Off Topic από Antonylogan's man cave


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.836
Reaction score
28.249
Σβήσε τα sub και δεν και λίγο Love Actually.

Πολύ Rambo έπεσε. 😋
Και τους άλλους πωστουσλεν. Α ναι. Τους αναλώσιμους.
the-expendables-4.jpg
 

Μηνύματα
175
Reaction score
219
Σε παιχνίδια εξουσίας πρέπει να μπεις με το μαχαίρι στα δόντια με βλέμμα που γυαλίζει. Αλλιώς σε πήρανε φαλάγγι :biggrin:
Ώπα καλε, κοψε λίγο , θα σου φύγει κανας πόντος από το καλσόν
 
Last edited:


Μηνύματα
12.775
Reaction score
14.882
Το 1ο Ραμπο είναι πολύ καλό.
Εμένα με άρεσε αυτό που είχε τελειώσει ο πόλεμος και είχε ξεμείνει στη ζούγκλα εκεί και ήρθαν κάτι επιστήμονες - ξέρω γω τι ήταν ανθρωπιστική οργάνωση ; με μια κοπελίτσα κλπ κλπ. Δεν θυμαμαι πως το έλεγαν.

Το punk attitude σχόλιο σου (και όχι Ράμπο σχετιζόμενο) μόνο ένας punk το καταλαβαίνει. ;)
 


Μηνύματα
4.479
Reaction score
7.767
Το punk attitude σχόλιο σου (και όχι Ράμπο σχετιζόμενο) μόνο ένας punk το καταλαβαίνει. ;)
Λογικο, κινέζικα θα τους φαίνονται :biggrin:
Σου βάζουν και την στάμπα, περίεργος ή μπερδεμένος και καθάρισαν :biggrin:
 


Μηνύματα
12.775
Reaction score
14.882
Να χαρώ το μέγα ψυχολόγο... Εν τω μεταξύ πιθανότατα ισχύει αυτό:
Ε, πολλά ισχύουν και τρέχουν και παράλληλα που πρέπει να αποκωδικοποιηθούν. Κάθε περίπτωση έχει και τις ιδιαιτερότητες της. Απλώς αναφερόμαστε τώρα σε ένα συγκεκριμένο μέρος που κινείται στο φάσμα του κάπως φυσιολογικού ψυχισμού και που αφορά την ισορροπία του ελέγχου.

Ο Ear κάνει πλάκα. Παίζει να είναι και μεγαλύτερος ψυχολόγος απο τον Γιούνγκ.
 


Μηνύματα
12.775
Reaction score
14.882
Έχει πάρει φωτιά το νήμα.. 8-)

View attachment 321669
Προσοχή , ακολουθεί non political correct αναφορά.

Πάντα εύστοχες οι παρατηρήσεις και παρεμβάσεις σου καθώς εάν καλύπτονται σεξουαλικά δεν γκρινιάζουν ποτέ. o_O :D

Just saying καθώς δεν είμαι σεξολόγος , μόνο mega ψυχολόγος. :D
 


Μηνύματα
12.775
Reaction score
14.882
Θέλετε να κάνουμε μια λίστα για ψήφισμα του στιλ :

ποιανού μέλους ηχοσυστημά έχετε καημό να δείτε? :biggrin:

Kefalas
Alexis
Thva
Dimis 777
n_Olympios
billpeppas
Εγω είμαι δικάναλος. Δεν επιτρέπεται το ανέβασμα photo's και η παρουσιάση. Έτσι νόμιζα, ότι είναι μόνο για πολυκάναλα συστήματα. Το δικάναλο είναι αρχαιολογία. :D Άσε που πιάνουν και πολύ χώρο στο server αυτά. Αρκετά μου φωνάζουν για τα ψευτο φιλοσοφικά -ψυχολογικά μου σχόλια. :D
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.255
Reaction score
19.381
Εγω είμαι δικάναλος. Δεν επιτρέπεται το ανέβασμα photo's και η παρουσιάση.
Επιτρέπεται..
Να βάλεις γιατί τελειώνουν οι θεματικές με τη φαγωμάρα (ή γίνονται βαρετές :whistling:).

Δες το σαν refresh.. :party:
 

Μηνύματα
4.479
Reaction score
7.767
Να βρήκα και ένα vintage στήσιμο που είχα κάμει κάποτες (γωνίτσα για ζεστή σοκολάτα) και με πικάπ.. :party:

Τι άλλο θες ?

