KRELL FPB 400 CX

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Ε ρε γλέντια....
Αβάντι μαέστροοοοο!!!!
ταράν ταράν ταράραραρα...



Πολύ καλύτερα, παρά τα μίση....
Αφηστε τα μιση και πιαστε το γα...σι.
 

Μηνύματα
1.644
Reaction score
140
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

έλα βλασόπουλο, να στα πω κι από κοντά, αλλά πρώτα δες και τίποτα ψιλό:

The Digital Crossover and why they work better than the Passive Speaker Crossover
ειναι και αυτό μιά άποψη,νομίζω όμως οτι το θέμα είναι το ματσάρισμα προ τελικού (ή ταλαιπωρημένου τελικού-σόρυ Βλάση)
 

Μηνύματα
1.644
Reaction score
140
οι υπόλοιποι έχετε ξεφύγει τελείως,θα αρχίσω να καμπανιάζω εγώ μου φαίνεται!!!:116:
 

Μηνύματα
27.796
Reaction score
26.131
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Aμαν ρε γ@μημένο παιδί ear 2 ώρες σε άφησα λάσκα και λύσσαξες.ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΣΟΥ ΠΑΛΙ, ΤΩΡΑ.κΩΛΟΠΑΙΔΟ.Θα μου τους χαλάσεις όλους , και αντε μετά να τους μαζέψω,.
Μούργο , ε μούργο.Ρε δεν σου είπα να πας αλλού για αυτές τις αηδίες τα πως τα λεν ? τα ενεργά -ενεργητικά κλύσματα? ε? δεν σου είπα?
Παλιο μούργο , τιμωρία θα μπείς και θα κάνεις να δείς πράσινο μπουκάλι καμμιά βδομάδα για να μάθεις , μούργο .... ε μούργο....
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Aμαν ρε γ@μημένο παιδί ear 2 ώρες σε άφησα λάσκα και λύσσαξες.ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΣΟΥ ΠΑΛΙ, ΤΩΡΑ.κΩΛΟΠΑΙΔΟ.Θα μου τους χαλάσεις όλους , και αντε μετά να τους μαζέψω,.
Μούργο , ε μούργο.Ρε δεν σου είπα να πας αλλού για αυτές τις αηδίες τα πως τα λεν ? τα ενεργά -ενεργητικά κλύσματα? ε? δεν σου είπα?
Παλιο μούργο , τιμωρία θα μπείς και θα κάνεις να δείς πράσινο μπουκάλι καμμιά βδομάδα για να μάθεις , μούργο .... ε μούργο....
JOHN ΛΕΤ ΜΙ ΝΟΟΥ ΙΦ ΓΙΟΥ ΝΙΝΤ ΧΕΛΠ!

 

Μηνύματα
27.796
Reaction score
26.131
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΟΟhhh yes.
Και κάτι άλλες κουφάλες είναι κάπου στην αθήνα και πίνουνε μπυρίτσες , και τρώνε , οι τσόγλανοι. Εγω είχα ενα περιστατικό με την μάννα μου , και την έτρεχα στο , ολυμπιακό χωριό, ευτυχώς κοντά.Και αυτυχώς τίποτα το ιδιαίτερο, απλά πράματα, της έδωσα μια heineken kaι συνήλθε (ξεράθηκε), λέμε καμμιά μαλακία να περνάει η ώρα.
Αλλά αυτοί οι δυο , ξέρουν αυτοί ποιοί είναι , θα τους σκίσω σαν χασέδες.
 

Μηνύματα
27.796
Reaction score
26.131
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Σκατόπαιδα , δεν μιλάτε ? εεε?
Εδω άνθρωποι ,σχεδόν χάνονται , και εσείς πίνετε μπύρες?
Ανευ πλάκας την κυρά νίτσα την συνέφερα με μια heineken!!!!>>>
Καλά , οχι και ολόκληρη..!!! Την υπόλοιπη την ήπια μόνος μου εν ριπή οφθαλμού.
 



Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΟΟhhh yes.
Και κάτι άλλες κουφάλες είναι κάπου στην αθήνα και πίνουνε μπυρίτσες , και τρώνε , οι τσόγλανοι. Εγω είχα ενα περιστατικό με την μάννα μου , και την έτρεχα στο , ολυμπιακό χωριό, ευτυχώς κοντά.Και αυτυχώς τίποτα το ιδιαίτερο, απλά πράματα, της έδωσα μια heineken kaι συνήλθε (ξεράθηκε), λέμε καμμιά μαλακία να περνάει η ώρα.
Αλλά αυτοί οι δυο , ξέρουν αυτοί ποιοί είναι , θα τους σκίσω σαν χασέδες.
Οχι καί μπύρες ρε γιατρέ...:142:
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

αντε ρε ξυπνατε εχουμε δουλειες σημερα. δουλεια πρωτη. να ξαναδιαβασω τα θρεντς με τις οδηγιες για ματσαρισμα προ τελικου. δουλεια δευτερη. να προσπαθησω να βρω τον τελικο της ιδιας εταιριας του προ και να τα βαλω να παιξουνε μαζι. δουλεια τριτη. να προσπαθησω να βρω τον προ της ιδιας εταιριας του τελικου και να τα βαλω να παιξουνε μαζι. δουλεια τεταρτη. να δοκιμασω να βγαλω ολα τα ασημια απο το συστημα. να δοκιμασω καλωδια που δινουν συγκεκριμενα τεχνικα χαρακτηριστικα μηπως και ειμαι εναντια σε καποιο νομο της φυσικης και δεν το ξερω. δουλεια πεμπτη . να βρισω δημοσια καποιον συνφορουμιτη ωστε να με μπανιαρουν να παω να δω αν κουνιεται η θαλασσα στην αμοργο. δουλεια εκτη. να παω σε καποιον χειροπρακτικο να μου ισιωσει μεση-πλατη που πηρανε σασι απο το κουβαλημα των τελικων. γιαυτο σας λεω ξυπνατε σηκωθειτε απο τα μπαουλοντιβανα και τις κασσελες εχουμε δουλειες.
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
19
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

