KRELL FPB 400 CX

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Κύριοι, ηρεμήστε .

Αν εχετε προσωπικά , παρακαλώ να μείνουν εξω.

Εκτός αν θέλετε ν αρχισω να σβήνω τα οφτόπικ.
Nομιζω βρε λεβεντες οτι το θεμα μας αφορουσε εναν τελικο.....ακουστηκαν πολλα και πολλοι απο εμας μαθαμε αρκετα ωφελιμα πραγματα .....τωρα αν πιστευετε οτι το θεμα ολοκληρωθηκε ε τοτε νομιζω οτι δεν αξιζει να συνεχιστει με αυτον τον τροπο......ας αφησουμε αυτουσιο εναν θεμα που χαρακτηριστηκε απο γνωση και ας μην το χεσουμε με μαλακιες!!!!!!

Αφού μας γραφετε ολους , θ αρχίσω τίς ποινές.
Αντε να σας δώ...
 


gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.616
Reaction score
4.153
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Βλάσση ένα θα σου πω και θέλω να το βάλεις καλά στο μυαλό σου..

 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.946
Reaction score
34.721
Bλασση, πραγματικα τωρα, πες μας κατι.
Ποιες ειναι οι σκεψεις σου με τον Krell?
Τι σκεφτεσαι να κανεις?
Κατ αρχην λογικα θα τον κρατησεις?
Σκεφτεσαι καται με μετασχηματιστες που προτειναν τα παιδια?
Θα τον γυρισεις πισω??

τι λες???
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Αφού μας γραφετε ολους , θ αρχίσω τίς ποινές.
Αντε να σας δώ...
Σας παρακαλω μπορειτε να με τιμωρησετε στελνοντας με σε καποιο κυκλαδονησι χωρις τηλεφωνο, χωρις ιντερνετ, χωρις ελληνιδες, χωρις ανηλικα, παρα μονο με γυναικες αλλοδαπες, ηλικιας απο 25-29, και να πειτε στην γυναικα μου οτι με εχετε στειλει για δουλεια???
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.060
Reaction score
127.799
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Σας παρακαλω μπορειτε να με τιμωρησετε στελνοντας με σε καποιο κυκλαδονησι χωρις τηλεφωνο, χωρις ιντερνετ, χωρις ελληνιδες, χωρις ανηλικα, παρα μονο με γυναικες αλλοδαπες, ηλικιας απο 25-29, και να πειτε στην γυναικα μου οτι με εχετε στειλει για δουλεια???


ε! κι εγώ θέλω νά'ρθω εκεί! :137::138::135:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

και εζησε ο Βλασσης καλα και εμεις καλυτερα


Τ Ε Λ Ο Σ
 





Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Με τα...Τσαρούχια:126:

Ευτυχώς δεν είχε προηγηθεί τίποτα και αυτό είναι και το ΄΄μυστήριο΄΄,αφού ούτε τον ξέρω ούτε με ξέρει...Μιά σειρά επιθέσεων χωρίς αντίκρυσμα και δίχως προηγηθείσα προσωπική αντιπαράθεση,λες και υπαγορεύονται από κάποιον-γιατί δεν εξηγείται αλλιώτικα...

Οι τελευταίες παρεκτροπές αποδεικνύουν ότι κάποιοι ενοχλούνται από το γεγονός ότι το avsite είναι ένα ΄΄πλοίο που τελικά δεν βυθίζεται΄΄ και ούτε ΄΄παραδίδεται΄΄...Τι δουλεια εχει το avsite τωρα?

Όταν βρίσκεσαι αντιμέτωπος με ωκεανούς ψεμμάτων,γνωρίζεις καλά πως δεν πρέπει ν'αναζητάς τη νίκη,γιατί είναι μάταιο ν'απαντάς με λογική στις μυθοπλασίες επί προσωπικών θεμάτων.Αυτά τα ΄΄σήριαλ΄΄ εξυπηρετούν μονάχα ευφάνταστους σκηνοθέτες και σκοπιμότητες.
Προσωπικά δεν ματώνω ποτέ γιά ό,τι δε μ'αγγίζει και δε με αφορά πραγματικά.
Νικο Αρβανιτακη,θα σεβαστω οτι ειπα πιο πριν(οτι δεν συνεχιζω το θεμα)αλλα κανε και μια νυξη στο μεγα π@π@ρολογο να σταματησει τις μπουρδες που αραδιαζει(περι υπαγορευσεων κ.λ.π)και περι καραβιων που δεν βουλιαζουν γιατι θα ξεκινησω παλι.Ακου μπαρμπα αυτα που λες εμενα δεν με αγγιζουν γιατι ειμαι αυτονομος(οσο αφορα τα περι υποκεινουμενα).Εαν θες να βγαλεις το σακατιλικι σου σε καποιον,λαθος πορτα χτυπας.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Αφού μας γραφετε ολους , θ αρχίσω τίς ποινές.
Αντε να σας δώ...

