YouTube

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.624
Reaction score
31.114
Δοκιμαστε και με τους δυο browsers ανοιχτους ο ενας χωρις να εχεται κανει log in . Δεν υπαρχει καμια καθυστερηση και μετα απο μερικες μερες νομιζω σταματαει να βγαζει το μηνυμα στον browser που ειστε logged in.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.458
Reaction score
74.949
χωρις να εχεται κανει log in
Να λείπει χωρίς login. Πρέπει να ξέρει τι βλέπω η βρωμίτσα η Γκουγκλιά για να μου προτείνει βάρκες, κουρέματα και μηχανές γκαζόν. :p
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.624
Reaction score
31.114
Μα τα βλεπεις στον ενα browser κανονικα και διαλεγεις τι θες να δεις και μετα κανεις copy paste στον αλλο browser που δεν εχεις κανει loggin και το βλεπεις κανονικα .Η ολη διαδικασια διαρκει 3 sec !!!!
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.904
Reaction score
84.129
Λοιπόν, το YouTube αλλάζει συνεχώς τα αντίμετρα για τα ad-blockers γι' αυτό και κάποιο που δουλεύει το πρωί κολλάει το βράδυ, μετά βγαίνει update και πάλι από την αρχή.

* Ο Brave είναι ο μόνος browser που ακόμα αντιστέκεται σθεναρά.

* Το uBlock Origin είναι πολύ αποτελεσματικό με συνεχείς ανανεώσεις. Για να δουλέψει σωστά υπάρχουν οδηγίες στο Reddit:

(5) 📌 YouTube Anti-Adblock and Ads - October 16, 2023 (Weekly Thread) : uBlockOrigin (reddit.com)



Προσωπικά, τρώω στο YouTube πάνω από 3-4 ώρες καθημερινά. Αλλά η θέαση γίνεται κυρίως μέσω TV Box. Εκεί υπάρχει το απόλυτο εργαλείο, το SmartTube στο οποίο είμαι beta tester από τότε που δημιουργήθηκε.

Release 19.54 Stable · yuliskov/SmartTube · GitHub

Κάνει τα πάντα, χωρίς διαφημίσεις, έχει δυνατότητα προσπέρασης των χορηγών στα βίντεο και πλήθος άλλων ρυθμίσεων που δεν υπάρχουν πουθενά. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι βγαίνει μόνο για Android TV.

Στο PC και στο τηλέφωνο χρησιμοποιώ τη συνδρομή premium αλλά την έχω πολύ φτηνά μέσω ...Αφρικής. :roflmao:

Με τη σημερινή ισοτιμία δίνω 1,27 € το μήνα.

youtube.png



Το YouTube Premium δεν είναι μόνο τα βίντεο. Στη συνδρομή περιλαμβάνεται και το YouTube Music που είναι ανταγωνιστής των Spotify, Deezer κλπ. με λίγο χειρότερο bitrate.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.373
Reaction score
94.178
Λοιπόν, το YouTube αλλάζει συνεχώς τα αντίμετρα για τα ad-blockers γι' αυτό και κάποιο που δουλεύει το πρωί κολλάει το βράδυ, μετά βγαίνει update και πάλι από την αρχή.

* Ο Brave είναι ο μόνος browser που ακόμα αντιστέκεται σθεναρά.

* Το uBlock Origin είναι πολύ αποτελεσματικό με συνεχείς ανανεώσεις. Για να δουλέψει σωστά υπάρχουν οδηγίες στο Reddit:

(5) 📌 YouTube Anti-Adblock and Ads - October 16, 2023 (Weekly Thread) : uBlockOrigin (reddit.com)



Προσωπικά, τρώω στο YouTube πάνω από 3-4 ώρες καθημερινά. Αλλά η θέαση γίνεται κυρίως μέσω TV Box. Εκεί υπάρχει το απόλυτο εργαλείο, το SmartTube στο οποίο είμαι beta tester από τότε που δημιουργήθηκε.

Release 19.54 Stable · yuliskov/SmartTube · GitHub

Κάνει τα πάντα, χωρίς διαφημίσεις, έχει δυνατότητα προσπέρασης των χορηγών στα βίντεο και πλήθος άλλων ρυθμίσεων που δεν υπάρχουν πουθενά. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι βγαίνει μόνο για Android TV.

Στο PC και στο τηλέφωνο χρησιμοποιώ τη συνδρομή premium αλλά την έχω πολύ φτηνά μέσω ...Αφρικής. :roflmao:

Με τη σημερινή ισοτιμία δίνω 1,27 € το μήνα.

