Η φωτογραφία της ημέρας








melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.608
Reaction score
42.660
ρε σεις δεν σας προλαβαίνω με τίποτα...ποια φωτογραφία της ημέρας, οι φωτογραφίες του μήνα σε πακέτο είναι αυτό...

ιδέα: η φωτογραφία της ημέρας να είναι μία και όποιος προλάβει πρώτος πρόλαβε, οι υπόλοιπες στο διάφορες ωραίες φωτογραφίες
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
.

ιδέα: η φωτογραφία της ημέρας να είναι μία και όποιος προλάβει πρώτος πρόλαβε, οι υπόλοιπες στο διάφορες ωραίες φωτογραφίες
Να το κάνω λίγο πιό χαλαρό?
Ο καθένας, ΜΙΑ φωτογραφία την (της) ημέρα(ς).
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
79.386
Reaction score
99.449
ρε σεις δεν σας προλαβαίνω με τίποτα...ποια φωτογραφία της ημέρας, οι φωτογραφίες του μήνα σε πακέτο είναι αυτό...

Επειδή είναι ευγενικό παιδί ο Μελίνα, ήθελε να γράψει: Βρε c@rioli γκοτσάκλα, 10 φωτογραφίες έβαλες σήμερα! :D
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.608
Reaction score
42.660
Να το κάνω λίγο πιό χαλαρό?
Ο καθένας, ΜΙΑ φωτογραφία την (της) ημέρα(ς).
αν σου πω όχι θα μ'ακούσεις; :D

και έτσι που λες έχει νόημα, θα ήθελα εδώ να βάζει ο καθένας τη φωτογραφία που εκφράζει το προσωπικό του mood της ημέρας...τώρα αν αλλάζει πολλές φορές το mood στη διάρκεια της ημέρας τότε δεν μας ενδιαφέρει :p, τι είμαστε κουτσομπόλες

από την άλλη σαφώς και δεν πρέπει να σταματήσει o gojakla για παράδειγμα να βάζει όλες αυτές τις ωραίες που βρίσκει καθημερινά και τον πλακώνω στα likes

edit: το σχόλιο μου για τον gojakla το έγραψα και το πόσταρα πριν διαβάσω του abcd, καθώς είμαι και γαμώ τα ευγενικά παιδιά, εντάξει; άντε και έχω αγώνα σήμερα και φυλάω τη φωτογραφία μου της ημέρας για μετά το ματς :D
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.248
Reaction score
7.491
Επειδή είναι ευγενικό παιδί ο Μελίνα, ήθελε να γράψει: Βρε c@rioli γκοτσάκλα, 10 φωτογραφίες έβαλες σήμερα! :D

:roflmao:
 


Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Να το κάνω λίγο πιό χαλαρό?
Ο καθένας, ΜΙΑ φωτογραφία την (της) ημέρα(ς).
Ναι, νομίζω αυτό είναι καλό μέτρο.

Να βάνω μια τώρα, ή να περιμένω μετά το ματσάκι; :D

Θα βάνω τώρα, δεν κρατιέμαι. :p



Street Art by Pejac in Salamanca, Spain.
 








Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.968
Μηνύματα
2.924.362
Members
38.117
Νεότερο μέλος
tasnt
Top