Αντώνη, το παραπάνω ισχύει για όλους και κυρίως για Bhutia & Pleo.
Δεν ειναι κακό να γίνεται και λίγο πλάκα στα θέματα αλλα το ''κυνηγητό'' με ασυναρτησίες παραπάει...
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.982
Reaction score
55.242
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Έχεις δίκιο κύριε υπερσυντονιστή,κλείνω σε ό,τι αφορά εμένα τη βάνα του θέματος αυτού.Ευχαριστώ όσους μ'έκαναν να σκάσω...από τα γέλια.

Ο...μπαρμπαΜπούτιας του φόρουμ εύχεται χρόνια πολλά και μακροημέρευση:612:
 


Μηνύματα
27.826
Reaction score
26.153
Απάντηση: KRELL FPB 400 CX

Παιδιά σόρυ κιόλας, δεν εχω πάρει χαμπάρι τι γίνεται με αυτούς τους 3 , που κοντράρονται , και γιατί γίνεται αυτό.?
Είμουν απασχολημένος με το πως θα ταπώσω τον ear και εν μέσω βιβλίων και συγγραμάτων κάτι μου ξέφυγε. Τι έγινε ρε σεις και αρπάζεστε σαν τα σκυλιά ,?
ΑΝΤΚΟΤS, BHOUTIA , PLEO, ????????? και μετά οι άλλοι να παίζουν τον ρόλο του πυροσβέστη?γιατί μου το χαλάτε? εγω αυτόν τον τουτ τον ear θέλω να σβερκώσω..!!!
Ασχετο αλλά λέω καμιά μαλακία να περνά η ώρα.
Ear είσαι άχρηστος , και εσύ και η πολυενίσχυσή σου με τα ενεργά κρος και τις παθητικές αδελφές του ελαίους.
Τα δε ηχεία σου βάψτα γαλάζια (οχι μπλε) και πεταξέ τα στον θεμαϊκό να κάνουν παρέα στα ψάρια.Τώρα που το σκέφτομαι , (με τι θα μου πείς?) καλό θα ήταν να τους έκαναν παρέα και αυτές οι αηδίες που έχεις και αποκαλέις ενισχυτές . Κάτι τρίπαθοι λέει 4τράπαθοι , 5παθοι , και τα πάθη του χρηστού.
Οταν μεγαλώσεις και μάθεις 2 πράγματα , ξέρεις τι θα αγοράσεις ? ετσι?
WEISS.
Xaxa xaxaxaxa, στην έφερα ρε κιαρατά.
Καλά φτάνει το παραλήρημα , αρκετές παπαριές είπα εν μέσω ζέστης.
Πωωω ρε γμτ με βάρεσε η ζέστη και λεω χαζαμάρες , που λένε και οι βολιώτες, και γενικά οι θεσσαλοί.
Δεν πειράζει παιδιά μην με παρεξηγείτε δίνω λαβές επίτηδες να με σχολιάζετε , να δω τι σχόλια θα κάνετε.Το κουφό είναι οτι τα γράφω χωρίς χρήση μπύρας η άλλου παραισθησιογόνου (μα τι λεω ο πούστης) προηγουμένως.
Ωρα για μπύρες κύριοι ...!!!
Ιατρού πάρε τηλ.
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
πω πω:131: χαμος

να πιουμε λεω κανενα ....μπυρονι να χαλαρωσουμε:126:

τα στερεο...φονικα...:137: καινε αυτες τις καυτες μερες και ανεβαζουν την πιεση και τις....:142: εντασεις
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.152
Μηνύματα
2.890.671
Members
37.995
Νεότερο μέλος
zazanh
Top