δεν βρίσκω το παλαιό βίντεο παρουσίασης, θα το έχει κατεβάσει απο παντού. :D
Το "καινούργιο" χορεύει κιόλας 1.12 και το πάνε τέσσερεις. :D
Join us now. :D
 
Last edited:



Μηνύματα
1.644
Reaction score
140
Εκείνα τα χρόνια υπήρχε μεγάλος φανατισμός ανώτερος του οπαδικού ή του θρησκευτικού και δεν υπήρχαν τα φόρα ή ακόμη ήταν άγνωστα για αρκετούς όποτε δεν υπήρχε εκτόνωση του φανατισμού στο πληκτρολόγιο.
Γνωρίζω ότι ο ιδιοκτήτης του Music Lover κάποια στιγμή εκείνα τα χρόνια άλλαξε κινητό για να απαλλαγεί από «ψυχακηδες» που τον έπαιρναν Τρίτη και το έκλειναν Παρασκευή ξημερώματα 8-)

Ευτυχως το luben δεν ασχολειται με το αθλημα 😝
 

Μηνύματα
13.066
Reaction score
15.096
Εγώ λέω να γράψουμε στον Μάσκ, να τον παρακαλέσουμε να ασχοληθεί με το audio για να μπορέσει κάποια στιγμή επιτέλους να απογειωθεί βρε παιδί μου, η ηχητική απόδοση, ποιότητα και οικονομία των έν λόγω προιόντων ενδιαφέροντός μας. Δεν βλέπω άλλη λύση εδώ που έχουν φτάσει τα πράγματα.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.868
Μηνύματα
2.879.482
Members
37.959
Νεότερο μέλος
Sandofer
Top