Garmin Fenix 8

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.863
Reaction score
46.075
Το πιο ολοκληρωμένο ρολόι της σειράς fenix είναι γεγονός.
 

Μηνύματα
15.887
Reaction score
22.264
ΤΟ ελαφρυναν; 95γρ το μεγάλο και 66 το μικρό δεν το λες βαρύ.
30 μέρες αυτονομία και ζαφείρι τέρμα γυαλαδα
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.863
Reaction score
46.075
Η δυνατότητα με mip οθόνη, η προσθήκη τηλ. Κλήσεις κατευθείαν από το ρολόι και τα νέα κουμπιά που μπορείς να τα πατάς κάτω από το νερό είναι αυτά που το κάνουν να ξεχωρίζει.
Διαβάζω επίσης ότι σε μελλοντικό update ο νέος αισθητήρας θα έχει δυνατότητα για καρδιογράφημα.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.863
Reaction score
46.075
Εχω ψηθεί για το 47mm με mip οθόνη φυσικά, η amoled εκτός ότι είναι ενεργοβόρα δεν βλέπς τίποτα στη ηλιοφάνεια
 

Μηνύματα
9.809
Reaction score
1.906
Έχει καταντήσει iPhone η φάση. Καινοτομία μηδέν πλέον, απλά βγάζουμε μοντέλα για να βγάζουμε. Συνεχίζω με το epix gen 2.
 

Μηνύματα
21.098
Reaction score
15.106
Εχω ψηθεί για το 47mm με mip οθόνη φυσικά, η amoled εκτός ότι είναι ενεργοβόρα δεν βλέπς τίποτα στη ηλιοφάνεια
Μια χαρά βλέπεις, στο Forerunner 265 δεν έχω κανένα πρόβλημα να βλέπω την οθόνη με ηλιοφάνεια. Να πάρεις το Fenix 8 τώρα, με οθόνη mip, ανάλυση 260Χ260, σε αυτό το κόστος τώρα;
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.863
Reaction score
46.075
Ναι βλέπεις, δεν είναι όμως το ίδιο.
Άμα τώρα είσαι στραβάδι και πάνω στη ένταση δεν διακρίνεις κάποιες πληροφορίες που είναι συνήθως με μικρά γραμματούλια
sddefault.jpg
 

Μηνύματα
21.098
Reaction score
15.106
Οι φωτό δεν μου λένε πολλά να σου πω την αλήθεια, στην πράξη όταν το φοράς βλέπεις αν φαίνεται ή όχι... Οι amoled είναι πολύ φωτεινές, δεν έχει καμία σχέση ας πούμε αυτό που βλέπω στο 265 με την φωτό στο δεξιό ρολόι.
 


Μηνύματα
21.098
Reaction score
15.106
Ξεθωριασμένος Αντρέας... τσ, τσ! Πάρε amoled να τον έχεις σε ζωντανά (pun intended) και φωτεινά χρώματα! :roflmao: :geek: :lolsign:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.863
Reaction score
46.075
Πέραν της πλάκας, θεωρώ ότι το κοινό που θα αποκτήσει το ρολόι για προπονητικούς λόγους θα πάρει mip οθόνη , όσοι είναι φάτσα, μόστρα με τα ψηλά τακούνια θα πάρει amoled.
Με αυτή τη λογική πιστεύω η garmin έδωσε και τις 2 επιλογές. Έριξε το μπαλάκι στο αγοραστικό κοινό και θα βολιδοσκοπει τις εξελίξεις.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.863
Reaction score
46.075
Να τα μας...
Μεταξύ μας δεν το αποκλείω, μπορεί όταν τα δω δίπλα δίπλα να αλλάξω γνώμη :biggrin:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.863
Reaction score
46.075
Αυτά με κάνετε και με πιάνουν μετά τα υπαρξιακά μου.
Πως να σας παρουσιάσω σήμερα τη νέα μου pro Stealth Team Superlight?
Ηρθε εψέ και σήμερα λέω να τη τοποθετήσω.
 

Μηνύματα
9.809
Reaction score
1.906
Πέραν της πλάκας, θεωρώ ότι το κοινό που θα αποκτήσει το ρολόι για προπονητικούς λόγους θα πάρει mip οθόνη , όσοι είναι φάτσα, μόστρα με τα ψηλά τακούνια θα πάρει amoled.
Με αυτή τη λογική πιστεύω η garmin έδωσε και τις 2 επιλογές. Έριξε το μπαλάκι στο αγοραστικό κοινό και θα βολιδοσκοπει τις εξελίξεις.

Ισοπεδωτικός τουλάχιστον! 😋 Για μένα μόνο πυροβολημένοι επιλέγουν MIP εν έτη 2024, για να έχουν 5 μέρες μπαταρία παραπάνω λες και ετοιμάζονται να πάνε στο πόλεμο και δεν θα βρουν μπριζα γιατί αυτός είναι ο μόνος λόγος να πάρεις MIP, για τις λίγες μέρες παραπάνω μπαταρία.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.863
Reaction score
46.075
Μου έχει τύχει πολλές φορές να μη έχω το καλώδιο μαζί και να σβήσει το ρολόι, αυτό που επιμένει με το ίδιο σύστημα φόρτισης με έχει λίγο εκνευρίσει. Άσε που και να είχα το καλώδιο μαζί, εκεί που συνήθως βρίσκομαι δεν έχει πρίζα και όσα powerbank και να έχεις κάποια στιγμή θα τελειώσουν και αυτά. Οπότε για κάποιους αυτές οι 5 μέρες παραπάν ίσως να είναι και πολύτιμες
 


Μηνύματα
15.887
Reaction score
22.264
Ναιρεπουστημ γιατί να μην έχει ένα γαμωγιουεσμπισι να τελειώνουμε, άσε που τα πιν του καλωδίου ενίοτε κολλάνε και δεν πατάνε καλά , το αφήνεις χαρούμενος να φορτίσει και σε γράφει σταρχιδιατ
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.574
Μηνύματα
2.909.823
Members
38.066
Νεότερο μέλος
cantoniou
Top