Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Μηνύματα
4.059
Reaction score
777
Πάντως εμένα προσωπικά μου φάνηκαν ιδιαίτερα χρήσιμα τα σχόλια ακρόασης. Μάλιστα, μου φαίνονται ιδιαίτερα χρήσιμα τα σχόλια του κάθε ανθρώπου εφόσον φυσικά γνωρίζω απο πρίν το τί ακούει, πώς το ακούει και πώς έχει μάθει να ακούει.

Και μου είναι ιδιαίτερα χρήσιμα γιατί ξέρω και εγώ τί θα ακούσω....

Και απο τα σχόλια των άλλων ήδη βλέπω οτι θα μου αρέσει!!!
 

Μηνύματα
1.221
Reaction score
1.752
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Στην οικονομικη δυσχερεια που βρισκομαστε, ειναι εξαιρετικα δυσκολο για καποιον να κανει reset στεινοντας απο την αρχη ενα συστημα. Ειδικοτερα οταν αυτο που κοπιασε με πολλες στερησεις, ειναι και πανακριβο, αλλα και επιπλεον διαμετρικα αντιθετο μ' αυτο που του παρουσιαζεται ως λυση.
Ειναι επομενο αυτης της νεας ανακαλυψης η δυσπεψια. Θα περασει απο ολες τις γνωστες στρατηγικες αμυνας μεχρι να αφεθει στην νεα αληθεια. Πλακα πλακα, αλλα η ψυχουλα τους (μας) το ξερει.
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Δεν βλέπω καμία καινούργια ανακάλυψη...βελτιώσεις στα σημεία μόνο.

Συνδυασμοί δυνατών ενισχυτών με αναίσθητα ηχεία, ήταν πάντα η άλλη πλευρά.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

τελικα μαλλον δεν ξερω τι ακουσα.......πρεπει να ρωτησω τους ειδικους.....τι ακουσα!!!!!!
Μα ειναι δυνατον να ακουσα καλλιτερα?

ρε μπας και δεν ακουω καλα?
λες?????

μηπως ειχα βαλλει λαθος τα καλωδια και επαιζε ..καλλιτερα?

μηπως γιατι το καλωδιο ρευματος των ncores που ειχα σπιτι μου ειχαν καλωδιο ρευματος απο πορτατιφ και στους 30 ποντους διακοπτακι on -of και αυτος ο συνδυασμος τα εκανε να παιζουν?

μα ειναι δυνατον να παιζει στα ισια τον Krell μου και μαλιστα σε καποια σημεια να κερδιζει και να εχω εδω μεσα στενομυαλους που να μην το πιστευουν?

ρε σεις ...πατε καλα μερικοι?
ειλικρινα ρωταω..πατε??...η μηπως ο εγωισμος σας θεωρει απιθανο αυτα που εχουν συμβει?
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Δεν βλέπω καμία καινούργια ανακάλυψη...βελτιώσεις στα σημεία μόνο.

Συνδυασμοί δυνατών ενισχυτών με αναίσθητα ηχεία, ήταν πάντα η άλλη πλευρά.
ρε μπας και πρεπει και γω να παρω Bryston για να φτασω επιτελους σε αυτην την κωλο Ιθακη μου?
ρε λες????????????????????
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Στην οικονομικη δυσχερεια που βρισκομαστε, ειναι εξαιρετικα δυσκολο για καποιον να κανει reset στεινοντας απο την αρχη ενα συστημα. Ειδικοτερα οταν αυτο που κοπιασε με πολλες στερησεις, ειναι και πανακριβο, αλλα και επιπλεον διαμετρικα αντιθετο μ' αυτο που του παρουσιαζεται ως λυση.
Ειναι επομενο αυτης της νεας ανακαλυψης η δυσπεψια. Θα περασει απο ολες τις γνωστες στρατηγικες αμυνας μεχρι να αφεθει στην νεα αληθεια. Πλακα πλακα, αλλα η ψυχουλα τους (μας) το ξερει.
εισαι ωραιος φιλε μου..........το εννοω !!!!!!:hi::sneaky:
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.059
Επστημη - τεχνολογια - εμπειρικος - θιασωτης - οπαδος - γνωστης - ασχετος - 1-2-3-4.1-4.2. - ακροατης -

Αυριο το πρωι να κατατεθουν ολα τα πτυχια στον ζιζικ να δουμε σε ποια κατηγορια ειμαστε ....
Εγω πχ που ειμαι του Οικονομικου θα μιλαω μονον για κοστολογησεις ......

το επιχειρημα της αρνησης της αποδοχης καθε νεας τεχνολογιας προφανως και δεν στεκει σε ενα φορουμ που τα μελη του ασχολουνται με τεχνολογικα προιοντα. Για να κερδισει καθε προιον τον καταναλωτη πρεπει να του καλυπτει τις αναγκες που του υποσχεται οτι θα καλυψει.
Δεν μπορει πχ ενα σπορ αυτοκινητο (σορρυ Αλεξ) να εχει τελικη 110 κλμ/ω και επιταχυνση 0-100 20''.

