Λόλα να μια Λάμπα,πάρτη κι ας καίει...τζάμπα

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Το κεντρικό τραβάει το μεγαλύτερο ζόρι.
Καλύτερα να έχεις το κεντρικό με τελικό, παρά τα υπόλοιπα.
Και το κεντρικό ηχείο οφείλει να είναι τουλάχιστον ίδιων ικανοτήτων με τα κυρίως (για να μη πω μεγαλύτερων..)
Συμφωνώ απόλυτα. Μόλις μου κάτσουν φράγκα θα πάρω 2 s3v για lr και 1 s3h για κεντρικό (έτσι για την αλητεία της φάσης χαχαχ)
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.257
Reaction score
128.321
Συμφωνώ απόλυτα. Μόλις μου κάτσουν φράγκα θα πάρω 2 s3v για lr και 1 s3h για κεντρικό (έτσι για την αλητεία της φάσης χαχαχ)
Συμπλήρωσε με 2 ακόμα ίδια τεμάχια για πλαϊνά, κι είσαι ...σε καλό δρόμο! ;)
 

Μηνύματα
1.380
Reaction score
1.655
Εγώ πάλι ζήλεψα τον μπουτχια και είπα να διασκευασω και του λόγου μου τους στίχοι μιας μεγάλης επιτυχίας των Ζουζουνιών...


Παράμ παράμ παράμ διαβάζει ο Καράμ
του Τουλ τη διατριβή κι'ας μη σκαμπάζει γρι..
Κι' ο γιατρός που απαντούσε το κεφάλι του χτυπούσε..
Κι' ο γιατρός που απαντούσε το κεφάλι του χτυπούσε



Οε οε οε κανόνισαν σουαρέ,
της λάμπας οι πιστοί ν' ακούσουν την ξινή..
Με της Λόλας μας τη λάμπα που και αυτή θα καίει τζάμπα..
Με της Λόλας μας τη λάμπα που και αυτή θα καίει τζάμπα..


Βρε αβουσαϊτιανοί, μετρήσεις και ντι ες πι,
μισή ντουζίνα σαμπς και άριστα αρ-τι..
Τι να κλ@σουνε μπροστά στης ψ@λής μας τον χαβά;
Τι να κλ@σουνε μπροστά στης ψ@λής μας τον χαβά;
Ρεφορμιζεις επικινδυνα Χαραλαμπε, θα σε σταμπαρουν στο Κομμα του Λαου και θα μεινεις μονο με το ΑΒσαιτ!

Για το γλυψιμο νομιζω οτι δεν χρειαζεται να προσθεσω τιποτα, μας πηραν τα ζουμια.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ρεφορμιζεις επικινδυνα Χαραλαμπε, θα σε σταμπαρουν στο Κομμα του Λαου και θα μεινεις μονο με το ΑΒσαιτ!

Για το γλυψιμο νομιζω οτι δεν χρειαζεται να προσθεσω τιποτα, μας πηραν τα ζουμια.
Είναι γεγονός πως αν δεν ρίξω ένα καλό γλυψιματακι στον μπουτχια το πρωί και στον αφτχια το απόγευμα, δεν πάει καλά η μέρα μου...
Ο ζαπ μου έχει ξεφύγει, αλλά αυτόν δεν τον πλησιάζω γιατί ζηλεύει ο αβουγουδού...

Κατά τα λοιπά, πιθανολογώ πως είσαι περισσότερο ηλίθιος από όσο δείχνεις.
 


Μηνύματα
12.963
Reaction score
10.197
Άμα αρχίσω σε λίγο τα... πρωτοχρονιάτικα κάλαντα να δεις που θα τα καταλάβουν όλοι όλα. >:(>:(>:(:vinsent:
Δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο ανυπομoνώ για αυτή τη στιγμή. Εφ' όλης της ύλης, όπως παλιά!
[DOUBLEPOST=1546292208][/DOUBLEPOST]
Κατά τα λοιπά, πιθανολογώ πως είσαι περισσότερο ηλίθιος από όσο δείχνεις.
Καλέ, τί γίνεται εδώ;
 

Μηνύματα
1.380
Reaction score
1.655
Είναι γεγονός πως αν δεν ρίξω ένα καλό γλυψιματακι στον μπουτχια το πρωί και στον αφτχια το απόγευμα, δεν πάει καλά η μέρα μου...
Ο ζαπ μου έχει ξεφύγει, αλλά αυτόν δεν τον πλησιάζω γιατί ζηλεύει ο αβουγουδού...

Κατά τα λοιπά, πιθανολογώ πως είσαι περισσότερο ηλίθιος από όσο δείχνεις.
Καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη Χαραλαμπε. Συνεχισε και θα πας μπροστα.
 


Μηνύματα
642
Reaction score
577
Ευτυχως προλαβα και τα φωτογραφησα... Μεγαλες στιγμες! :lolsign:

Καλη χρονια με υγεια κι αγαπη!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.983
Reaction score
55.253
...
Κατά τα λοιπά, πιθανολογώ πως είσαι περισσότερο ηλίθιος από όσο δείχνεις.
Καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη Χαραλαμπε. Συνεχισε και θα πας μπροστα.
Δεν γυρίζουμε πίσω.Σε στιγμές πόνου με την ιδιότητα του μόνου ξανακουρδίζουμε λοιπόν το ρολόϊ του χρόνου.:D

Σκοπός είναι να κρατάμε την ποιότητα της ηλιθιότητας,έστω και αν δείχνουμε την...ποσότητα.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.754
Reaction score
81.242
Το νήμα της χρονιάς, μπράβο @Bhutia !

