Καλή Ηχομπαρα για ταινιες Atmos

Μηνύματα
33
Reaction score
12
Kαλησπερα σας απο Μηλο,

Είμαι στην έρευνα αγοράς για Καλή Ηχομπαρα για ταινιες Atmos Netflix απο torrents κλπ (δεν με νοιαζει το gaming) ( δεν. με νοιαζει το δικαναλο γιατι εχω προ και τελικους )
για 70 άρα Sony tv για σαλονι περι τα 35 τ.μ με αποσταση θεασης απο tv στα 2,8 μετρα... αποσταση απο τα πισω ηχεια περι τα 2μ απο θεση ακροασης .... ( εχω ηδη ενα συστημα 5,1) αλλα οχι χωρο για παραπανω ηχεια..... στο σαλονι

Κοιτώ λοιπον. γιατί την έχει και δικό μου πρόσωπο Sonos Arc + Era 300 ή sub gen 3....
ή την Βose 900 με το αντιστοιχα περιφερεικα. Bass module κλπ.....
Η την Samsung HW-Q990C Soundbar 656W η καποια αντιστοιχη της Sony ή δεν ξερω εγω ποια αλλη. (την Samsung νομιζω ενα μοντελο πριν την εχω ακουσει και δεν μπορω να πω ότι με ξετρελανε)...


Θα χαρώ πολύ να ακούσω τις γνώμες σας και τις προτάσεις σας.....

Φιλικούς Χαιρετισμούς από Μήλο.
Διονύσης Αργυρεας...
 

Μηνύματα
33
Reaction score
12
Kαλησπερα σας απο Μηλο,

Είμαι στην έρευνα αγοράς για Καλή Ηχομπαρα για ταινιες Atmos Netflix απο torrents κλπ (δεν με νοιαζει το gaming) ( δεν. με νοιαζει το δικαναλο γιατι εχω προ και τελικους )
για 70 άρα Sony tv για σαλονι περι τα 35 τ.μ με αποσταση θεασης απο tv στα 2,8 μετρα... αποσταση απο τα πισω ηχεια περι τα 2μ απο θεση ακροασης .... ( εχω ηδη ενα συστημα 5,1) αλλα οχι χωρο για παραπανω ηχεια..... στο σαλονι

Κοιτώ λοιπον. γιατί την έχει και δικό μου πρόσωπο Sonos Arc + Era 300 ή sub gen 3....
ή την Βose 900 με το αντιστοιχα περιφερεικα. Bass module κλπ.....
Η την Samsung HW-Q990C Soundbar 656W η καποια αντιστοιχη της Sony ή δεν ξερω εγω ποια αλλη. (την Samsung νομιζω ενα μοντελο πριν την εχω ακουσει και δεν μπορω να πω ότι με ξετρελανε)...


Θα χαρώ πολύ να ακούσω τις γνώμες σας και τις προτάσεις σας.....

Φιλικούς Χαιρετισμούς από Μήλο.
Διονύσης Αργυρεας...
**********
Λόγω Atmos προτιμω φουλ σετακια με ηχομπαρα sub και περιφερεικα.
Έχω ήδη στην κατοχή μια απλή μπάρα 10 ετιας.....
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
15.355
Reaction score
28.905
Νομίζω πως πρώτα πρέπει να αποφασίσεις πόσα θες να διαθέσεις. Οι επιλογές έχουν μεγάλη χρηματική διαφορά.
 

Μηνύματα
33
Reaction score
12
Νομίζω πως πρώτα πρέπει να αποφασίσεις πόσα θες να διαθέσεις. Οι επιλογές έχουν μεγάλη χρηματική διαφορά.
Eχω κοιταξει και γνωριζω τις τιμες γι αυτο και αναφερω ολη την γκαμα απο 1000 ως 2200 ...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.248
Μηνύματα
2.893.526
Members
38.010
Νεότερο μέλος
ATBG7
Top