Τι είδαμε, τι θα δούμε



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.905
Reaction score
46.172
View attachment 306477

7/10

Για την εποχή που διανύουμε με τις χάλια ταινίες αυτό ξεχωρίζει.

Όνειρο για να στρώσετε τα Σάμπ σας και θα τσεκαρετε και τις ανοχές των γειτόνων 😂😂😂.
Το είδα εψές, πολύ περίεργη κατάσταση, δεν έχει ντίπ διαλόγους αλλά καταλαβαίντς τι συμβαίνει, μέχρι ενός σημείου., μετά χάνεσαι...
Της βάζω ένα 5/10
 


jag

Μηνύματα
9.987
Reaction score
28.807
Το είδα εψές, πολύ περίεργη κατάσταση, δεν έχει ντίπ διαλόγους αλλά καταλαβαίντς τι συμβαίνει, μέχρι ενός σημείου., μετά χάνεσαι...
Της βάζω ένα 5/10
Εσύ έλεγες πως δε βλέπεις ταινίες τρόμου. :biggrin: :idk:

Αλλά θα μου πεις αυτό δεν είναι τρόμου, ούτε καν ξέρει τι είναι...

Τιναφτόρε! :headbang:

1/10
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.905
Reaction score
46.172
Εσύ έλεγες πως δε βλέπεις ταινίες τρόμου. :biggrin: :idk:

Αλλά θα μου πεις αυτό δεν είναι τρόμου, ούτε καν ξέρει τι είναι...

Τιναφτόρε! :headbang:

1/10
Τι να κάνω... Σε μια στιγμή αδυναμίας και μη έχοντας κάτι άλλο το βίντεο club, νοίκιασα αυτή τη παπάτζα!! :biggrin:
 
  • Haha
Reactions: jag



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.905
Reaction score
46.172
Υπάρχουν ακόμη βιντεοκλαμπ που ενοικιάζουν ταινίες;
Οχι, δεν ξέρω κάποιο, το είπα χαριτολώντας για να μη αναφέρω τη stream πλατφόρμα.
Οσο υπήρχαν βιντεοκλαμπς ήμουν πολύ καλός πελάτης, όταν εμένα παλαιό Φάληρο είχαμε ένα βιντεοκλαμπ επί της Λεοφώ. Αμφιθέας με μηχάνημα παραλαβής & παράδοσης ταινίας, Hi end εποχές!! :biggrin:
 







Μηνύματα
14.998
Reaction score
2.117
Έτσι σκέτο; Καλό; Να το δούμε;
Ταινία του Κώστα Γαβρά. Debra Winger, Tom Berenger, Ted Levine κ.α.
Αφορά λευκούς ακραίους ρατσιστές. Μια σκηνή με τάραξε.
Δεν είναι το αριστούργημα αλλά αν κάποιον τον ενδιαφέρει το θέμα ας το δει.
 

Μηνύματα
2.138
Reaction score
5.603
View attachment 305716
View attachment 305717

Χθες, πια, Παρασκευή, ο τεράστιος Σταύρος Ξαρχάκος στο Θέατρο Λυκαβηττού που άνοιξε ξανά μετά από χρόνια.
Ερωτηση ο ηχος ηταν καλος;εμεις πηγαμε στο ηρωδειο για χατζηνάσιο-κορκολη και ο ηχος ηταν απαραδεκτος(και εγιναν και δυο απροοπτα γιατι καθομουν πισω απο τον ηχοληπτη και τα ειδα,ανοικτο καναλι και εβαλαν το βισμα στο μπουζουκι και εγινε χαμουλης,και restart στην κονσολα την στιγμη της συναυλιας οπου χαθηκε το target curve,κραταγαμε τα αυτια μας και τα εφερνε ενα ενα με το χερι μετα(ποτε)).
View attachment 306477

7/10

Για την εποχή που διανύουμε με τις χάλια ταινίες αυτό ξεχωρίζει.

Όνειρο για να στρώσετε τα Σάμπ σας και θα τσεκαρετε και τις ανοχές των γειτόνων 😂😂😂.
Αυτο σε τι επιπεδο φοβου παιζει,σεντονι,κουβερτα η χαλί; :D
 


Μηνύματα
14.998
Reaction score
2.117
Ερωτηση ο ηχος ηταν καλος;εμεις πηγαμε στο ηρωδειο για χατζηνάσιο-κορκολη και ο ηχος ηταν απαραδεκτος(και εγιναν και δυο απροοπτα γιατι καθομουν πισω απο τον ηχοληπτη και τα ειδα,ανοικτο καναλι και εβαλαν το βισμα στο μπουζουκι και εγινε χαμουλης,και restart στην κονσολα την στιγμη της συναυλιας οπου χαθηκε το target curve,κραταγαμε τα αυτια μας και τα εφερνε ενα ενα με το χερι μετα(ποτε)).

Αυτο σε τι επιπεδο φοβου παιζει,σεντονι,κουβερτα η χαλί; :D
Ναι, ήταν καλός ο ήχος!
 


Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • loggeo
    Projectors
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.607
Μηνύματα
2.911.011
Members
38.075
Νεότερο μέλος
demetris.loucaides@euthor
Top