Τρολ της χρονιάς ο @kkaram , κατάφερε να σκάσει με συνοπτικές διαδικασίες τον @haris1308 , που δεν το είχαν καταφέρει άλλοι κι άλλοι, για πολύ σημαντικότερα για αυτόν ζητήματα. Συγχαρητήρια!

Καλή Χρονιά με Υγεία!
 
Last edited:


Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
ανθρωπε αγαπααα τη φωτια σταματααααα
Τώρα που μου θύμισες το malaka τον Τουρνά φούντωσα ακόμα περισσότερο. >:(>:(>:(

:D:D:D

Για ποιον με πέρασες, για τον Λύσσαρο; :p

https://www.avsite.gr/forum/threads/Ο-Κώστας-Τουρνάς-στο-itunes-store.110383/

ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ τα σχόλια του μαυρούλη... :lol:



Είναι γεγονός πως αν δεν ρίξω ένα καλό γλυψιματακι στον μπουτχια το πρωί και στον αφτχια το απόγευμα, δεν πάει καλά η μέρα μου...
Ο ζαπ μου έχει ξεφύγει, αλλά αυτόν δεν τον πλησιάζω γιατί ζηλεύει ο αβουγουδού...

Κατά τα λοιπά, πιθανολογώ πως είσαι περισσότερο ηλίθιος από όσο δείχνεις.
Χάρη αγόρι μου μη χαλάς τη ζαχαρένια σου με τον kathe karamalaka. :D

[abcd mode] Μπορείς να έρθεις στην παρέα μας και να γλυφόμαστε και οι τρεις... [/abcd mode]



Δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο ανυπομoνώ για αυτή τη στιγμή. Εφ' όλης της ύλης, όπως παλιά!
Λυσσάρα! :D
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Το νήμα της χρονιάς, μπράβο @Bhutia !
Δημήτρη χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Επίσης χρόνια πολλά σ' όλα τα μέλη.

Πιστεύεις ότι το θέμα που άνοιξε το αναφέρομενο μέλος, μας έκανε σοφότερους; Ξαναδιάβασε την διατύπωση του τιτλου, κυρίως αυτο, και ξανασκεψου: Επιμένεις στην άποψή σου; Μήπως δεν είναι ετσι;
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.754
Reaction score
81.242
Δημήτρη χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Επίσης χρόνια πολλά σ' όλα τα μέλη.

Πιστεύεις ότι το θέμα που άνοιξε το αναφέρομενο μέλος, μας έκανε σοφότερους; Ξαναδιάβασε την διατύπωση του τιτλου, κυρίως αυτο, και ξανασκεψου: Επιμένεις στην άποψή σου; Μήπως δεν είναι ετσι;
Επιμένω Νίκο, καταπληκτικό νήμα, πολύ γέλιο. Χρόνια Πολλά!
 


Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Επιμένω Νίκο, καταπληκτικό νήμα, πολύ γέλιο. Χρόνια Πολλά!
Δε συμφωνώ. Αυτό βέβαια που απομένει είναι να διερωτηθεί ο ίδιος εάν το θέμα του, υπό τον αυτό τίτλο, προσέφερε κάτι περισσότερο, πέραν των όσων έχουν αναφερθεί κατά το παρελθόν, ή το μόνο τελικά που κατάφερε, είναι να "ερεθίσει" μια μερίδα μέλών. Εκτός και αν αυτός ήταν εξ' αρχής ο επιδιωκόμενος σκοπός του. Εγώ πιστεύω το δεύτερο.

Ως εκ τούτου κρίνω ως υπερβολή τον από μέρους σου χαρακτηρισμό ως "νήμα της χρονιάς" συνοδεύοντάς τον μάλιστα με....μπράβο!

Καλή χρονιά και πάλι φίλε Δημήτρη.

Υ.Γ.: Πάρτε παθητικά. Μόνο!! (Μου άρεσε η ατάκα, μπράβο στον εμπνευστή).
 
Last edited by a moderator:

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.754
Reaction score
81.242
Το νήμα επιτέλεσε και άλλον εναν σκοπό: να μου θυμίσει πόσοι ζουν ανάμεσά μας που πιστεύουν στο “υπερβατικό” και όχι στο αποδεδειγμένο.
Είτε πρόκειται για θρησκείες, είτε για τον Σώρρα, είτε για την Λόλα, είτε για εναλλακτική ιατρική, τα επιχειρήματά τους είναι πάντα ίδια, ο τρόπος (μη ;)) σκέψης ίδιος, η επιθετικότητα και η κλάψα ίδια όταν τους δείχνεις το παράλογο.
Και η άγνοια πάλι ίδια, διανθισμένη απο “προσωπικές εμπειρίες και μαρτυρίες φίλων”.

Ενα μικρό ποσοστό σε βάθος χρόνου δραπετεύει, οι υπόλοιποι νομίζω πως είναι γενετικά προκαθορισμένοι προς το “υπερβατικό”, δεν γλιτώνουν με τίποτα.

Πάρτε ο,τι γουστάρετε, μόνο μην κλαίτε πάλι μετά, βαρέθηκα να σας ακούω :lolsign:
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.285
Μηνύματα
2.895.400
Members
38.022
Νεότερο μέλος
Tsarou
Top