υ.γ. Και η φουσκωτη κουκλα με τις διαβαθμισμενες τρυπες ειναι προιον τεχνολογιας αλλα εγω οσο καλα και να μετραει, εγω δεν την πηδ@ω με τιποτα.
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

ρε μπας και πρεπει και γω να παρω Bryston για να φτασω επιτελους σε αυτην την κωλο Ιθακη μου?
ρε λες????????????????????

....να πάρεις μονόδρομα.....:roflmao:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.239
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Πιθανώς πλέον για πολλούς εδώ μέσα, να είναι χρήσιμος ο ψυχίατρος. Όλα όσα συμβαίνουν στο χώρο μας εδώ, αυτό δείχνουν.
Εγώ πάντως διαφωνώ. Βρίσκω πιο χρήσιμο τον κτηνίατρο.

Άσχετο:
Άλεξ.... Κοιμάσαι μωρό μου;
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Πιθανώς πλέον για πολλούς εδώ μέσα, να είναι χρήσιμος ο ψυχίατρος. Όλα όσα συμβαίνουν στο χώρο μας εδώ, αυτό δείχνουν.
Εγώ πάντως διαφωνώ. Βρίσκω πιο χρήσιμο τον κτηνίατρο.

Άσχετο:
Άλεξ.... Κοιμάσαι μωρό μου;
θες να τον ξυπνησω???????:imtheking:
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Πιθανώς πλέον(*) για πολλούς εδώ μέσα, να είναι χρήσιμος ο ψυχίατρος. Όλα όσα συμβαίνουν στο χώρο μας εδώ, αυτό δείχνουν.
Εγώ πάντως διαφωνώ. Βρίσκω πιο χρήσιμο τον κτηνίατρο.
Την κτηνίατρο....







(*) Καλά από το 2006 που γράφεις εδώ, τώρα χρειάζεται ο ψυχίατρος? :cool:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

θετε μηπως να το κλειδωσω μεχρι της 8 να παμε ολοι για υπνο????????:laugh:


αι καληνυχτα ........


τελικα εχουμε την αιωνια κοντρα μεταξυ αναλογικων και ψηφιακων και τωρα εχουμε παλι κοντρα μεταξυ αναλογικων και ψηφιακων!!!!!!
πρεπει επειγοντως να βρουμε τιποτις ποιο φρεσκο αλλοιως μας βλεπω να περνουμαι ολοι κουρσα την κουκλα του Βλαση (που αυτος την εχει απηδηχτη)για να φτασουμε στη νιρβανα μας!!!!!!!!!!!!!!!
 

Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Η μόνη λογική σειρά σκέψεων με αυτά που διαβάζω εδώ είναι:

1) Ο νκορ παίζει εντελώς σωστά
2) Το πιο σωστά δεν είναι το πιο ωραίο, σε μη τέλειους χώρους-συστήματα.
3) Δεν πρόκειται και ούτε θέλω να σπαταλήσω ποτέ τον χρόνο, χρήμα και ενέργεια που χρειάζεται για να πληρεί το σύστημα-χώρος μου όλες τις προυποθέσεις για να αναδειχθεί ο νκορ.
4) Άρα δεν έχει νόημα καν να ασχοληθώ και μπορεί να με καλύψει επαρκέστατα ένας άλλος, λιγότερο τέλειος ενισχυτής με πιο ευχάριστο άκουσμα στον μέτριο χώρο μου.
5) Θα επέλεγα νκορ μόνο αν είχα στούντιο και ήμουν επαγγελματίας...τότε ναι!
6) Άρα γιατί όλος ο ντόρος?

Κάνω κάπου λάθος?
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Λέει μια παροιμία... όταν λείπει ο γάτος χορεύουν τα ποντίκια...:rolleyes:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Ξεκινάτε τα πάρτι χωρίς εμένα... τι γαϊδούρια είστε... να πως κολλάει ο κτηνίατρος... :biggrin:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.239
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Ο βέτ τι να κάνει άραγε; Που χάθηκε; Λες να ψάχνει το ακροβατ ριντερ;
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Επέστρεψα από μια υπέροχη βραδιά.... ήμουν στον Βλάση Σ. (τον ψηλό) τώρα για όλα αυτά που γράφονται... τι να πω και να σχολιάσω .... απλά, έχετε χάσει όλοι σας το ΔΑΣΟΣ!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.778
Reaction score
133.239
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Βετ! Τόσα γαϊδούρια σε ζητούν!!!!
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.976
Μηνύματα
2.924.599
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top