KRELL FPB 400 CX

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Αγορι μου.......θαρθεις για καιφε και θα του βαλουμε ενα σουκα...νααααα μετα συγχωρησεως!!!!!!!!!!

Ακους εκει ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ.......ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΟΥΝ:143::143:
Θα τον πάρεις τελικά ε? Φτουουου....:143:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

τί να σου πώ...εμένα μου το έχει πεί ο πατέρας μου που απο μικρό παιδί τον θυμάμαι να έχει κάποιον κρέλ και τη σκαλίζει την συγκεκριμένη εταιρεία.Οπότε δέν θα επιμείνω...τόσα που ακούγονται...

Βλάσση πώς το βρήκες σφραγισμένο?είναι παλιό μοντέλο...
Καρασφραγισμενο φιλαρακι μου....βλεπεις.... παιζοντε πολλα στην αγορα λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:136:
 

Μηνύματα
4.059
Reaction score
777
Εμένα μου το είπε άνθρωπος που του το είπε το αφεντικό.

Αυτό που σου είπε ο πατέρας σου όμως είναι ωραία δικαιολογία στον εαυτό του κάθε High-Endα! :143:
μάλιστα έχω μια εντύπωση οτι είναι και belden!!!!!!!κρύψου απο τον Κωσταυτιά βλάσση!!!!!

Πάντως υπάρχει κόσμος που την άκουσε όταν το άλλαξε...
 

Μηνύματα
4.059
Reaction score
777
Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Καρασφραγισμενο φιλαρακι μου....βλεπεις.... παιζοντε πολλα στην αγορα λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:136:
πάντως αν το βάλεις στο 802N θα το οδηγήσει απίστευτα.Οδηγάει με άνεση και 800.
Αν και προσωπικά νομίζω οτι το 800 θα ήταν πιο αεράτο με έναν cx700.
Να γίνω ακόμα πιο κακός?Είχαμε αλλάξει και κάτι ασφάλειες που έχει μέσα και βάλαμε furutech(νομίζω).τί φισάκια και τέτοια μου λές....
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Θα τον πάρεις τελικά ε? Φτουουου....:143:
Κοιτα πρωτα θα μιλησω με τον δικηγορο μου να δω η Ντινα τι θα μου παρει(γιατι σιγουρα θα με χωρισει) και υστερα ανεβαινω Αθηνα να φορτωσω!!!!!!!

Και οχι τιποτις αλλο...αλλα ειναι και 27 ποντους αψηλος ο σκυλος και βγαζει ματι στο ρακ....ασε εκεινα τα 50 του κιλα...παει η μεση!!!

Και αποτι διαβασα εχει 2 kilowatt τοροειδη στο καναλι .....ε ρε το ρολοι πως θα πηγαινει οταν παιζουνε τα τσελα και οι καλοκουρδισμενες ΤΑΜΑ .
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

πάντως αν το βάλεις στο 802N θα το οδηγήσει απίστευτα.Οδηγάει με άνεση και 800.
Αν και προσωπικά νομίζω οτι το 800 θα ήταν πιο αεράτο με έναν cx700.
Να γίνω ακόμα πιο κακός?Είχαμε αλλάξει και κάτι ασφάλειες που έχει μέσα και βάλαμε furutech(νομίζω).τί φισάκια και τέτοια μου λές....
Ε κατσε πρωτα να μου ερθει σπιτι το χρυσουλι μου και θα ερθουν και οι HI FI TUNING εκ Γερμανιας........
 

Μηνύματα
4.059
Reaction score
777
Να σου πω ρε Alx, έχεις γίνει high-endας το έχεις καταλάβει? :136:
αν σου πώ μια εμπειρία που είχα όταν του άλλαξα το φισάκι ρεύματος ...θα φάω μπάν και η φάτσα μου θα μπεί στο home του site:142:άστο γι άλλη φορά.

