Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.





Μηνύματα
2.612
Reaction score
1.685
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Εγω βλεπω ισοπαλια παντως.

Σε εξι συστηματα ακουστηκε.

Σε εναν του κανει.
Σε εναν του αρεσει.
Σε εναν δεν ξερει αν του κανει αλλα τον θελει επειδη μετραει καλα (βεβαια μετρησεις δεν εχουμε δει πουθενα - αλλα δεν εχει σημασια)

Σε τρεις δεν τους κανει, παροτι δεν τους ηταν παντελως αδιαφορο.

Βεβαια υπαρχουν κι αυτοι που δεν το εχουν ακουσει αλλα σκιζουν τις καλτσες τους οτι παιζει καλυτερα απο οτιδηποτε αλλο υπαρχει στον κοσμο ανεξαρτητου τιμης..

Δεν εχω καταλαβει ουτε την κοντρα ουτε το ειδος της γλωσσας που πρεπει να το πουμε... αλλα βλεπετε κατι αλλο?
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

ξεχασες εμενα που δεν τον εχω ακουσει και δεν μου αρεσει , αλλα θα τον παρω!
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.739
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Βεβαια υπαρχουν κι αυτοι που δεν το εχουν ακουσει αλλα σκιζουν τις καλτσες τους οτι ΔΕΝ παιζει ...ειναι σιγουροι ρε παιδι μου.........δεν παιζει-ετσι απλα εβγαλλαν συμπερασμα......τρελλη λογικη ,για να την παιρνεις στα σοβαρα φυσικα!!!!!!
 





Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Βεβαια υπαρχουν κι αυτοι που δεν το εχουν ακουσει αλλα σκιζουν τις καλτσες τους οτι ΔΕΝ παιζει ...ειναι σιγουροι ρε παιδι μου.........δεν παιζει-ετσι απλα εβγαλλαν συμπερασμα......τρελλη λογικη ,για να την παιρνεις στα σοβαρα φυσικα!!!!!!
Εγω ποτε δεν ισχυριστηκα οτι δεν παιζει, οτι εχω πει μεχρι τωρα εχει μονο σχεση με τα αν τα τεχνικα χαρακτηριστικα ειναι αρκετα για να επιλεξεις μονο απο αυτα ενα προιον.

Ποιος απο εδω μεσα ειπε οτι δεν παιζει, χωρις να την ακουσει?

ΑΝΤΙΘΕΤΑ, καποιοι ειπαν πως παιζει, χωρις να την ακουσουν.
 


Μηνύματα
2.612
Reaction score
1.685
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Βεβαια υπαρχουν κι αυτοι που δεν το εχουν ακουσει αλλα σκιζουν τις καλτσες τους οτι ΔΕΝ παιζει ...ειναι σιγουροι ρε παιδι μου.........δεν παιζει-ετσι απλα εβγαλλαν συμπερασμα......τρελλη λογικη ,για να την παιρνεις στα σοβαρα φυσικα!!!!!!
Μου λες εναν απο αυτους?

Γιατι εδω μεσα μιλαμε κυριως με αποψεις αυτοι που τον εχουμε ακουσει και μαλιστα στα συστηματα μας.

Και μεχρι τωρα, το συστημα του Σταματη αμφισβητηθηκε, το δικο μου μπορεις να το αμφισβητησεις?



Και επι τελους, ποσο κακο ειναι να μην αρεσει σε καποιον? - τι θα γινει δηλαδη...?
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.739
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Εγω ποτε δεν ισχυριστηκα οτι δεν παιζει, οτι εχω πει μεχρι τωρα εχει μονο σχεση με τα αν τα τεχνικα χαρακτηριστικα ειναι αρκετα για να επιλεξεις μονο απο αυτα ενα προιον.

Ποιος απο εδω μεσα ειπε οτι δεν παιζει, χωρις να την ακουσει?

ΑΝΤΙΘΕΤΑ, καποιοι ειπαν πως παιζει, χωρις να την ακουσουν.
εσυ γιατι τσιμπησες τωρα????????????:biggrin:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.149
Μηνύματα
2.890.508
Members
37.994
Νεότερο μέλος
JimmyVas1978
Top