Ideon Audio Absolute: O κορυφαίος ελληνικός DAC

Μηνύματα
1.892
Reaction score
4.484
Νταχαρη, εισαι ο τελευταιος εδω που μπορει να μιλησει για υφος..
Γενικα δεν διαφωνω με το γουστο κανενος.
Διαφωνω με το "με λενε Ριζο και οπως θελω τα γυριζω.."
 


vidocq

Επαγγελματίας
Μηνύματα
536
Reaction score
134
ΚΥΡΙΟΙ.....!!!!
Ηρεμια...

Το ΑΝ καποιος γουσταρει το Mola Mola Tambaqui H το Ideon Audio Absolute (Υποθετικα μιλω)
ειναι εντελως προσωπικη επιλογη και μπραβο του οποιο απο τα δυο και ΑΝ διαλεξει...
ΕΔΩ ειμαστε να λεμε τη γνωμη μας και ΟΧΙ να λογοφερουμε...
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 





vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.298
Reaction score
8.240
Κοιτα, εγώ του Bruno τα εργαλεία τα έβαλα στο σύστημα όταν είχα quad esl με ενισχυτικά ypsilon. Υπάρχουν τα αντίστοιχα νήματα για τους άπιστους. Τώρα περνάω το τεστ; Είναι αναλυτικά αφφτα; Είμαι αρκουντως highendas για τα γούστα σας;
 


vidocq

Επαγγελματίας
Μηνύματα
536
Reaction score
134
Εγώ φοράω ίδιες κάλτσες με τον Μπρούνο, κι ίδιο βρακί με τον πουτση, πιο χαιεντας ψοφάς.
Μπάβο και για τις καλτσες & για το βρακι.....Εισαι ΜΕΓΑΛΟΣ Χαιεντας τελικα ..!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ φιλε Κώστα...
 




Μηνύματα
6.491
Reaction score
250
Δε φταίτε εσείς ρε, ο Τούνας φταίει. Που δεν έχει πάει την έδρα του στην Αγγλία και δεν κόλλησε από πίσω αγγλική σημαία και made in england και θα σας κοιτούσε σα να είσαστε σκουπίδια. Που κάθεται εδώ και σας ανέχεται και τόλμησε να τιμολογήσει στα δεκάξι χιλιάρικα χωρίς να σας ρωτήσει. Και τον λέτε και μαλάκα από πάνω.

Βάλτο 1580€ ρε να τελειώνουμε. Που τόλμησες να σηκώσεις κεφάλι...
Και για ποιον τον πέρασες εσύ τον Βασίλη Τούνα ; μήπως τον πέρασες για έλληνα εφοπλιστή , να βάλει τη σημαία του Παναμά στις συσκευές της εταιρείας ;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.086
Μηνύματα
2.887.789
Members
37.983
Νεότερο μέλος
gio88
Top