αντε ρε ξυπνατε εχουμε δουλειες σημερα. δουλεια πρωτη. να ξαναδιαβασω τα θρεντς με τις οδηγιες για ματσαρισμα προ τελικου. δουλεια δευτερη. να προσπαθησω να βρω τον τελικο της ιδιας εταιριας του προ και να τα βαλω να παιξουνε μαζι. δουλεια τριτη. να προσπαθησω να βρω τον προ της ιδιας εταιριας του τελικου και να τα βαλω να παιξουνε μαζι. δουλεια τεταρτη. να δοκιμασω να βγαλω ολα τα ασημια απο το συστημα. να δοκιμασω καλωδια που δινουν συγκεκριμενα τεχνικα χαρακτηριστικα μηπως και ειμαι εναντια σε καποιο νομο της φυσικης και δεν το ξερω. δουλεια πεμπτη . να βρισω δημοσια καποιον συνφορουμιτη ωστε να με μπανιαρουν να παω να δω αν κουνιεται η θαλασσα στην αμοργο. δουλεια εκτη. να παω σε καποιον χειροπρακτικο να μου ισιωσει μεση-πλατη που πηρανε σασι απο το κουβαλημα των τελικων. γιαυτο σας λεω ξυπνατε σηκωθειτε απο τα μπαουλοντιβανα και τις κασσελες εχουμε δουλειες.
I AM DISINCLINED TO ACQUIESCE TO YOUR REQUEST!!!
:116: :142: :136:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.739
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΟΛΟΙ....ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ......ΖΗΤΩ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ....ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΟΦΤΕΣ....ΖΗΤΩ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ....ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΟΡΣΕΔΕΣ...ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΑΥΛΕΤΕΣ....ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΑΨΩΜΕΝΕΣ....ΖΗΤΩ ΤΑ ΒΥΣΜΑΤΑ....ΖΗΤΩ...ΟΙ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ......ΖΗΤΩ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!!!!:143::143::143:
 

Μηνύματα
27.796
Reaction score
26.131
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Φιλαράκι δεν πας καλά.Χρειάζεσαι επειγόντως διακοπάς, και κανα δυο καυλέτες να ισιώσεις.:116::116::143:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

από πίσω με αρέσει περισσότερο....






έλα πάμε όλοι μαζί: Ζήτω το AES/EBU !!!!!!!!!!!! ΖΗΤΩ!

ΤΙΝ ΤΟΥΤΟΥ??:142:

ΠΩ ΠΩ ..:142:...ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΥΖ ΜΑΤΑ ΣΤΗ ...... :142:ΛΑΜΑΡΙΝΑ......
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΤΙΝ ΤΟΥΤΟΥ??:142:

ΠΩ ΠΩ ..:142:...ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΥΖ ΜΑΤΑ ΣΤΗ ...... :142:ΛΑΜΑΡΙΝΑ......
Ναι Νικο μου αλλα η λαμαρινα ειναι χρυση,ξερεις που εχει παει ο χρυσος σημερα?:135:
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΟΛΟΙ....ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ......ΖΗΤΩ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ....ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΟΦΤΕΣ....ΖΗΤΩ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ....ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΟΡΣΕΔΕΣ...ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΑΥΛΕΤΕΣ....ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΑΨΩΜΕΝΕΣ....ΖΗΤΩ ΤΑ ΒΥΣΜΑΤΑ....ΖΗΤΩ...ΟΙ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ......ΖΗΤΩ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!!!!
Γεια σου ρε Βλασση μεγαλε!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.739
Reaction score
7.534
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Φιλαράκι δεν πας καλά.Χρειάζεσαι επειγόντως διακοπάς, και κανα δυο καυλέτες να ισιώσεις.
εΤΟΙΜΑΖΩ ΒΑΛΙΤΣΕς ΠΑΛΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΣΤΟΝ ΚΡΕΛΛ το λυωμενο παγωτο ετσι για ...για να δω αμα παιζει καλα τα MP3 ??
 


Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΟΛΟΙ....ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ......ΖΗΤΩ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ....ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΟΦΤΕΣ....ΖΗΤΩ ΤΑ ΣΟΥΤΙΕΝ....ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΟΡΣΕΔΕΣ...ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΑΥΛΕΤΕΣ....ΖΗΤΩ ΟΙ ΚΑΨΩΜΕΝΕΣ....ΖΗΤΩ ΤΑ ΒΥΣΜΑΤΑ....ΖΗΤΩ...ΟΙ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ......ΖΗΤΩ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!!!!

ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ...ΚΑΙ ΟΙ...ΚΑΨΕΡΕΣ ΟΙ ΚΕΦΑΛΕΣ.:142:

ΖΩΤΩ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΩΝΟΙ

Τελικα τι εγινε Βλασιε με το ..ΤΡΕΛΛ ο.μωρο?Επαιξε? η τα παιξε?

Μηπως δεν του αρεσεις η δεν ταιριαζετε σα χαρακτηρες η θελει αλλον??:138:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.134
Μηνύματα
2.889.926
Members
37.994
Νεότερο μέλος
JimmyVas1978
Top