View attachment 321717
Αυτό να φανταστώ κάποτες(προσοχή στον τόνο γιατί μου βγήκε αυτόματα καπότες:biggrin:) την εποχή που εισουν ελεύθερος ή αρραβωνιασμενος?
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.255
Reaction score
19.381
Αυτό να φανταστώ κάποτες(προσοχή στον τόνο γιατί μου βγήκε αυτόματα καπότες:biggrin:) την εποχή που εισουν ελεύθερος ή αρραβωνιασμενος?
Όχι βρε..
Είμαι με τη γυναίκαμ' όσα χρόνια θυμάμαι τον εαυτόμ'
Πριν την συγκατοίκηση με τη γυναίκα ζούσα σαν σαν την Patti στα νιάτα της που έβαλες.. :tongue:
Μόνο που δεν θυμάμαι να ήμουν στον χώρομ' ποτέ μόνος.. :whistling:
Πάντα υπήρχε τότενες κάποιος - κάποια στιβαγμένος-η σε μια γωνιά δίνοντας μάχη με το hangover.. :biggrin:
 

Μηνύματα
110
Reaction score
450
Να βρήκα και ένα vintage στήσιμο που είχα κάμει κάποτες (γωνίτσα για ζεστή σοκολάτα) και με πικάπ.. :party:

Τι άλλο θες ?

View attachment 321717



Πεσμ' οτ' είμαι ο αστοχύμας μ' αρέσ' περισσότερο.. :party:
Αυτό έχει χαρακτήρα και ουσία φίλε μου. Δεν χρειάζεται να δώσεις μια περιουσία και ένα νεφρό για να ακούσεις καλή μουσική.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.255
Reaction score
19.381
Αυτό έχει χαρακτήρα και ουσία φίλε μου. Δεν χρειάζεται να δώσεις μια περιουσία και ένα νεφρό για να ακούσεις καλή μουσική.
Thanks..
Το κατά δύναμη με ότι έχει - μπορεί ο καθένας.. (το πιο σημαντικό είναι να νιώθεις άνετα)
 

Μηνύματα
522
Reaction score
1.159
Στην σύζυγο φυσικά και εξηγούμαι...Καλός η κακός (κακός κατ' εμέ οι περισσότεροι άντρες βλέπουν το σπίτι σαν ξενοδοχείο... ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ. Δεν είναι τυχαίο πως στις 100 δουλειές στις 95 είχα να κάνω με την σύζυγο. Εκείνη αποφάσιζε για όλα! Ο άλλος πλήρωνε αρκεί να μην τον ζαλίζει... Όταν ο Φουκαράς ήθελε λοιπόν να βάλει στον ιερό χώρο μια μεγάλη τηλεόραση [μην φανταστείτε τίποτα extreme για 65'' μιλάμε] άρχιζαν οι διαπραγματεύσεις...
Εάν δε έκανε το λάθος να θέλει και ηχεία [για πάγκο λαϊκής δεν συζητάμε] τότε το παιχνίδι χόντραινε. Που θα τα βάλεις τα θηρία? δεν θέλω να βλέπω καλώδια, μου κρύβεις το σύνθετο και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε...
Αν ήταν τυχερός και είχε χώρο που περισσεύει του επιτρεπόταν να εξοριστεί εκεί.
Αυτό δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουν και εξαιρέσεις φυσικά.
Συνήθως όμως η συναίνεση της συζύγου είχε βαρύ αντίτιμο...;)
Ρε είπα στη κυρά να βάλω 3-4 μικρά τρίγωνα κίτρινα/γκρι πανελακια σε ένα σημείο που ταιριάζουν χρωματικά με τα υπόλοιπα και θα είναι και διακοσμητικά.....
ΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ ΑΛΛΑ, ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΤΑΑΑΑΑ







30 λεπτά μετά









Άμα πάμε Πάσχα Μετέωρα να τα βάλεις.
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.547
Reaction score
5.766
Ρε είπα στη κυρά να βάλω 3-4 μικρά τρίγωνα κίτρινα/γκρι πανελακια σε ένα σημείο που ταιριάζουν χρωματικά με τα υπόλοιπα και θα είναι και διακοσμητικά.....
ΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ ΑΛΛΑ, ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΤΑΑΑΑΑ







30 λεπτά μετά









Άμα πάμε Πάσχα Μετέωρα να τα βάλεις.
Να την πας να φάτε στο Meteoron Panorama να σε αφήσει έπειτα να κρεμάσεις και μπασοπαγίδες στο ταβάνι :D
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.756
Μηνύματα
2.874.874
Members
37.945
Νεότερο μέλος
LLLEFTERIS
Top