Η φωτογραφία της ημέρας





gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.657
Reaction score
4.265
Να και μια προχθεσινη δικη μου με φοντο τον Κορινθιακο!!!!!!



ειμαι φρεσκος ακομα και τωρα μαθαινω τα μυστικα!!!!!
Mυστικό Νο1:
Ευθυγραμμίζουμε τον ορίζοντα :p
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.394
Reaction score
99.474
Κάνει το μακ τέτοια πράματα; :p
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΒΛΗΤΑ?
ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΙΝΕΤΑ?
Στην Κορινθαρα ειναι χρυσο μου....στο λιμανι της πολης μας λεγω.......απεναντι ειναι το Λουτρακι!!!!
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΒΛΗΤΑ?
ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΙΝΕΤΑ?
Δεν βλέπει Σαρωνικό η Κόρινθος βρε αγεωγράφητε.
Ακόμα και ο Βλάσης με lightroom δεν μπορεί να το κάνει αυτό :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Mυστικό Νο1:
Ευθυγραμμίζουμε τον ορίζοντα :p
τετοια ωρα το σουρουπο στραβωνει απο μονος του ο οριζοντας!!!!!!:D:D

Μην δειτε αθρωπα να προκοβει(θα το γυρισω σε γαμους και βαπτισεις το καλοκαιρι :laugh::laugh:)και πεφτετε να τον φατε....καθικια!!!!:roflmao::roflmao:
 
Last edited:

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
Δεν βλέπει Σαρωνικό η Κόρινθος βρε αγεωγράφητε.
Ακόμα και ο Βλάσης με lightroom δεν μπορεί να το κάνει αυτό :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
ποτε δεν ξερεις...........εχεις δει απο το λιμανι μας.....τον Ινδικο ωκεανο????????????
κατσε και θα δεις........:dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:
 




Μηνύματα
30.521
Reaction score
24.971
Στην Κορινθαρα ειναι χρυσο μου....στο λιμανι της πολης μας λεγω.......απεναντι ειναι το Λουτρακι!!!!
Δεν βλέπει Σαρωνικό η Κόρινθος βρε αγεωγράφητε.
Ακόμα και ο Βλάσης με lightroom δεν μπορεί να το κάνει αυτό :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

ΡΕ ΣΕΙΣ!!! ΑΠ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΓΕΡΑΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΥΖΕΡΙ ΠΟΥ ΤΟΧΕΙ ΕΝΑΣ ΓΕΡΟ-ΨΑΡΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΙΚΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΗΜΕΝΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΖΕΔΕΣ ΣΤΟΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΕΛΑΤΗ ΤΟΥ ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ.
ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΠΙΩ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΣΚΙΣΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩ ΜΕΧΡΙ Τ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΠΟΥ ΜΙΑ ΜΙΝΙΦΟΡΟΥΣΑ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΘΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΕΡΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΦΡΑΠΟΓΑΛΟ ΜΟΥ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ......



ΥΓ.ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΓΜΤ?
ΥΓ2.ΕΙΜΑΙ ΦΥΤΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ.
ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ?
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.740
Reaction score
7.534
ΡΕ ΣΕΙΣ!!! ΑΠ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΓΕΡΑΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΥΖΕΡΙ ΠΟΥ ΤΟΧΕΙ ΕΝΑΣ ΓΕΡΟ-ΨΑΡΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΙΚΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΗΜΕΝΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΜΕΖΕΔΕΣ ΣΤΟΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΕΛΑΤΗ ΤΟΥ ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ.
ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΠΙΩ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΣΚΙΣΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩ ΜΕΧΡΙ Τ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΠΟΥ ΜΙΑ ΜΙΝΙΦΟΡΟΥΣΑ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΘΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΦΕΡΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΦΡΑΠΟΓΑΛΟ ΜΟΥ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ......



ΥΓ.ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΓΜΤ?
ΥΓ2.ΕΙΜΑΙ ΦΥΤΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ.
ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ?
Μηπως χρειαζεσαι δυο καμαριερες τωρα που μας εισαι αρρωστουλης?
δεν βλεπω η μια να κανει δουλεια............:D:D



Καλα ......η ανω περιγραφικη αναφορα σου ολα τα λεφτα λεμεεεεεεεεε..............θα παρω μια απο τα ιδια....αλλα με δυο καμαριερες και φρεντακι!!!!!!!:tongue::roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
30.521
Reaction score
24.971
ΟΧΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ...

ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΙΝΙΦΟΡΟΥΣΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΕ ΚΑΛΤΣΕΣ/ΖΑΡΤΙΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΛΕΕΙ "ΚΥΡΙΕ ΓΚΡΗΓΚΟΡΗ....."

 
Last edited:



Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
ΟΧΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ...

ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΙΝΙΦΟΡΟΥΣΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΕ ΚΑΛΤΣΕΣ/ΖΑΡΤΙΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΛΕΕΙ "ΚΥΡΙΕ ΓΚΡΗΓΚΟΡΗ....."
Διακρίνω ενα υφέρποντα ρατσισμό .........:rolleyes::D:D:D:D:D:D
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.974
Μηνύματα
2.924.529
Members
38.118
Νεότερο μέλος
DP6
Top