Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;





wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.122
Reaction score
20.691
Το κασέρι δεν είναι τυρί;
Τι μας κρύβουν;
κάτσε να δεις πως το είχα μάθει, α ναι
όλα τα τυριά είναι κασέρια , εκτός από τη φέτα που είναι τυρί
Κάτι παρόμοιο συμβαίνει κι εδώ. Όλα είναι τυριά, εκτός από το χαλλούμι που είναι χαλλούμι (που είναι τυρί). Έχω τυρόπιτες και χαλλουμόπιτες - όχι, δεν έχουμε τυρόπιτες με χαλλούμι.🙃
 







bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.215
Reaction score
44.472
Τι μαγικό έχουν; Αντιστέκονται στο photoshop του συναδέλφου; :biggrin:
Καλά σοβαρά μιλάς τώρα?
Οι φακές γ@μανε, γευστικά και σαν θρεπτική αξία και σε όλα. Είχα και αυγά βραστά για παρέα, μαρούλι σαλάτα, γραβιέρα από τη καλή και για πουτ@νια είχα και αντρική τυροκαυτερή.
 




Μηνύματα
27.727
Reaction score
26.053
Αν λες την ΑΛΦΑ , την έχω δοκιμάσει . Δεν είναι αντρική , απλά δεν είναι σκέτη τυροσαλάτα.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.215
Reaction score
44.472
Δεν ξέρω αν τη λένε Άλφα ή βήτα, χύμα τη παίρνω από τα τυριά, σε λέω ξανά είναι για τα δεδομένα αρκετά καυτερή

ΥΓ.
Αυτή είναι που λες, το τσέκαρα τώρα ιάς
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.404
Reaction score
27.693
εχει ο σκλαβενιτης μια αρκετά καυτερή, επιπλεον τη τουρπίζω βάζοντας θκιαμ καυτερή κόκκινη πεπεριά
Αν λες εκείνη την κοκκινωπή είναι καλή, η μόνη απ' όσες των Σ.Μ. που έχω οκιμάσει που αξίζει. Νταξ, αρκετά καυτερή, αλλά όχι και εντεώς αντρική. Την λες και "γλυκό σημείο".

Άσχετο: τα γαλακτοκομικά και ό,τι άλλο περιέχει ασβέστιο δυσχεραίνουν την απορρόφηση σιδήρου από το πεπτικό.
 

Μηνύματα
3.215
Reaction score
10.591
Εμένα το λες? Τέτοιες έφαγα σήμερα (σε παστίτσιο, αντί για κιμά).
Τι τραβας βρε πσυχούλα. Στείλε κρυφά μια παρατεταμένη νότα σε 43Hz και ερχόμαστε να σε ελευθερώσουμε :whistling: Λευτεριά στο κοσταλέξι , απορυθμίστε τα σαμπ των βιγκαν , ιερόσυλοι του παστίτσιου ….. η εκδίκηση τρώγεται rare :cry:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.034
Μηνύματα
2.885.955
Members
37.978
Νεότερο μέλος
hlias1988
Top