Πραγματικά αν δέν υπήρχαν αυτές οι εμπειρίες θεωρώ οτι δέν θα είχα ασχοληθεί με αυτό το σπόρ έστω και ως εξωτερικός παρατηρητής...
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.700
Reaction score
129.752
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Ε κατσε πρωτα να μου ερθει σπιτι το χρυσουλι μου και θα ερθουν και οι HI FI TUNING εκ Γερμανιας........
Ε κατσε πρωτα να πάρω ένα τηλ τη γυν σου............
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Ε κατσε πρωτα να πάρω ένα τηλ τη γυν σου............
E κατσε πρωτα να μου δωσεις εναν λογαριασμο τραπεζης να σε κανω να το ξεχασεις :143::143:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

και φωτο απο ενα σεταπι.....




 


Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Αφου ρε βλασαρα εγω εκανα τις εισαγωγες για λογαριασμο της εταιρειας που ημουν κατι χρονια. Κατι ξερω και εγω αλλά κανεις δε με ρωτησε. Τες πα. Το καλωδιο ειναι ενσωματωμενο για να μην αλλαζει ο ηχος της εταιρειας βαζοντας αλλα καλωδια και γινει ΑΠΟ KRELL....TRELL....:137:

Καιει γυρω στα 450 watts παιζει δεν παιζει.Οδηγει και δε χαλαει. Καιει ολος αλλά αυτο δεν μας πειραζει αφου κανει καλα τη ..δουλεια του στα δυσκολα ηχεια-φορτια. 300 w/8,-600w/4 και...-1200watts /2ohms.

Τι αλλο να παρεις με αυτα τα λεφτα. τρεχα και τσιμπα τον.:126:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.700
Reaction score
129.752
Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

Καιει ολος αλλά αυτο δεν μας πειραζει αφου κανει καλα τη ..δουλεια του στα δυσκολα ηχεια-φορτια.
ναι, αλλά ο τρελιάρης δεν έχει ηχεία δύσκολου φορτίου (εαν κάνω λάθος πειτε μου που πέφτουν κάτω από 3 ωμ)
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Δεν θελει εκθεση σε ηλιο γιατι επηρεαζεται η ανοδιωση και γινεται μελιτζανι το χρωμα του απο μαυρο.
Aυτο το εχουμε δει και σε Jeff Rowland και σε αλλα καλα μηχανηματα.

αυτά.
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Re: KRELL FPB 400 CX

ναι, αλλά ο τρελιάρης δεν έχει ηχεία δύσκολου φορτίου (εαν κάνω λάθος πειτε μου που πέφτουν κάτω από 3 ωμ)

Ναι αλλα δεν ειναι και ευκολα σαν τα δικα μου....:103:
107 db/ w/m στα 18 ohms....


Ενταξει σε συγκριση με καποια μαγνητοστατικα του βλασιου ειναι ευκολα. Αλλά δεν ειναι και ευκολα π.χ 8-6 ohms/93 db/w/m.

Υπαρχουν οι.... ευκολες ,οι ...δυσκολες και οι ....μεσαιες...:142:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.700
Reaction score
129.752
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Υπαρχουν οι.... ευκολες ,οι ...δυσκολες και οι ....μεσαιες...
ναι, αλλά οι δικές του είναι ευκολότατες, πιο εύκολες κι από τις επί χρήμασι εκδιδόμενες.
Γι'αυτό τις έπιασε γκόμενες ο αχαίρευτος.

Απλά είναι ακριβές, θέλουν πολλά λεφτά (βατ).

Τα 50 κιλά σίδερα είναι για να τα φάει στο κεφάλι, μπας και βάλει μυαλό. Διότι με μισό κιλό σίδερα μπορεί να έχει περισσότερα βατ, κι εκεί τελειώνει η κουβέντα.

άσε που με τα μισόκιλα μπορεί να κάνει σε δεύτερη φάση κι η ενεργή πολυενίσχυση. Κι εκεί είναι το ζουμί, στη γριά την κότα.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.700
Reaction score
129.752
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

κατά τα άλλα, το μηχάνημα είναι εξαιρετικό και σε χαμηλή σχετικά τιμή.

δε θα το έπαιρνα ποτέ. προτιμώ τις κρύες, που δε τις παίρνουν οι πολλοί. (άις.) Κι έχουν και περισσότερη ισχύ από τα 50 κιλά σίδερα...
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.458
Μηνύματα
2.904.885
Members
38.047
Νεότερο μέλος
vcbl
Top