PMC



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.834
Reaction score
28.242
Show off κατάσταση. Λογικό είναι εκεί που βρίσκεται. Σε τέτοια σημεία πρέπει να γίνεται και ένα .... statement. Για διάφορους λόγους.

Το καλό είναι ότι δείχνει τι σημαίνει Immersive sound.
 

Μηνύματα
15.156
Reaction score
21.065
Εμένα τα 300.000€
Νομίζω ότι ένα καραιμερσιβ με trinnov/perlisten δεν θα πλησιάσει αυτό το ποσό ούτε μαζί με τα λεφτά του εγκατάσταση, του γυψοσανιδά, του μελετητή, του συντηρητή κρασιών , τις πολυθρόνες , τις μοκέτες, τα εξώδικα των γειτόνων και σίγουρα ξεχνάω κάτι
 

Μηνύματα
926
Reaction score
2.608
Συγχωρούμε τη συμπαθή PMC, γιατί συνεργάστηκε με τον αρχηγό.

Περισσότερα: Εδώ και Εγγλέζικα εδώ.
Μόνο για το τελευταίο δικό του άλμπουμ The Harmony Codex και την Atmos μίξη να μιλήσει, να δείξει και κυρίως να βάλει ν' ακούσουν τα μπαρμπάδια, θα φύγουν πολλές μασέλες... @costas EAR βάλτο αγόρι μου να μας πεις...

Θα πήγαινα και μόνο για την πάρτη του , μιλάμε για καλλιτεχνική και ηχητική πρωτοπορία.

1715436013960.png
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.144
Reaction score
20.708
Show off κατάσταση. Λογικό είναι εκεί που βρίσκεται. Σε τέτοια σημεία πρέπει να γίνεται και ένα .... statement. Για διάφορους λόγους.
Μια στιγμή - και σόρρυ δηλαδή για το βιτριολικό μπάσιμο, έτσι; Τώρα που σας τράβηξα την προσοχή, εξηγήστε μου κάτι. Αριστερά, μπασοκολώνα. Να το δεχτώ. Δεξιά, μπασοκολώνα. Κομμάτια να γίνει. Εδώ κάναμε τη χάρη στο ΚΚΕ, στη ΝΔ θα κολλήσουμε - που σιγά δηλαδή, μην είναι η ΝΔ δεξιό κόμμα, αλλά τέλος πάντων, ας μην παρέκβουμε προς το παρόν. Μπασοκολώνα για κεντρικό ηχείο; Δηλαδή, τσεκουριά στο μέτωπο; Και μετά, με δύο -ΔΥΟ- οθόνες ένθεν και ένθεν της τσεκουριάς; Μια οθόνη ανά κανάλι του πικάπ - κάτι τέτχοιο ας πούμε; Δηλαδή, τί στέιτμεντ ειναφτοτώρα! Είμεθα των ηχείων, ηχεία φκιάνουμε και σπέρνουμε ό,τι νά' ναι κι όπου νά 'ναι;

Ωραία! Εμείς είμεθα των ηχείων και αφτό προτείνουμε κύριέ μου, τί θέτε τώρα! Μάιστα! Κι ο άλλος ο δύστυχος ο χαϊεντούκος που πατάει σε δυό βάρκες και έχει και μια οθονάρα ΝΑ, να βλέπει τα μάτια της Λώρα Μαρς; Άσε δηλαδή, που σχεδόν όλοι οι χαϊεντάδες την έχουν μικρή, αλλά τέλος πάντων, την έχουν που την έχουν αυτή που την έχουν, αλλά την έχουν ΜΙΑ. Πού θα τη βάλει την τσεκουριά ο παίχτης! Μήπως θα του πούνε, άι ρε φτωχοτραμπάκουλα, να φκιάσεις ξεχωριστό πλεϋρούμ για ήχο; Άλλο πλεϋρούμ για χομσίνεμα, άλλο για χαιέντ; Κι άντε η γκρίνια τσ' αλληνής απ' την αρχή, πας και πετάς τα λεφτά στα χλαπατσίμπανα και μια ντάτσα της προκοπής στα Κανάρια Νησιά δεν αξιώθηκες να μας πάρεις, που μας τρέχεις εδώ κι εκεί στα ξενοδοχεία τρεις φορές το χρόνο, παλιοτσιφούτη; Αααααχ, καλά μου τα έλεγε η μάνα μου, να έπαιρνα το Λάκη της κυρα-Μαριγώς, που θα με είχε τώρα στα πούπουλα!

Και ξανά συγγνώμη τώρα! Σόρρυ έ; Λοιπόν! Οκέυ! Και γιατί δύο οθόνες δηλαδή και όχι τρεις, με δύο κεντρομπασοκολώνες! Μια μεταξύ αυτωνώνε των δύο, και δύο ένθεν και ένθεν. Δηλαδή, τσιγκουνιές θα κάνουμε τώρα;

Άντε, και του χρόνου! Να είναι καλά τα παιδιά να ξαναεκθέσουν τα εκθέματα εντός της εκθέσεως με εκθετική διάθεση και τιμές εκθετικώς αυξανόμενες - έτσι που πάνε θα ξεπεράσουν και τα δίδακτρα της άιβυ ληγκ. Λίαν συντόμως.
 


Μηνύματα
3.769
Reaction score
6.743
Μα είναι δυνατόν αυτοί οι άσχετοι της πι εμ σι να μην συμβουλεύονται τους συγκεκριμένους φωστήρες!!
Ρε τι ζούμε ρεεε.
Κουίρ , γιουροβίζιον, ουδέτερα φυλλα , παπατζ'ήδες και μαύρο φόρουμ που φτύνει στα ίσα τους άσχετους.

😂😂😂😂😂

1715524137064.png
 

Μηνύματα
4.479
Reaction score
7.767
Ωραίο χόμπι αυτό με τα ηχοσυστημάτα, αλλά λίγο που ασχολήθηκα μου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι μας περνάνε όλους για μαλακες, εντάξει έχει αρκετούς ο χώρος δεν λέω αλλά πρέπει κάθε φορά να τους αποδείξεις ότι δεν είσαι.
Στο Μόναχο πήγα μια φορά, είδα πως στριμωχνονταν στα δωμάτια για να πάρουν μια γερή δόση χαιεντιλας, αηδίασα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.747
Μηνύματα
2.874.665
Members
37.943
Νεότερο μέλος
Harris_K
Top