View attachment 309760


Το YouTube Premium δεν είναι μόνο τα βίντεο. Στη συνδρομή περιλαμβάνεται και το YouTube Music που είναι ανταγωνιστής των Spotify, Deezer κλπ. με λίγο χειρότερο bitrate.
Τουρκία από τη μία, Αφρική από την άλλη, δεν ξέρω αν πρέπει να σε λυπηθώ ή να σε συγχαρώ... :tongue: :roflmao:
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.904
Reaction score
84.129
Τουρκία από τη μία, Αφρική από την άλλη, δεν ξέρω αν πρέπει να σε λυπηθώ ή να σε συγχαρώ... :tongue: :roflmao:
Έχω και Ινδία και Αίγυπτο και κάποιες νοτιοαμερικάνικες χώρες που δεν θυμάμαι. Παλιά είχα άλλες χώρες, στο μέλλον θα αλλάξουν κι αυτές.

Το 'χω βρει παιχνίδι να προσπαθώ να ξεγελώ τις προστασίες των συνδρομών. Ούτε που θυμάμαι πόσες συνδρομές τρέχουν ταυτόχρονα και φυσικά κάποιες δεν τις χρησιμοποιώ καν. Όλες όμως είναι είτε προπληρωμένες είτε με χρέωση ανά μήνα.

Όλα ξεκίνησαν πριν λίγα χρόνια όταν δοκίμαζα πόσο αποτελεσματικά είναι τα VPN κι έκανα πειράματα. Μετά πέρασα σε proxies, DNS, BlueStacks κι έγινε χόμπι...
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.373
Reaction score
94.178
Όλα ξεκίνησαν πριν λίγα χρόνια όταν δοκίμαζα πόσο αποτελεσματικά είναι τα VPN κι έκανα πειράματα. Μετά πέρασα σε proxies, DNS, BlueStacks κι έγινε χόμπι...
Αφού το διασκεδάζεις, να σου αναθέσω και τις δικές μου. :biggrin:
 

Μηνύματα
12.874
Reaction score
10.095
Στο PC και στο τηλέφωνο χρησιμοποιώ τη συνδρομή premium αλλά την έχω πολύ φτηνά μέσω ...Αφρικής. :roflmao:

Με τη σημερινή ισοτιμία δίνω 1,27 € το μήνα.
Εγώ έχω απορία για αυτό, μιας και ο αδερφός μου πληρώνει την Ελληνική συνδρομή στο Premium.
 

Μηνύματα
2.132
Reaction score
5.597
Youtube κανονικα χωρις διαφημισεις με opera και adblocker, τις δυο τελευταιες ημερες εκανε κατι κουλα(μαυρο και αραχνο με περιστροφη στο κεντρο της εικονας σαν να φορτώνει κατι, που στην πραγματικοτητα ηταν η διαφημιση η οποια δεν επαιζε αλλα σου ετρωγε τον χρονο).Τωρα επανηλθαμε στα κανονικα σεναρια,παιζει κανονικα.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.458
Reaction score
74.949
Είχαμε σήμερα στο Vivaldi πλήρη άρνηση να παίξει οτιδήποτε, ακόμα κι όταν απενεργοποίησα τα adblockers. >:(>:(

Στο Firefox συνεχίζει να παίζει κανονικά, ποτέ δεν έδειξε ειδοποίηση. 😍 😍

Θα βάλω Brave.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.904
Reaction score
84.129
Είχαμε σήμερα στο Vivaldi πλήρη άρνηση να παίξει οτιδήποτε, ακόμα κι όταν απενεργοποίησα τα adblockers. >:(>:(

Στο Firefox συνεχίζει να παίζει κανονικά, ποτέ δεν έδειξε ειδοποίηση. 😍 😍

Θα βάλω Brave.
Ισχύει το παρακάτω. Το κάνουν γιατί ένα μεγάλο ποσοστό θα βαρεθεί και θα πληρώσει.

YouTube changes their detection scripts twice a day, which means that even if you got a filter update earlier today, another one might be required soon. There's no way around this if you want to remain logged in.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.458
Reaction score
74.949
Θα βάλω Brave.
Είναι τέλειο! Με ρώτησε ευγενικά, το έβαλα να κλέψει όλα τα στοιχεία του Vivaldi και σετάρισε τα πάντα αστραπιαία.
Φρήι άντλες γιούτουμπ. Όπως και το FF βέβαια. :p
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.752
Μηνύματα
2.874.756
Members
37.943
Νεότερο μέλος
Harris_K
Top